Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 20:46:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 3"  (Прочетена 251402 пъти)
 
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 26, 2012, 16:02:42 »

Благодаря ви, момичета. Впрочем всички пръстени, които видях дотук в темата, са прекрасни, но както вече казах, най-важна е емоцията, с която са подарени. Пожелавам на всички ви всеки ден да се чувствате поне толкова обичани и щастливи, колкото аз в онзи момент! heart
Активен
abozheva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #181 -: април 26, 2012, 17:29:13 »

Мисля че е много хубаво че ти е подарил Александрит- и аз съм Александра и мисля че е много мило.

Ето го и моят - моят е 0.98 главният ми диамант и около  него пак са диаманти. Мисля че всичко заедно с главния е около 1.8 карата.

Много си го харесвам но аз my бях казала точно какво искам и той се справи отлично. Макар че каквото и да ми беше купил пак щях да кажа да на сто процента. По-хубав пръстен от моя винаги ще има но по-добър мъж за мен едва ли biggrin





* prusten2.jpg (44.25 KB, 720x540 - видяно 628 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 26, 2012, 17:36:39 »

Много красив пръстен, един от любимите ми модели годежни пръстени  heart !
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 26, 2012, 18:42:45 »

abozheva, много красив пръстен!  good
Все не намирах с какво да снимам моят пръстен - накрая с на милото телефона... а ето го и него.  give_rose
 
« Последна редакция: април 26, 2012, 18:47:05 от Bride2012 » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 26, 2012, 18:47:44 »

Bride2012, прелестен е!  good
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 26, 2012, 21:57:29 »

Bride,много стилен и изключително нежен пръстен,супер  ти стои на пръстчето Bravo

Някои хора мислят ,че не се иска ръка със сребърен пръстен със стъкълце(цирконий ),ама моят е точно такъв blushАз си го харесах ,моят мъж ми го купи преди две години,подарък за рождения ми ден и когато не тренираме си го нося с голям кеф.При нас нямаше годеж,вместо него направо подписахме.Мъжо ми заговори за пръв път за женитба на втория месец от връзката ни ,по телефона,хи-хи,даже не живеехме заедно и година след като се събрахме почнахме да обсъждаме евентуален годеж,но аз все се дърпах да съберем родителите си(моето семейство е доста затворено и леко странно),след още една година почнахме да обмисляме сватба,но паричките никога не стигаха и тази вече решихме да не отлагаме и мечтата се превърна във факт.
Много си обичам мъжа,той се грижи нищо да не ми липсва,и дава максимума от себе си да сме добре,супер отговорен е  ,и без пръстен се съгласих да му стана жена ,и винаги ще си го обичам-беден или богат ,с златен или сребърен пръстен,той си е моята половинка smile smile
« Последна редакция: април 26, 2012, 22:02:51 от gothic_queen » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 26, 2012, 22:20:05 »

аз едно не разбирам и то е защо си мислите, че жените които държат на диамант биха казали не ако пръстена не е такъв. Аз лично ако не беше диамант пак щях да кажа да но винаги щях да се чувствам недооценена....в смисъл че аз му давам всичко пък той едно диамантче не е решил че заслужавам. Все пак поне за мен истинските мъже купуват диамнтени пръстени. Без естествено да обидя някой това е просто мое мнение. А изискването за камък няма много общо поне с моя отговор.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 26, 2012, 22:35:04 »

Bride,много стилен и изключително нежен пръстен,супер  ти стои на пръстчето Bravo

Някои хора мислят ,че не се иска ръка със сребърен пръстен със стъкълце(цирконий ),ама моят е точно такъв blushАз си го харесах ,моят мъж ми го купи преди две години,подарък за рождения ми ден и когато не тренираме си го нося с голям кеф.При нас нямаше годеж,вместо него направо подписахме.Мъжо ми заговори за пръв път за женитба на втория месец от връзката ни ,по телефона,хи-хи,даже не живеехме заедно и година след като се събрахме почнахме да обсъждаме евентуален годеж,но аз все се дърпах да съберем родителите си(моето семейство е доста затворено и леко странно),след още една година почнахме да обмисляме сватба,но паричките никога не стигаха и тази вече решихме да не отлагаме и мечтата се превърна във факт.
Много си обичам мъжа,той се грижи нищо да не ми липсва,и дава максимума от себе си да сме добре,супер отговорен е  ,и без пръстен се съгласих да му стана жена ,и винаги ще си го обичам-беден или богат ,с златен или сребърен пръстен,той си е моята половинка smile smile
Bravo Bravo  good

Пънк, защо да си недооценен без диамант? Ако не е решил да купил диамант, това задължително ли значи, че според него не заслужаваш? А ако мисли, че заслужаваш, но не може да си го позволи.
С ръка на сърцето мога да кажа, че за мен жена, която твърдо държи на скъп годежен пръстен и ако не получи такъв се смята за недооценена, има някакви скрити подбуди.
И за да  не ми скочите пак ще кажа, че всяка прилика с лица и събития е случайна. И не искам да кажа, че всяка жена, която е получила скъп годежен пръстен, не се жени по любов. Просто не ми харесва идеята да искаш нещо скъпо, на всяка цена и въпреки всичко! Има една приказка: "На гол тумбак чифте пищови".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 26, 2012, 23:24:26 »

abozheva, много красив пръстен!  good
Все не намирах с какво да снимам моят пръстен - накрая с на милото телефона... а ето го и него.  give_rose
 

Брайд, много красив пръстен, захванат е камъкът на две места или на мен така ми се вижда?
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 26, 2012, 23:41:42 »

Извинявам се,че пак се съм аз,малко не съм съгласна с поста за недооценяването от Пънк(нищо лично,голяма е сладурана). Весито,вече е написала каквото трябва и все пак всеки е с различен мироглед и има право на мнение.Нека не гледаме толкова материалното,пръстените на всяка от нас са ценни заради сантименталната,а нe паричната си стойност *YAHOO*Аз за друго се включвам,много  ми стана забавно като прочетох поговорката На гол тумбак ,чифте пищови,досега само от мъжо я  бях чувала Bravo
И за да не е спам слагам снимка на моето странно пръстенче,единственото което ми стана между другото smile


* WP_000785.jpg (21.51 KB, 336x448 - видяно 423 пъти.)
« Последна редакция: април 27, 2012, 00:20:34 от gothic_queen » Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 27, 2012, 07:21:31 »

emmmmmy, благодаря ти! Да, на две места е захванат.
gothic_queen, благодаря и на теб, мила! Пръстенчето ти е много красиво! И не съм съгласна, че не се искало с цирконий и сребро - важното е да е стойностен човека срещу теб, а дали е сребърен, златен, от платина пръстена, дали има диамант или не никой не може да разбере. Като чета по думите ти, не ти трябва диамант с такъв мъж!!!  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 27, 2012, 07:28:45 »

Bravo Bravo  good

Пънк, защо да си недооценен без диамант? Ако не е решил да купил диамант, това задължително ли значи, че според него не заслужаваш? А ако мисли, че заслужаваш, но не може да си го позволи.
С ръка на сърцето мога да кажа, че за мен жена, която твърдо държи на скъп годежен пръстен и ако не получи такъв се смята за недооценена, има някакви скрити подбуди.
И за да  не ми скочите пак ще кажа, че всяка прилика с лица и събития е случайна. И не искам да кажа, че всяка жена, която е получила скъп годежен пръстен, не се жени по любов. Просто не ми харесва идеята да искаш нещо скъпо, на всяка цена и въпреки всичко! Има една приказка: "На гол тумбак чифте пищови".



Неоценена в смисъл че той още преди да заговорим на сватба беше на ясно, че за мен е важно какъв е пръстена...все пак не съм някоя случайна...имам кариера, собствено жилище вече, автомобил. Може и да не струват милиони, но малко жени могат да се похвалят с това на моята възраст/като да подчертая че нашите на са богаташи, които ми дават всичко/. Така че според мен е несериозно да искаш ръката на такава жена с ...не знам как да го кажа за да не обидя някой но да речем пръстенче за 15 лв от Джумаята в Пловдив. Всеки си знае цената. Но пак казвам и да не беше диамант пак щях да се омъжа за него, просто сега знам че е мъж който като поискам нещо ще лази по корем но ще го направи/което той показа и по време на подготовката за сватбата де  danceg/

А всеки си има стил и харесва определени бижута така че надявам се на всеки половинката да му е купил точно какъвто пръстен си е мечтал
« Последна редакция: април 27, 2012, 07:31:55 от punk_girl123 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 27, 2012, 08:08:22 »

А вие "случайните" носете си евтините пръстенчета, горките вие  crazy
Скъпа пънк по никакъв начин не желая да те обидя, но ти явно не си си взела мъж, а роб pardon

Брайд, Готик, Шорти- пръстените ви са прекрасни  give_rose

Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 27, 2012, 08:50:15 »

Shorti, Bride2012, gothic_queen, abozheva, пръстените ви са страхотни  Bravo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 27, 2012, 08:51:55 »

Това кой какъв пръстен го радва си зависи от човека....това е моята гледна точка и не искам да обидя някой защото финансовото положение се мени от днес до утре. И според мен не е робство да угодиш на каприза на бъдещата си съпруга. Аз не съм го заплашвала с пистолет. Просто мъжа до мен трябва да е добър мениджър и да е стабилен. Като се запознахме аз бях студентче със стотинки в джоба, а той даже не учеше и след това записа висше. А сега живеем заедно и се издържаме с професиите си. Ако нямаш изисквания към един мъж той цел живот си драпа на едно място защото е доволен от себе си. Ако имаш изисквания той се стреми да ги покрие и гради в живота в кариерата в семейно отношение.
Но всеки вижда различни неща в един пръстен. За мен той е обещание, че ще получа мъж, който ме цени и че ще е достоен за мен не само към настоящия момент и за в бъдеще.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines