Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:45:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 3"  (Прочетена 257944 пъти)
 
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #300 -: март 30, 2013, 05:53:48 »

Много е хубав, честито и от мене smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #301 -: март 30, 2013, 11:10:01 »

Pulsatorkata , страхотен пръстен си имаш Wink
Активен
Fallen_Angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #302 -: април 10, 2013, 04:16:06 »

Привет и от мен мили дами  Wink И моите пръстени бяха комбинация годежен пръстен/венчална халка многоооо си ги харесвах с моя ги чакахме близо месец за специална изработка от Валентино,но.... уви си изгубих(или беше откраднат,понеже го свалих за 3мин.за да си измия ръцете и го сложих до мивката с моя бяхме в някакво заведение,а точно тогава всички жени сякаш се бяха наговорили да отидат до wc и беше супер навалица и докато си извъртя главата него вече го нямаше  angry) годежния пръстен  cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray  след 3 дена и 3 нощи рев бях приятно изненада от нов   Girl_hide но много ме е яд за стария и някаде из нет-а четох че е на лош късмет да си изгубиш халка или годежен пръстен  Oh my ...
Активен
Fallen_Angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #303 -: април 10, 2013, 04:22:35 »

П.С. съжалявам че спамя,но сам забелязала че колкото повече пазиш и трепериш върху едно нещо точно на него му се случва нещо  shok сега като излизаме някаде си ги поглеждам по 10 пъти дали сам там  cray
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #304 -: април 10, 2013, 08:22:22 »

Горката, не го мисли толкова, това са неща, от тях не зависи бъдещето на нищо, брака е нещо, което се гради от двама човека, а не от предмети, така че не бъди изобщо тъжна, щом даже и нов пръстен си имаш всичко е наред. girl_wink
А по повод губенето, аз затова никога не го свалям моя пръстен, всичко с него правя, от както ми го сложи любимия не съм го махала, стесних го до идеалната големина за мен за да не се налага при миене на ръце да внимавам например да не се изхлузи, защото се познавам че съм много рзасеяна и ако не е винаги на пръста ми ще се загуби.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #305 -: април 10, 2013, 08:25:43 »

Да и аз бих те посъветвала да не се тормозиш вече! Минала работа, времето не можеш да върнеш girl_wink Но този поне не го сваляй, че това с wc в заведение...

Моите също никога не ги махам good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #306 -: април 10, 2013, 10:24:20 »

Fallen_angel, и аз съм изпадала в паника заради подобна ситуация. Но аз бях си свалила годежния и халката вкъщи ,за да измия чиниите. В началото и аз треперих над пръстените си, сакън да не им се случи нещо. Но една вечер си седя вкъщи и тъкмо ще си лягам и усещам нещо ми липсва...Отивам в кухнята, няма ги. В хола - не. Търсих ги половин час, къде ли не бях погледнала. Накрая отидох и събудих майка, която си спеше сокойничко в спалнята  pardon pardon "Мамооо , пръстените ми ги нямаа  cray cray cray cray " Горката женичка се събуди заради мен , търсихме заедно. И накрая се оказа,че пръстените са на пода в кухнята, паднали са  pardon Чувството е много гадно, но после като се замислих, наистина това са едни предмети, които дори да ги изгубиш нямат никакво значение за любовта между двама ни. Макар, че всеки един от двата пръстена носи безценни спомени и моменти... Ох,не знам, объркана работа smile Но в твоята ситуация е хубавото ,че си имаш нов пръстен и вече никога няма да си го сваляш. Както вече и аз lol
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #307 -: юни 13, 2013, 19:51:43 »

Ето го моето пръстенче, което получих на 7 март тази година smile


* DSC01296.JPG (63.26 KB, 461x346 - видяно 441 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 17, 2013, 13:43:39 »

честити пръстенчета момичета ,много много любов ви желая  Bravo
аз пръстен си нямам защото забраних на милото да ми купува,а и честно казано аз му предложих брак  blush
обаче като гледам моята приятелка колко много се вълнува от този пръстен ми става едно мило на душата Girl_hide
важното е,че се обичаме и сме щастливи заедно  danceg пък аз ще си имам направо брачна халка  Bravo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #309 -: юни 30, 2013, 16:08:02 »

Allicia, много нежно, честито! А относно да има пръстен или не, аз съм твърдо "за". Няма значение дали ще е обсипан с диаманти, златен, сребърен или дори тенекиен- важен е споменът, който ще крие завинаги, а не материалното му значение Wink
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 15, 2013, 20:52:42 »

Ето ме и мен smile
Предложението беше през нощта и на доста тъмно, но романтично място, затова успях да си видя пръстена истински чак на другия ден... Пък и емоциите бяха много първите няколко часа biggrin Но пък после като видях какъв добър вкус има моят мъж.. Как да не го обичам smile  yahoo

Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #311 -: август 15, 2013, 21:05:56 »

Честито! Как завиждам на тези, които сега получават пръстените си. Толкова хубави емоции предстоят smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 15, 2013, 21:47:24 »

Да... а всичко започва с намирането на точния човек  heart
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 16, 2013, 09:37:04 »

rujka честито! Пръстена е много красив! Кога е сватбата?
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 16, 2013, 09:51:44 »

Благодаря smile
Има още много време, но ... 10 май 2014  blush
Всъщност той живее в Америка, та подписването ще бъде може би октомври, ще видим как ще се организираме, аз си чакам документите, за да мога да замина smile
Но истинската част с голямата рокля и всички роднини ще е догодина  good
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines