Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:44:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за кleo_20!  (Прочетена 49157 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: август 15, 2007, 20:53:08 »

Хайде на горещото столче!
« Последна редакция: август 15, 2007, 21:06:32 от fiibi_bg » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 15, 2007, 21:04:09 »

за мен ли става въпрос???? Oh my ... Oh my ... Oh my ...
« Последна редакция: август 15, 2007, 21:06:41 от fiibi_bg » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 15, 2007, 21:19:47 »

1.Какво искаш да промениш в бъдещия ти съпруг?
2.Твоята най осъществима мечта е ?
3.Как се виждаш след 10 години?
4.Кажи ми нещо интересно което незная за теб и искаш да го споделиш?
5.Нещото което никой досега не те е попитал е......
6.Имаш ли най добра приятелка и как разбра че е точно тя?




 е това бяха въпросчетата от мен  smile smile smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 15, 2007, 21:20:44 »

за мен ли става въпрос???? Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Даааа  DANCE
Ето малко въпросчета:
1. Как се запознахте с бъдещия ти съпруг?
2. Имало ли е някакви пречки заради разликата във възрастта ви?
3. Как обичате да се забавлявате?

Засега толкова - хайде и другите да питат!  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 15, 2007, 21:32:45 »

И няколко въпросчета от мен  blum
1. Как разбра, че това е човекът с когото искаш да остарееш?
2. Имате ли домашен любимец?
3. Ревнувате ли се?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 15, 2007, 21:35:57 »

охх определено не очаквах да ме натирите на столчето но щом сте рекли да започваме laugh
1.Ами какво искам да променя-не ми харесва че понякога е малко студен и никак романтичен.знам че ме обича но никога не го е показвал и не се е разкривал напълно коеот малко ме притеснява понякога имам чувстото че не го познавам и честно когато ми предложи не предполагах че ще е по такъв начин е малко му подсказах...ето това бих променила аааа И ПРОКЛЕТИТЕ МАЧОВЕЕЕЕЕ DANCE
2.За съжаление нямам нито една осъществена мечта освен факта че ще се омъжа за много добър и прекрасен мъж който ме подкрепя и обича по свой си начин.Мисля че това е много важно и го приемам за най-щастливата ми мечта blum
3.много ми се иска след 10 години да сме щастливи родители и да се обичаме и да имаме хубаво семейство,но не смея да се "виждам" по този начин тъй като живота ме е научил че и най-прекрасното нещо в един миг може да рухне и да се превърне в пепел,нооо айде без песимизъм след 10 години ще бъда една щастлива жена
4.я да видя какво не се знае за мен?ами май нищо laugh много лесно ми се качват на  главата хехех обичам всички хора около себе си и ги поставям на 1во място не зная дали е интересно но поне е различно
5.аа за питането ами обикноено никой никога не ме пита :(ама аз сама си казвам DANCE за това много говоря ама съм си сладкудумна но се сещам че никога не са ме питали: "искаш ли....."каквото и да все ми казват "хайде..."
ами това е надявам се не съм била скучна на никого а ако съм извинете ме give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 15, 2007, 21:39:10 »

Страхотна беше в отговорите на мойте въпроси  Bravo Bravo Bravo Bravo Мерси много
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 15, 2007, 21:49:30 »

1ами пътувахме заедно в един автобус в продължение на месеци(аз за училище той за работа)и всеки ден забелязвах че един непознат ме гледа неусетно започнах да мисля много за него докато един ден той просто седна до мен и ме попита за среща аз му казах че съм малка а той ми изглежда много голям и че няма как да се получи.е да ама аз не спирах да мисля за него и след няколко месеца(следващата учебна година)слязох на неговата спирка и го попитах дали още важи предложението той каза да и от тогава сме заедно вече близо 5 години то не бяха драми то не се крихме от мама че тя мислеше че ми е суъченик абе много хубави неща сме изживели имало е и проблеми то не може...и сега ще се женим yahoo
2.ами аз много се притеснявах и даже лъжех в къщи че ми е съученик обаче се оказа че мама е знаела всичко и само е чакала аз да си призная...след като и казах тя се запозна с него и го обикна мноого при все че разликата им е 8 госини само(мама е по голяма естествено laugh)имало е пречки защото се притеснявах да излизам с приятелите му страх ме беше как ще ме приемат...и тесхните също ме беше страх какво ще кажат нооо сега вече нещата си дойдоха по местата и мисля че всичко ще е наред
3. свободно време за съжаление заедно нямаме аз все го базикам че преди като не живеехме заедно имахме повече време за нас а сега малко семеен живот аз работя той също..ходи да спортува много и все не остава време за нас но може след сватбата нещата да се променят айде дано good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 15, 2007, 21:57:06 »

1.ами как разбрах след толкова време връзка има ли момент,в който човек да си помисли че другия до него не е този с когото да прекара живота си?поне аз съм на мнение че не може да си помислиш за раздяла особено и след предложението коеот така с трепет си чакал.той е човекът,винаги ме е подкрепял винаги е бил до мен праил е такива неща за които не можете и да си помислите че е възможно.всеки който е наясно ми е казвал че няма друг такъв човек че е уникат и последен екземпляр...ми са кво за това си го обичам де
2.аз имам 2 пинчера..милото имаше дакелче на 15 години последните години прекарвах толкова време с него аз го гледах от година хранех го и си бяхме другарчета.един ден се прибрах и милото ми каза че е починал cray cray :'(аз не повярвах и като го видах на леглото милия ама все едно беше заспал така плаках и още не мога да го преживея а минаха почти 2 месеца усещах го като мое куче толкова го обичах и той мен но за съжаление сега не можем да си вземем и 2та работим и няма кой да седи с него по цял ден
3.ами той мен никога не е ревнувал все казва че ревнуват само тези които са застрашени да загубят и за това той не ревнува...много смело от негова страна но той си знае..аз от друга страна съм много ревнива и направо откачам даже да го загледа някоя хубавица
айде дано съм се представила добре и ще се радвам ако има още въпросииии yahoo yahoo yahoo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2007, 09:10:35 »

kleo_20, благодаря за отговорите give_rose и съжалявам за кученцето.
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 16, 2007, 09:28:19 »

Няколко въпроса и от мен:

1. Кое нещо харесваш/не харесваш в себе си ?
2. Къде би искала да отидеш на сватбено пътешествие?
3. Ако можеш да избираш в какво време би живяла и къде ?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 16, 2007, 09:57:45 »

1.ами не харесвам детската си и донякъде глупава наивност  nea много се доверявам на хората и понеже съм открит човек споделям и си казвам всичко ковото ми е на сърцето а понякога забравям че хората не са дотам благонамерени и че живеем в такова реме че всеки гледа да те натъпче надолу за да се изкачи някъде където въздуха(или поне той така мисли)е по чист и свеж и с какото може с това да ти навреди такава ни е станала психологията нали знаете "не е важно на мен да ми е добре важно е на Вуте да му е зле" А какво харесвам ами обичам да помагам  на всеки който има нужда помоли не помоли аз съм насреща защото знам какво е да имаш нужда ей така дори само 2 приказки да кажеш на някого за да ти мине и да няма на кого товае ужасно наистина cray и за тоа все гледам да съм наблизо когато има проблеми за да се включа адекватно хехех и понякога сама без да ме молят се натрисам :laugh:но какво да направя много съм жалостива...
2.Сега за медения месец ли беше blush blush мечтата ми е с мъжа ми да отидем на някое приказно малко островче и там да си почиваме както си му е реда да ни глезят да сме в някой голям апартамент(по голям от нашия по възможност)и да се чувстваме добре мислехме за някой Гръцки остров или В турция не знам но ми се ще просто да си отпочина и за нищо да не мисля тъй като и без това няма да идем на море тази година искаме да е моренцее
2.в какво време бих живяла ли ами в будещето.настоящето не ми харесва особено искам да съм си пак млада и да се пренеса 100 години напред колите ще летят в небето ще живеем в големи къщи живота ще е по лесен и красив нооо това са си мои фантазии има още ама айде да не ставам скучна
надявам се да са ти харесали отговорите ми мила air_kiss
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 16, 2007, 10:06:25 »

Мерси Клео за обстойните отговори.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 16, 2007, 12:41:34 »

Е аз съм една от главните виновници да седнеш на горещото столче, така че ми е ред да те поизпотя малко!!!Хехе! laugh

1.Кога и за какво се карате най-често с твоят бъдещ съпруг?
2.Кое е нещото , което те прави най-щастлива и защо?
3.Суеверна ли си и ако да дай примерче?
4.Какво не понасяш да правиш , а ти се налага често?
5.Кое е нещото , с което се гордееш и защо?

Това е за сега от мен дано съм те поизпотила хехе!?! Bravo
« Последна редакция: август 16, 2007, 15:18:53 от muhichka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 16, 2007, 15:16:13 »

1.обикновено се караме когато аз съм нервна най-вече :laugh:но и когато 100 пъти съм му казала едно и също нещо и на 101 той пак не го прави както трябва..напоследък се караме заради параноята ми около бебеправенето зная че не е хубаво но имам нужда от внимание а той все го няма и ми е мъчничко cray
2.Най-щастлива съм когато успея да направя нещо,за което от дълго време мечтая и разбира се когато виждам че хората с които съм заобиколена са щастливи тогава е най-весело защото не се радвам сама като лудите а има компания за щастливите моменти от живота good
3.Много ама много съм суеверна.Вярвам в хороскопи гледане на карти на кафе на боб на леща на ориз на грах :laugh:сериозно вярвам в такива неща слончетата в къщи са си обърнати както си му е редът,никога  е се връщам като излизам защото няма да ми върви или ако се наложи пак тръгвам и пак се връщам и така 3 пъти минимум хех
4.не обичам да върша много къшна работа а ми се налага откакто планирам да ставам семейна жена хехе обичам да мързелувам а при това положение вече се налага да се хващам в ръце
5.Гордея се с майка си защото знам какво е преживяла и въпреки това е съумяла да ме направи човек много се е борила и е страхотен човек и много силна жена обичам я и съм горда с нея дано не ни сполетява нейната съдба но ако недай боже се случи на мен нейния живот ще взимам пример от нея тя наистина е жена за пример give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #15 -: септември 11, 2007, 17:29:09 »

Ето и моите въпросчета  Wink
1.Как твоят приятел ти предложи да се ожените?
2.Избрала ли си вече роклята?Опиши я на неуморния любопитко,може ли?
3.С какво най-много обичаш да те изненадва приятелят ти?
4.За какво мечтаеш често напоследък?
5.Как си се представяш след 10 години?
6.Какво беше нещото,с което приятелят ти грабна вниманието и симпатиите ти когато се запознахте?
7.По какво беше силна в училище и кой ти беше най-досадния предмет?
8.С какво най-вече запомни абитуриентския си бал?Може ли пак да си опишеш роклята(ако не прекалявам  Wink ) ?
9.Виждаш ли се с някой от съучениците си,или прекъснахте връзка?
10.Какво най-много харесваш в себе си?
11.Кажи ни една своя сбъдната детска мечта.
12.Коя е любимата ти книга?
13.Какво би направила,ако можеше да станеш невидима за един ден?
14.Как би се описала с 3 думи?
15.Любимите ти форумци са...?
16.Имаш ли си щастливо число?Кое е то?
17.Кое име би си избрала,ако трябва да се кръстиш ти?
18.Коя ти е любимата емотиконка от тези във форума?

Леле,аз се поулях малко,хайде стига съм те разпитвала  Wink blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 11, 2007, 17:52:15 »

малко като лексикон стана laugh започвам
1. заведе ме на плажа на къмпинк Смокия на велигден и падна на колене каза че никога повече няма да го видя на колене и да се възползвам ohmyаз знаех и бях видяла пръстена и не ми ставаше но на плажа като по магия ми стана тогава мълчах 5 мин и казах да!нататък се сещаш cray air_kiss Dance
2.роклята ми е дълга права с голяма цепка на крачето с презрамки по раменете които се кръстосват на гърба цвят екрю дантелата за горната част е шампанско.цяла не половинки скоро ще я покажа стига и аз да я видя blum
3.той не е по изненадите милия но имаше един период когато всеки ден ми подаряваше по една роза а беше зимен период.иначе обичам когато в пристъп на нежност изведнъж започне да ме гушка и цунка air_kiss
4.мечтая за един щастлив семеен живос и много деца girl_in_love
5.ами улегнала и със самочуствие жена която знае какво иска от живота и която обожава семейството си но се грижи и за себе си pleasantry
6.с погледа си не го отлепаше от мен.много време пътувахме в един и същ автобус и накрая той се ослмели да дойде при мен :laugh:но беше и много искрен и чаровен blush
7.по биология мразех обаче математика винаги бях пред поправителни но на косъм минавах метъра
8.ами с това че бях с всички приятели и бяхме щастливи.на роклята ще кача снимка довечера обещавам
9.виждаме се макар не толкова често колкото ми се иска много ги обичам и на сватбата ще има 2ри бал както казва милото ще дойде цялата банда laugh
10.харесвам се защото съм естесвена и открита когато има нещо да се каже аз го казвам ккато ми е на сърцето дори с риск да убидя някого но не мога да бъда лицемерна и подмазвачеста bad
7.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 11, 2007, 17:59:40 »

11.имам много и добри приятели а си мечтаех за такива имам добър човек до себе си който никога не би мве предал или огорчил.семейството ми е живо и здраво и ме подкрепя и най-важното ще се видя в бяло това е мечта на всяко момиченце yahoo аз винаги съм имала много зрели и присъщи на възрастен човек мечти още от малка съм си такава
12.любимата ми книга се казва "Вечната Амбър" на Катлийн Уиндзър мисля че така и бяха точно имената на писателката много силна и тежка книга за амбициозна жена която преминава през какво ли не за да спечели мъжа на мечтите си от мила и нежна се превръща в развратница и накрая въпросния мъж се оженва и лудо обича съпругата си която е олицетворение на онова от което нашата героиня се е отказала и е превърнала в порочност и пошлост.техствието се развиива в 19 век многоя обичам книгата чела съм я 10 пъти и още треперя докато чета
13.ако стана невидима ще предотвратя всички несправедливости през този ден а също и нещастните злополуки стига да мога естествено и ще се промъквам на места на които само съм си представяла че мопга да ида
14.естествена отзивчива за всичко и всички и много срамежлива и плаха
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2007, 18:06:42 »

15.оо нямам любими съфорумци обичам ви свички сладки мои @}->--толкова мили добри и готови за помагат за свичко същества много съм щастлива че попаднах във форума yahoo Тони(tonitta)ми е много симпатична защото откривам в нея много от себе си  give_rose air_kiss
останалите също си ви обичам много сте...абе страхотни хора в страхотен форум Bravo give_rose kiss2 за всички милички
16.нямам щастливо число но обичам кръглите числа и харесвам числото 20(деня на първата среща с мъжа ми)и съжалявам че няма то да е числото на сватбата ни но ето вече и 14 ще е специално и щастливо число колкото повече толкова повече
17.името което много ми харесва е Симона така бих кръстила дъщеря си ако един ден имам такава>и бих се кръстила и себе си така освен в родилното да помоля и мен да кръстят laugh
18. tease crazy pqz(много нежен) Welcome(обичам нови хора)
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: септември 11, 2007, 19:35:27 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 11, 2007, 21:06:30 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Малко  Offtopic но се загуби интереса по едно време и затова сме в застой  pardon
Но ето една добра възможност за раздвижване на темата и да зададеш въпросчета на тези, които са седнали вече на стола  good
Може би ще се върне интереса така към горещото столче  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 12, 2007, 10:36:04 »

аз малко се омъжвах и пропуснах доста неща във форума, blum май и твоето столче съм го пропуснала, мила, за което ти се извинявам!!!! air_kiss air_kiss air_kiss но все пак макар и късничко да попитам и аз няколко неща:
1. Какво дете беше? Би ли могла по спомени да ни се опишеш?
2. Имаш ли някой мил детски спомен който никога не би забравила?
3. Коя своя черта харесваш и коя не и би искала да промениш?
4. За какво плачеш? (ако въобще това ти се случва и дай боже никому да не се случва)
5. Представи си че си на самотен остров и имаш само едно нещо, какво би било то?
 ами май това е засега, пожелавам ти по-малко стрес и повече усмивки в подготовката и мноооооого весела сватба!!!!!!! CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 12, 2007, 10:53:22 »

1.много буйно и шумно дете но и много затворено в себе си а и много бързо ми се наложи да порасна и да узрея.винаги съм мислела като по голям човек и не съм имала хубаво детство за съжаление
2.ами това малко се припокрива с отговора ми на предния въпрос но имам един.баща ми ме прибираше от детска градина била съм на 4 не повече години и намери на улицата до градината една червена касичка зарче много я харесах и той така ми я даде все едно ми прави най-милия подарък стана ми много миличко и за това ми се е запаметил в главата а и това е един от последните ми споменис свързани с него Cray и до днес си я пазя и винаги ще е така
3.не харесвам прекалената си наивност и мекошавост както и желанието все да помагам на хора които с нищо не са го заслужили и да се подценявам спрямо другите.не бих променила добротата си и честността си
4.за свичко и често и най малкото е способно да ме разплаче и то много лесно много съм ревлива
5.мъжа ми само от него имам нужда нищо друго не ми трябва
благодаря ти мила за пожеланията
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #23 -: септември 13, 2007, 11:23:46 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Малко  Offtopic но се загуби интереса по едно време и затова сме в застой  pardon
Но ето една добра възможност за раздвижване на темата и да зададеш въпросчета на тези, които са седнали вече на стола  good
Може би ще се върне интереса така към горещото столче  girl_wink
Да,наистина трябва да видя кого не съм питала от седналите вече... scratch one-s head А като подновите темата,може да направите номинации всяка седмица,а не през 3-4 дни,за да не омръзва бързо  pardon .Мерси за инфото Мария Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 21, 2007, 12:21:55 »

миличка Клео сега като се видя,че явно и аз ще отговарям на въпростчета реших да прочета и другите какво са отговаряли,а така наистина е страхотна възможност да се опознаем...Като чета твоите отговори наистина много си приличаме,и аз съм същата като теб,за това и много ми липсваш вече...Направо се просълзих и като прочетох милите ти думи за мен тук :'(чувствата са взаимни миличка... :girl_in_love:Но ето и моите въпростчета:

Кое би те извадило най-лесно от равновесие?
Какво те е наранявало най-много през цивота ти до сега?
Имаш ли си истинска приятелКА?
Какво трябва да направи човек,за да те разочарова?
Какво не би простила на родителите си и има ли такова нещо въобще?

Мерси предварително! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 22, 2007, 22:09:23 »

Кое би те извадило най-лесно от равновесие?
лошото отношение към мен от хора които ми мислят злото
Какво те е наранявало най-много през цивота ти до сега?
Смъртта на баща ми
Имаш ли си истинска приятелКА?
не!!!нямам истонска имам много но не зная дали са истонски
Какво трябва да направи човек,за да те разочарова?
да ме убиди по начин по който не съм заслужила да ме нарано без да има причина
Какво не би простила на родителите си и има ли такова нещо въобще?
оооо Мама за мен е най-важната и стойностна жена която познавам!!няма какво да не мога да и простя за мен тя е направила най незаменимото!!!!!!!
благодаря ти!!!мила тони

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 23, 2007, 07:51:47 »

Благодаря ти за хубавите и искрени отговори! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 27, 2009, 16:45:17 »

Мирее -здравей  smile и тая тема ще събудя след 2 години спане  tease

1. Как си?
2. Промени ли те с нещо 2-годишния брак?
3. Отрази ли се на любовта ви семейният живот?
4. Вече си щастлива мама - това направи ли те по-различна от преди 2 години -когато за последно писа тук  smile?
5. Съжаляваш ли за нещо -за какво?
6. Решителна ли си?
7. Какво си пожелаваш за следващите 2 години?

Ами това е за сега  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 27, 2009, 17:13:01 »

Я да видиш тиииии какво се случвало тук Girl_hide
1.Как си? Изненадана съм Вярка.Много приятно изненадана в момента.Иначе по принцип не особено добре,но ще се оправя.
2.Промени ли те с нещо 2-годишния брак И да не бях омъжена 2 години не са малко и човек си се променя и нагажда към живота както го завърта.Не си представях семейния живот така.Не казвам,че искам по-добър или по-лош,просто мислех,че ще е по-различно.Мъжат ми е чудесен човек.Има моменти,когато мисля,че може би не е най-идеалният за мен,но пък то си е нормално.Грижовен баща е,а това е най-важното за една жена,родила детенце.
3.Отрази ли се на любовта ви семейният живот? Отрази се-да.Вече сме семейство,живеем заедно,спим в едно легло,той ме гледа без грим и с маска от краставици/примерно/,а аз него по гащи и надупчени чорапи.....Не сме ученици,които прекарват по няколко часа дневно заедно и през това време се гушкат цункат и не стават от леглото blushНе сме емоционални,изпълняваме си задълженията към семейството.Това лично на мен като много първосигнална и емоционална натура малко ми тежи,но какво да се прави така е в семейството pardon
4.Вече си щастлива мама....... о да определно.Вече мисля първо за детето си.Когато пресичам улицата не си мисля "Леле ако ме бутне кола може да умра или осакатея,ми ако съм на количка как ще живея?" Мисля си "Леле ако ме бутне кола и нещо ми се случи кой ще ми гледа детето,ще расте без майка?"Мисля,че това напълно и общо обяснява как и дали съм се променила в майчинството.За мен тя е най-важния човек.Преди мъж,родители,или аз самата.
5.Съжаляваш ли за нещо-за какво? По принцип няма смисъл от съжаление за пропуснати неща или допуснати грешки-няма как да ги промениш и само се тровиш.Бих съжалявала ако не съм майката,от която се нуждае дъщеря ми,ако не я подкрепям достатъчно и не я обичам толкова колкото иска и колкото и аз искам.Допускала съм грешки-да,но кой не е.чЧовек съм и нищо човешко не ми е чуждо.
6.Решителна ли си Може би съм всичко остжнало само не това.Дори в ресторант не зная какво дж си избера ако предлагат повече от едно от любимите ми ястия.Не умея да правя избор и това е лошо-оценявам го като такова.Колеблива съм и да крайно нерешителна.Е това е нещо над което работя и дано го променя скоро.
7.Какво си пожелаваш за следващите 2 години Да си призная не обичам да си пожелавам за да не се разочаровам.Искам да сме здрави и да се подкрепяме.Детето ми да е все така лъчезарно.Искам да решим всички моменти проблеми и да гледаме напред и само за семейството си,а може и.....второ бебче ако даде Бог blush heart
Благодаря ти за въпросите.Не мога да повярвам,че са минали 2 години :girl_impossible:Всичко вече е толкова различно,почти нереално.Сякаш ще се събудя всеки момент и то в 2007.....знам ли животът е непредвидим и всеки ден носи нови изненади
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2009, 17:18:39 »

Мирее , много си бърза -благодаря за отговорите ама има още 1-2 въпроса, които възникнаха сега  blum

1. Кога ще си смениш аватара и лентичката - Монито вече а малка госпожица  give_rose?
2. Ако утре Симона има проблем, закойто не ти споделя, но ти си научила - как ще реагираш?

Е това е- за сега толкова  Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 27, 2009, 17:24:46 »

Вяра ти мярка нямаш ли beating diablo blumКато ни натирят в кошчето ш'та ритам от Албания до София. blum
1.Кога е си смениш аватара и лентичката честно ли blushЗабравила съм как става номера,иначе веднага щом си спомня.Права си-Моничка е вече голяма и все по-бясна става tease
2.Жко утре Симона има проблем,за който не ти споделя,но ти си научила-как ще реагираш Ще ми стане много болно,не защото детето ми е загазило,а защото не съм и показала колко я обичам и че може да разчита на мен за всичко.И най-лошото да е искам да го знам.Родителите не са само учители по морал,те са приятели и са онези на които можем най-много да разчитаме.Искам да го знае и да ми споделя всичко.Пък ако е съумяла да се справи сама, ще съм и най-гордата майка,че съм отгледала човек,който въпреки грешките си,умее да излезе от положението по най-добрия за него начин good
« Последна редакция: октомври 27, 2009, 17:26:44 от kleo_20 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 27, 2009, 17:26:52 »

Благодаря ти за откровенните отговори  give_rose
За аватара и лентичката -аз ще ти припомня как става...
А това за кошчето -никой няма да ни трие - не виждам защо поне   diablo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 03, 2009, 19:42:19 »

Такааам и тук се цопвам и започвам да разпитвааам!  writer

1.Би ли искала понякога да оставиш Симона на майка ти и да отидеш на дискотека?
2.Как ти викаха в училище?
3.Някога би ли отишла да живееш в друга държава?
4.Какво те прави щастлива?
5.Замисляла ли си се какъв ще ти е живота след 20години?
6.Ако ти предложат да се снимаш в плейбой или FHM би ли се съгласила?
7.Кое е най-важното на което искаш да научиш Симонка?
8.Има ли срамна работа за теб?И,ако да коя е тя?
9.Какво правиш когато си тъжна?

Айде стига толкова,предавам щафетат на теб Мире вече! good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 04, 2009, 09:15:18 »

ММ и аз съм тук

1. Най- лошия ти кошмар от училище е?
2. Как се справяш с трудностите?
3. Била ли си момиче?
4. Ако на момента мога да ти изпълня едно желание какво ще е то?
5. С кого и по каква причина би сменила живота си за един ден?
6. Най- лошото ти напиване е било?
7. Как се казва "първата" ти любов, преди мъжът ти?

Хайде стига от мен  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 04, 2009, 10:01:38 »

Олелеее ще си отвися днес в тази темичка tease
Първо започвам с Роси
1.Би ли искала понякога да оставиш Симонка на майка си... На майка си точно не.Тя е много консервативна и не обича дискотеките.По тази причина съм била само няколко пъти докато бях ученичка.Бих я оставила на мъжа си.Той хич не си пада по шумни и претъпкани,задимени места.
2.Как ти викаха в училище? Мира.Така ми казваха всички =]Даже помня,че много от съучениците ми около 10кл разбраха,че се казвам Мирослава,не само Мира blum
3.Някога би ли отишла да живееш в друга държава? Не съм се замисляла.Зависи от обстоятелствата.МНого обичам да пътувам/не,че го правя всеки ден/и може би временно би се пренесла,но за постоянно...не и сама.С мъжо и детето-да.
4.Какво те прави щастлива? Детето ми.Само то може да ме направи щастлива.
5.Замисляла ли си се какъв ще е животът ти след 20 г? Оооооооооо не.Никога не мисля по-напред от няколко месеца.Такъв човек съм.Не правя дългосрочни планове,понеже при мен става така,че колкото повече планирам толкова повече се объркват нещата.Пък това са 20 години-дали ще съм жива още толкова tease
6.ако ти предложат да се снимаш за плейбой,FHM би ли се съгласила Хахаха.Ми ако сваля още около 10ина/поне/кила може и да се съглася.Но ще ти кажа нещо смешно-мъж ми от сега говори как СИмона щяла да се снима като порасне и нямало да има нищо против girl_impossible
7.Кое е най-важното,на което искаш да научиш Симонка? Искам да е стойностен и силен човек.Искам да поставя своите нужди пред тези на околните.Не искам да се пренебрегва за сметка на някой си.Искам да е умна и добродушна,но в никакъв случай наивна.Искам да я науча как да бъде щастлива и тя наистина да бъде.Искам да може да отсява доброто от лошото по-най правилния за нея начин,да усеща добронамерените и злите хора.....много неща искам.И то са все такива,на които аз не успях да се науча
8.Има ли срамна работа за теб? Не.Никоя работа,с която честно изкарваш парите си не е срамна.Срамно е с лъжа и измама да трупаш на гърба на остналите.Срамно е да крждеш и убива.Срамна е алчността.
9Какво правиш когато си тъжна? Една дума-плача!Много плача.Докато ми мине.Срам не срам плача си.
Благодаря за въпросите give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 04, 2009, 10:11:16 »

Сега и на сиси да отговоря
1.Най-лошият ти кошмар в училище? Часовете по математика.Все висях на косъм от поправката,а пратеха ли ме щях да си повтарям годината girl_impossibleЛелеее как я мразя тази математикааааааааааааааааа
2.Как се справяш с трудностите? Опитвам се да се изправя лице в лице с тях.Колкото и да бягаш,те все те намират и няма оправия докато не решиш проблема
3.Била ли си момиче? Не никога не съм се била.Страх ме е и не обичам насилието.Присъствала съм на женски и на мъжки бой.Става ми много жал,очите ми се насълзяват и след това цял ден ми е мъчно.Пък и когато се биеш винаги има опасност да те ударят лошо.СМятам,че е по-добре да решат в словестен бой проблемите.Не вярвам да има нещо толкова сериозно,че да набиеш някого заради това
4.ако на момента мога да ти изпълня едно желание какво ще е то? Върни ме 3 години назад.
5.С кого и по каква причина би сменила живота си за един ден? С никого.Искам да живея моя си живот,нищо,че ми се ще да се върна назад във времето
6.Най-лошото ти напиване е било? Може би първото-бях сама в къщи и се напих с един домашен коняк с кола.Бях на 15 и малко години.Нищо не бях пила преди това и как да се усетя какво става.Инжче с моята дружка сме имали бая изцепки преди blush
7.Как се казва първата ти любов,преди мъжът ти? Кой ти каза,че мъжа ми ми е любов tease.Шегувам се.Тодор се казваше.Имжше толкова сини очи и такава черна коса и мургаво лице...ех малеее върна ме 10 години назад girl_impossible
Благодаря ти за въпросите heart
« Последна редакция: ноември 04, 2009, 10:15:04 от kleo_20 » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 05, 2009, 15:19:55 »

и аз малко въпросчета тип"клюкарски" да ти задам :
1. ако може да се върнеш назад с 3 години това би ли променило настоящето?
2. послушно дете ли си била?
3. съжаляваш ли за нещо което си направила? или не си ?
4. би ли скочила с парашут?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 05, 2009, 15:26:28 »

Хайде и аз тука  tease

1. Използва ли си подаръка за миналата Коледа, който ти подарих?
2. Остава ли ти време за себе си? И как го прекарваш?
3. Как релаксираш най-добре?
4. Кой момент от деня ти е любим?
5. Готова ли си за второ дете?

Имам още 100 въпроса, за които се сещам, но няма да нахалствам smile Ако някой вече е зададен, извинявай че се повтарям.  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 05, 2009, 16:15:12 »

Ето сегa ме притиснaхте
1.aко можеше дa се върнеш три години.... Прведполaгaм,че въпросът ти е прожокирaм от нечий друг.Ми дa отговоря  все пaк.Щях дa прaвя безумен и зaдоволителен секс всеки ден!!!!!!!!!!!
2.Послушно дете ли си билa? Товa може дa кaже сaмо мaмчето.Според мен съм билa и още съм.Никогa не възрaзих и не поискaх нещо зa себе си.
3.Съжaлявaш ли зa нещо,което си или не си нaпрaвилa В мен живеят две aз!Всяко от тях си гледa собствения живот.
4;Би ли скочилa с пaрaшут? Не!Но aко детето ми е в опaсност-дa
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 05, 2009, 16:19:13 »

1.Използвaлa ли си..........Милa моя.Срaм не срaм,но го дaдох нa мaмa.Тя никогa не беше ходилa.ослренно се нaдявaм,че не съм те убидилa
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 08, 2009, 22:45:23 »

Хайде Клео и аз да попитам някои неща за теб Wink

1. За какво мечтаеш в момента?
3. Любима книга?
3. Кое свое качество не харесваш?
4. Какво е форума за теб?
5. Най-важната дата в живота ти е?
6. Разкажи ми смешка....
7. Имали нещо, което не желаеш дъщеря ти, да узнае за теб?
8. Нарисувай се с песен (или ми пусни линк с любимата ти песен)
9. Дай една усмихната физиономия blum
10. Имаш право на 3 желания. Какво би си пожелала.......?
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #41 -: август 31, 2012, 11:34:25 »

1. Кое качество цениш най-много в един човек и защо?
2. Как се запозна със съпруга ти?
3. Любимата ти книга е?
4. Как си представяш един идеален ден?
5. Съжаляваш ли за нещо и ако да защо?
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines