Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163390 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 03, 2013, 13:42:54 »

Днес плодове, гадна работа, утре вода, ужасна работа.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #406 -: февруари 03, 2013, 16:28:28 »

Здравейте пак. Днес в 14.00ч. хапнах гювечето със салата от настъргани зеле, моркови, краставица и червена чушка + 400мл. айран. За вечеря предвиждам 100гр. от същата салата и кофичка кисело мляко. Преди малко с половинката пийнахме по едно мляко с нес. Сигурно е нарушение, но откога ми се пиеше такова ако знаете...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #407 -: февруари 03, 2013, 17:41:57 »

При мен има застой. sad. Ама аз, като един тутманик, като видях тиквеник във въглехидратния ден и направо се улях.
Днес - белтъчен, а на 11-ти ще лоча само вода  angry
з- помело, парчета и зелен чай
о- печена риба хек и залата зеле с моркови
в- две кебапчета крилати  Wink и доматена салата.
За пиенето на вода по време на хранене зная също, че е вредно. Зная го от лекари, а и вкъщи избягваме да слагаме вода на масата. Интересно обаче защо пийваме вино Wink. Абе водата е вредна.......
Фиби, браво!!!!! Маги, Dara88, също  good. Аз съм като слоновете, само листа да хрупам, намирам какво да трупам Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #408 -: февруари 03, 2013, 17:50:38 »

ние сме на риба както писах вчера, леле едва издържахме до 12:00 за обяда, Тон горкият пристигна с най жалният поглед и вика - Много съм гладен

хапнахме първо салатата, тъй като рибата беше във фурната все още.

за утре, Ех този бобов, много ще е труден, но го измислих
за обяд варена царвица /Тон ще си вземе 4 кочана за работа, за мен има 2, ако не ми стигне винаги мога да отскоча до магазина за салата

за вечеря ориз с индийски зелен фасул / няма рецепта, той е готов сос който харесвам много, долива се само вода и се готви много бързо
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #409 -: февруари 03, 2013, 17:57:56 »

Аз утре съм на постен гювеч с картофи.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #410 -: февруари 03, 2013, 18:15:44 »

Свекърва, не се отчайвай! Аз пет-шест дни не мръднах и грам, а онзи ден цели 400гр. и само след два дни - 700гр. Предава се вече гадината (тялото, де) biggrin В момента се наливам с вода. Между другото първите 12 дни изпих общо за тези дни около 1,5 л. вода. А от няколко дни гледам поне 1л. да изпия (с голям зор между другото). Дали пък затова не започнах да свалям, а? Свекърва и аз не смятам да пия вода по време на хранене, освен в белтъчния, когато ще си пийвам айран, но не винаги.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #411 -: февруари 03, 2013, 18:22:42 »

За водата на Тон даже му се стори логично че не се пие уж, защото се оказа че е правил диета преди на Соня Бакър(тя е известна тук) и там са позволявали една чаша само, защото киселините които разлагат храните се измивали.
И на мен ми звучи логично, ама за въглехидратния няма да откажа една чашка следващият път, че това парче шоколадче ми дойде на нагорнище.

ще приготвям вечерята, че Тон започна да подпитва кога ще ядем biggrin
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 03, 2013, 20:52:34 »

Преди малко изключих гювечетата (1/2 кренвирш, дом. сок, к. краставичка, маслини, сирене, яйце и отгоре кашкавал).

Дара, какъв ден ти е? Нали уж не могат да се смесват месо със сирене, нито пък с яйца...?

Фиби, чудни са ти се получили квадратите! И аз правих преди няколко дни, но под формата на мъфини и без глазура, че нямах време - пак стана вкусно, хем намалих малко захарта smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 03, 2013, 21:26:15 »

Фиби, понеже пишеш за разни сосове и полу-готови неща, те съветвам да ги намалиш.Диетата е начин на хранене, а всяко хранене казва, че храната трябва да е прясно приготвена, всеки полуфабрикат, който е готов за 5 мин може да ти навреди само.
В деня с варивата направихме страхотни картофи на фурна по рецепта на Джейми Оливър, ще ги правя вече и извън диетата, много ми харесаха http://24kitchen.bg/recipe/idealnite-pecheni-kartofi

Днес съм на 2 банана и много течности, а хапнах и около 50 гр. суров бадем.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #414 -: февруари 03, 2013, 21:50:11 »

Сънрай, белтъчен ми е. Както и преди съм споменавала, и предния път си смесвах белтъчините. Сега си позволявах даже и хляб в белтъчния, но вече го спирам. Но ще продължа да смесвам белтъчините, и така отслабвам.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #415 -: февруари 04, 2013, 09:50:44 »

ще видя какво ще сготва за вечеря, тези картофки изглеждат вкусно Маги и благодаря че ги сподели, но не ми се ядат картофи
Аз не обичам полу фабрикати, обичам сама да си сготвя. Просто самият сос е готов за улеснение, като бульон на кубчета, иначе сам си вариш фасула и т.н.(ама това се води пак един вид полуфабрикат - дали?), просто накрая се добавя бульона и къкри още 10мин.

Ама щом не е хубаво, тогава ще си го направя зеленото фасулче най обикновено, с куркума зел. лук, чесън и самбал, обожавам и този вариант и пак върви с ориз

Благодаря Маги

sunray бяхме толкова гладни че изобщо не се старах за снимката, а само как да бодна по бързо с вилицата
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 04, 2013, 10:11:17 »

Аз снощи правих спаначена супичка-подходяща е за деня на варивата или белтъчния.
Хубаво е да избягвате колбасите-не се знае колко месо има в тях и колко соя.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 04, 2013, 10:20:35 »

Аз отново съм с вас. Прекъснах за малко, защото получих криза от жлъчката, заради това бях на вода 5 дни и захранвах до днес.
Започвам: Ден 1, белтъчен
з: помело - 1/2
о: пържолка на фурна със сос от пасиран лук и моркови, салата с Айсберг
в: отново пържолка, но на скара и отново с Айсберг.

Пия много вода, знам че по време на диета трябва да се пие по 0.032 л вода на килограм тегло и се съобразявам с това. Поради тази причина никога съм нямала главоболие при пречистващи режими и диети.

Ще следя, че сте ми подкрепа. give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 04, 2013, 10:23:15 »

Ох, аз вече съм гладна, корема ми скрибуца жално, но съм изпила едно кафе и една чаша вода.Отивам да си направя чай и ще дерзая.

Междо другото след вчерашния плодов ден съм с ужасно подут корем и се чувствам ужасно.Не знам защо така.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: февруари 04, 2013, 11:02:37 »

магито, какви плодове яде? Моят корем е също подут /даже и очите/от една салата с прясно зеле.
Освен това ставам по 3 /три/ пъти вечер до тоалетна и си развалям съня, та ми е криво sad.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines