Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:55:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за кleo_20!  (Прочетена 49216 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 27, 2009, 17:24:46 »

Вяра ти мярка нямаш ли beating diablo blumКато ни натирят в кошчето ш'та ритам от Албания до София. blum
1.Кога е си смениш аватара и лентичката честно ли blushЗабравила съм как става номера,иначе веднага щом си спомня.Права си-Моничка е вече голяма и все по-бясна става tease
2.Жко утре Симона има проблем,за който не ти споделя,но ти си научила-как ще реагираш Ще ми стане много болно,не защото детето ми е загазило,а защото не съм и показала колко я обичам и че може да разчита на мен за всичко.И най-лошото да е искам да го знам.Родителите не са само учители по морал,те са приятели и са онези на които можем най-много да разчитаме.Искам да го знае и да ми споделя всичко.Пък ако е съумяла да се справи сама, ще съм и най-гордата майка,че съм отгледала човек,който въпреки грешките си,умее да излезе от положението по най-добрия за него начин good
« Последна редакция: октомври 27, 2009, 17:26:44 от kleo_20 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 27, 2009, 17:26:52 »

Благодаря ти за откровенните отговори  give_rose
За аватара и лентичката -аз ще ти припомня как става...
А това за кошчето -никой няма да ни трие - не виждам защо поне   diablo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 03, 2009, 19:42:19 »

Такааам и тук се цопвам и започвам да разпитвааам!  writer

1.Би ли искала понякога да оставиш Симона на майка ти и да отидеш на дискотека?
2.Как ти викаха в училище?
3.Някога би ли отишла да живееш в друга държава?
4.Какво те прави щастлива?
5.Замисляла ли си се какъв ще ти е живота след 20години?
6.Ако ти предложат да се снимаш в плейбой или FHM би ли се съгласила?
7.Кое е най-важното на което искаш да научиш Симонка?
8.Има ли срамна работа за теб?И,ако да коя е тя?
9.Какво правиш когато си тъжна?

Айде стига толкова,предавам щафетат на теб Мире вече! good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 04, 2009, 09:15:18 »

ММ и аз съм тук

1. Най- лошия ти кошмар от училище е?
2. Как се справяш с трудностите?
3. Била ли си момиче?
4. Ако на момента мога да ти изпълня едно желание какво ще е то?
5. С кого и по каква причина би сменила живота си за един ден?
6. Най- лошото ти напиване е било?
7. Как се казва "първата" ти любов, преди мъжът ти?

Хайде стига от мен  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 04, 2009, 10:01:38 »

Олелеее ще си отвися днес в тази темичка tease
Първо започвам с Роси
1.Би ли искала понякога да оставиш Симонка на майка си... На майка си точно не.Тя е много консервативна и не обича дискотеките.По тази причина съм била само няколко пъти докато бях ученичка.Бих я оставила на мъжа си.Той хич не си пада по шумни и претъпкани,задимени места.
2.Как ти викаха в училище? Мира.Така ми казваха всички =]Даже помня,че много от съучениците ми около 10кл разбраха,че се казвам Мирослава,не само Мира blum
3.Някога би ли отишла да живееш в друга държава? Не съм се замисляла.Зависи от обстоятелствата.МНого обичам да пътувам/не,че го правя всеки ден/и може би временно би се пренесла,но за постоянно...не и сама.С мъжо и детето-да.
4.Какво те прави щастлива? Детето ми.Само то може да ме направи щастлива.
5.Замисляла ли си се какъв ще е животът ти след 20 г? Оооооооооо не.Никога не мисля по-напред от няколко месеца.Такъв човек съм.Не правя дългосрочни планове,понеже при мен става така,че колкото повече планирам толкова повече се объркват нещата.Пък това са 20 години-дали ще съм жива още толкова tease
6.ако ти предложат да се снимаш за плейбой,FHM би ли се съгласила Хахаха.Ми ако сваля още около 10ина/поне/кила може и да се съглася.Но ще ти кажа нещо смешно-мъж ми от сега говори как СИмона щяла да се снима като порасне и нямало да има нищо против girl_impossible
7.Кое е най-важното,на което искаш да научиш Симонка? Искам да е стойностен и силен човек.Искам да поставя своите нужди пред тези на околните.Не искам да се пренебрегва за сметка на някой си.Искам да е умна и добродушна,но в никакъв случай наивна.Искам да я науча как да бъде щастлива и тя наистина да бъде.Искам да може да отсява доброто от лошото по-най правилния за нея начин,да усеща добронамерените и злите хора.....много неща искам.И то са все такива,на които аз не успях да се науча
8.Има ли срамна работа за теб? Не.Никоя работа,с която честно изкарваш парите си не е срамна.Срамно е с лъжа и измама да трупаш на гърба на остналите.Срамно е да крждеш и убива.Срамна е алчността.
9Какво правиш когато си тъжна? Една дума-плача!Много плача.Докато ми мине.Срам не срам плача си.
Благодаря за въпросите give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 04, 2009, 10:11:16 »

Сега и на сиси да отговоря
1.Най-лошият ти кошмар в училище? Часовете по математика.Все висях на косъм от поправката,а пратеха ли ме щях да си повтарям годината girl_impossibleЛелеее как я мразя тази математикааааааааааааааааа
2.Как се справяш с трудностите? Опитвам се да се изправя лице в лице с тях.Колкото и да бягаш,те все те намират и няма оправия докато не решиш проблема
3.Била ли си момиче? Не никога не съм се била.Страх ме е и не обичам насилието.Присъствала съм на женски и на мъжки бой.Става ми много жал,очите ми се насълзяват и след това цял ден ми е мъчно.Пък и когато се биеш винаги има опасност да те ударят лошо.СМятам,че е по-добре да решат в словестен бой проблемите.Не вярвам да има нещо толкова сериозно,че да набиеш някого заради това
4.ако на момента мога да ти изпълня едно желание какво ще е то? Върни ме 3 години назад.
5.С кого и по каква причина би сменила живота си за един ден? С никого.Искам да живея моя си живот,нищо,че ми се ще да се върна назад във времето
6.Най-лошото ти напиване е било? Може би първото-бях сама в къщи и се напих с един домашен коняк с кола.Бях на 15 и малко години.Нищо не бях пила преди това и как да се усетя какво става.Инжче с моята дружка сме имали бая изцепки преди blush
7.Как се казва първата ти любов,преди мъжът ти? Кой ти каза,че мъжа ми ми е любов tease.Шегувам се.Тодор се казваше.Имжше толкова сини очи и такава черна коса и мургаво лице...ех малеее върна ме 10 години назад girl_impossible
Благодаря ти за въпросите heart
« Последна редакция: ноември 04, 2009, 10:15:04 от kleo_20 » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 05, 2009, 15:19:55 »

и аз малко въпросчета тип"клюкарски" да ти задам :
1. ако може да се върнеш назад с 3 години това би ли променило настоящето?
2. послушно дете ли си била?
3. съжаляваш ли за нещо което си направила? или не си ?
4. би ли скочила с парашут?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 05, 2009, 15:26:28 »

Хайде и аз тука  tease

1. Използва ли си подаръка за миналата Коледа, който ти подарих?
2. Остава ли ти време за себе си? И как го прекарваш?
3. Как релаксираш най-добре?
4. Кой момент от деня ти е любим?
5. Готова ли си за второ дете?

Имам още 100 въпроса, за които се сещам, но няма да нахалствам smile Ако някой вече е зададен, извинявай че се повтарям.  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 05, 2009, 16:15:12 »

Ето сегa ме притиснaхте
1.aко можеше дa се върнеш три години.... Прведполaгaм,че въпросът ти е прожокирaм от нечий друг.Ми дa отговоря  все пaк.Щях дa прaвя безумен и зaдоволителен секс всеки ден!!!!!!!!!!!
2.Послушно дете ли си билa? Товa може дa кaже сaмо мaмчето.Според мен съм билa и още съм.Никогa не възрaзих и не поискaх нещо зa себе си.
3.Съжaлявaш ли зa нещо,което си или не си нaпрaвилa В мен живеят две aз!Всяко от тях си гледa собствения живот.
4;Би ли скочилa с пaрaшут? Не!Но aко детето ми е в опaсност-дa
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 05, 2009, 16:19:13 »

1.Използвaлa ли си..........Милa моя.Срaм не срaм,но го дaдох нa мaмa.Тя никогa не беше ходилa.ослренно се нaдявaм,че не съм те убидилa
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 08, 2009, 22:45:23 »

Хайде Клео и аз да попитам някои неща за теб Wink

1. За какво мечтаеш в момента?
3. Любима книга?
3. Кое свое качество не харесваш?
4. Какво е форума за теб?
5. Най-важната дата в живота ти е?
6. Разкажи ми смешка....
7. Имали нещо, което не желаеш дъщеря ти, да узнае за теб?
8. Нарисувай се с песен (или ми пусни линк с любимата ти песен)
9. Дай една усмихната физиономия blum
10. Имаш право на 3 желания. Какво би си пожелала.......?
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #41 -: август 31, 2012, 11:34:25 »

1. Кое качество цениш най-много в един човек и защо?
2. Как се запозна със съпруга ти?
3. Любимата ти книга е?
4. Как си представяш един идеален ден?
5. Съжаляваш ли за нещо и ако да защо?
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines