Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:28:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163389 пъти)
 
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #435 -: февруари 05, 2013, 17:15:45 »

Днес въглехидрати:
11.00ч. - 3 кивита
13.00ч. - 330мл. доматен сок, 3 филии хляб "100 зърна" + суха паста
16.00ч. - половин консерва ананас + филия зърнен (такъв апетит ме гони днес, че ме е страх да не се насвиня довечера).
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 05, 2013, 17:50:24 »

Момичета,след като снощи в 22ч мъжът ми ме попита не си ли гладна а аз му казах Не,той се облещи и вика ,а от  тук нататък минаваме на икономичен режим-ти на вода,а пък аз ще ям яденето. crazy
Странното е че и днес сутринта не бях гладна,една ябълка успях само да хапна,а на обяд -малка пържолка с домати.
Сега съм изпроводила мъжото на балкона да пече на скара няколко парчета съомга ( да потекат лигите на комшиите и да съберем кварталните котки pardon ).
След водният ден съм още около 400 грама надолу.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #437 -: февруари 05, 2013, 21:10:51 »

Ей, момичета, няма ви никакви за стимул и подкрепа (и мъмрене  grandpa biggrin). Така ме е яд, че ядох в 16.00ч., но .... И вечерях като прасенце: 2 зърнени филии с лютеница, една с мед, две хрупкави бисквити "Кукис" и две вафли Ная.  badgirl Направо се олях днес, добре, че утре ми е плодов.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 05, 2013, 22:08:55 »

Аз на обяд бях на пилешко бутче със зелена салата, а на вечеря като ЕЛи, на сьомга smile Пак съм 68 кг и направо много ме е яд.Но каквото такова.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 05, 2013, 22:12:34 »

Една вкусна рецепта за белтъчен ден - Ред печени чушки ,ред сиренце,заливаме с яйце ,после пак се редува и така най-отгоре завършва с яйце.Много леко и приятно ястие се получава .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #440 -: февруари 06, 2013, 08:35:36 »

Аз снощи пак ядох тиквеник blush. Същия, какъвто ядох предния въглехидратен ден. Домашно точени кори, почти без захар и мазнина, с много тиква. Обаче много вкусен.....
Днес - плодов ден
з. топла вода с лимон, едно манго
о. ананас, чудя се дали да го беля, или да го ям с листа и кора crazy. Продължавам да се чувствам гладна, отделителната система също ми прави бойкот. Снощи ставах само 1 път, но пак не успях да се наспя.
в. варени ябълки с кора от лимон и много канела. Нося си 100гр. сурови ядки орехи, да стана по- умна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 06, 2013, 09:03:50 »

От тия сурови ядки, всичките ще поумнеем, не е истина.

Аз днес съм на Варива.

З: кафе и мандарина
О: ориз със зеленчуци или картофи по селски, зависи какво има в стола до нас
В: картофи по някакъв начин

Свекърва и аз тази нощ ставах само веднъж и да ти кажа, по-добре се чувствам имайки предвид предната нощ и ставането ми 3 пъти.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #442 -: февруари 06, 2013, 09:13:25 »

оф, аз изядох сутринта 2 банана и май ми дойдоха множко
на мен 14 февруари ми се пада плодов, Тон иска (аз искам) да ядем суши, дали ще е фатално ако прекъснем режима на половина, през деня ще сме на плодове, а вечерта ще е сушито.

има време до 14-ти, сега имам друго притеснение, какво да му дам на Тон за утре за работа, на белтъчен сме. Яденето трябва да издържи половин ден без хладилник и да се яде студено

мислех си за спаначеното руло на Гучи, но едва ли ще го наяде, някой ако знае рецепта за пържолка която е вкусна и студена

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 06, 2013, 09:40:33 »

Пилешко филе на скара, или пилешки флейки, те могат да се ядат и студени, със някаква салата.Другия вариянт е пържени яйца със салата.Или омлет със салата.

Ако на 14-ти направите прегрешение, после следващия ден си ви е този който си следва по диетата, да знаете, да не замествате, размествате и т.н. дни.Ние също на 14-ти ще празнуваме и няма да сме стриктни, а и майка има РД на 10-ти, та тази и другата седмица ще прегрешавам smile Ма майната му и без това кантара не ще да слезе под 68 кг и ме прави нещастна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #444 -: февруари 06, 2013, 09:46:27 »

fibi , освен да му приготвиш пържолата сутринта и после да завиеш кутията с вестник. Едно време, когато е нямало бебешки термоси, майка ми така ни е пазила топли млеката, когато сме излизали на разходка през зимата. Вестникът е добър изолатор, сега квася кисело мляко и задължително завивам с вестник и после одеало. Преди време си купих кутия за носене на храна - вътре има твърда пластмасова подложка, пълна с течност. Съответно се слага в камера да замръзне или в микровълнова да се затопли и после държи топла или студена храната. Както и да е направена, дори да е пилешка, винаги леко "лоясва" от мазнината и не е толкова вкусна.
Аз правя така: Загрявам в съвсем малко зехтин скилидки чесън и слагам пържолата /предимно пилешка от бяло месо/, предварително накисната в соев сос да се задуши. Вадя пържолата и в същата течност пускам броколи, карфиол, моркови, чушки или настъргани домати, или спанак /просто някакъв зеленчук/, добавям куркума /много полезна подправка антиоксидант/ и задушавам. Зелените зеленчуци са много вкусни, ако натрошиш и разбъркаш с мазнинката преди изваждане бучка /малка/ синьо сирене.
« Последна редакция: февруари 06, 2013, 09:48:17 от svekarva » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 06, 2013, 10:31:06 »

Добро утро  give_rose
Днес въглехидратен ден, най омразния ми   nea
З: 0,250 кг ягоди
О: талиатели със сос песто
В: спагети с доматен сос, лук, моркови, гъби и маслини, парче черен шоколад

Тъй като не съм много по сладкишите, а само по шоколада, целият ден ще го изкарам на соленко  smile Чувствам се много добре с този режим, съчетавам го с целодневни разходки с племенницата  smile Все още не мога да достигна литрите вода, които искам и трябва да изпивам, но..ще видим  smile Вие как се теглите - всеки ден , в края на всеки четиридневен цикъл или..?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #446 -: февруари 06, 2013, 10:48:46 »

 InLove_Girl , Аз съм любопитка и за това се теглим на 4-ри дни, т.е. тази вечер ни е следващото теглене.

Мерси Маги и Свекърва за предложенията.
Вариш ли ги броколито и карфиола предварително свекърва, ние не си падаме по синьо сирине, но както го описа с чесънцето ми течат лиги
Свекърва кой ще готви рано сутрин, аз няма да съм.

Реших да сме на пилешко (вчера изкарах една рецепта и ме глождеше да я направя че изглежда невероятно апетитно) с чушки бюрек на фурна

дано да са му вкусни и студени
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 06, 2013, 11:33:28 »

Аз мога да ти предложа свински къстчета с топено сирене и сметана.Стават да се ядат и студени.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #448 -: февруари 06, 2013, 11:35:27 »

fibi, ако зеленчуците са прясни /не са замразени/, ги слагам за 5 минути в микровълновата с малко вода. Ние ги ядем леко хрупкави.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 06, 2013, 11:57:13 »

Сетих се и за миш маш и таратор.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines