Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:23:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163394 пъти)
 
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #375 -: февруари 01, 2013, 19:32:10 »

Зузинка, ако спазваш поредността на дните, не смесваш различните видове храни и намалиш калориите, няма начин да не свалиш. Ако човек има воля и търпение, рано или късно резултатите ще са налице. Аз си забърках спагетки с лютеница, 1ч.л. горчица!!! и нарязани маслини. Такова чудо не бях яла, но пък спагетите на децата не ме изкушиха! Нали и аз ядох спагети  biggrin, важното е, че излъгах мозъка. Хапнах и лента черен шоколад и той ми дойде в повече, натежа ми.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #376 -: февруари 01, 2013, 19:35:11 »

снимков материал за квадратчетата или по принцип което приготвям.

Като пиша за тях, те вече излязоха от фурната, сега трябва да изстинат, нарежат и смятам да си направя глазурката, поне да сме изцяло сладки

ооо, значи няма да се притеснявам за белтъчния, има много варианти
май на мен Бобовият ще ми е най труден, ще видим

ама ние май всички сме на Въглехидратен
Dara интересни спагети си врътнала
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #377 -: февруари 01, 2013, 19:39:30 »

Момичета, ако позволите, ето и от мен рецепта, подходяща за въглехидратния ден:

1 ½ ч.ч. брашно, 1 ч.ч. захар, 3 с.л. какао, 1 ч.л. сода, ½ ч.л. сол, 6 с.л. олио (зехтин), 1 с.л. бял оцет, 1 ч.л. ванилия, 1 ч.ч. вода; пудра захар за поръсване

В купа се смесват сухите продукти, без ванилията. Правят се три кладенчета, в които се слагат ванилията, оцета и олиото. Отгоре се залива с водата и се бърка с миксер до получаването на еднородна смес. Изсипва се в намазнена, малка тавичка и се пече на 180 гр. за 30-35 мин.
 
Получава се интересен и сочен (в смисъл, че не е сух като кекс) сладкиш.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #378 -: февруари 01, 2013, 21:11:46 »

Гучи, благодарско и от мен за рецептата за сладкиша. Изглежда невероятно и апетитно  1tongue, и скоро ще го направя.Маги, какво става с полата?
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #379 -: февруари 02, 2013, 11:01:42 »

Добро "утро" от мен! Преди малко се излюпихме и отивам да си хапна 1-2 банана. Днес ми е плодов. Къде се изгубихте всички? И вие ли спите?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #380 -: февруари 02, 2013, 11:37:35 »

тук сме, тъпчим и ние на плодовия

не започнах добре, през ноща ми се схвана крака, станах с главоболие и още е, студено ми е.
Какво още да се оплача
иначе за сега сме на 2 банана и сега 1 круша, Тон изяде 2 круши

Не сме прегрешавали

дали да пия хапче за главоболието, може нали.
Глупаво е че питам, но от четене по темите останах с впечатление че се оплакват от главоболие, но никоя не пише да е вземала хапче за него
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #381 -: февруари 02, 2013, 11:53:39 »

Фиби и аз имах четири поредни дни с главоболие, но установих, че ми е от напрежението в работата. Ако не си подложена на напрежение, наблегни на водата. Ако пиеш доста вода, значи е от това, че организма се пречиства. Успех.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #382 -: февруари 02, 2013, 12:11:08 »

аз не мисля че главоболието ми е от режима, просто съм уморена и последните дни малката става рано и не мога да се наспя. Иначе си пия двата литра всеки ден и съм постоянно дежурна в тоалетната да я изкарвам, някой път и през 10 минути.

Сега ще я нахраня и оставя на таткото, а аз ще опъна крачката па дано главоболието да мине.
Вчера квадратчетата станаха чудни и доста тежки и половината не успяхме да хапнем, ама като не може да се пие вода по време на ядене, май там е номера на сладкият ден
след тях натуралният шоколад ми се стори кисел и едва го схрусках.
Направих снимки, но не се старах, защото вече бяхме доста прегладняли

п.п. Дара ако отвориш рецептата за квадратчетата ще видиш че е същата, само какаото е намалено
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #383 -: февруари 02, 2013, 12:45:27 »

Здравейтееееее give_rose Днес се чувствам толкова добрееееееее, сякаш съм лека като перце... Сигурно се дължи на плодовете вчераааа , не знам, но се чувствав страхотнооооо  yahoo Тая сутрин реших да видя как ми се отразява диетата, понеже ви казах, че няма да се тегля, а ще разчитам дрехите да покажат... Та обух си едни стари дънки... ии...  blush СА МИ ШИРОКИИИИИИИИ В КРАКАТАААА  Oh my ... в кръста има какво още да се желае, но са супер отпуснати сега, а преди даже не ми ставаха  danceg След това започнах да се глася за работа, първо си направих малко упражнения и танци и реших да се обличам... Обух си новите дънки и какво да видяя и теееееее ми широки, а коланааааа.... го закопчах с една дупка навътре  girl_impossible  girl_impossible  girl_impossible Чудоооооооо  yahoo Днес съм много щастлива и двойно повече мотивирана, най-вече заради това, че се чувствам супер  girl_wink
Днес ще ми е 9-ти ден, Белтъчен... В момента закусвам портокал, знам че е малко късничко за закуска, но не бях гладна сутринта и даже забравих за закуската biggrin И сега си го хапвам, после, по-късничко ще е обяда, съм си подготвила 2 сварени яйца и парченца краставичка, а за вечеря - 1 сварено яйце и пак парченца краставичка... Хубав ден и много минусчета, дами, надявам се да прихванете от моето настроение и да се стимулирате още повече... хихи  Bravo give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 02, 2013, 12:48:14 »

Здравейте и от мен.Аз вече и обядвах 3 филийки типов хляб с лютеница.Трябваше друг да е обяда, но ме извикаха на работа и само това си спретнах за на бегом.
Довечера мисля да правя някаква фокача или нещо подобно ще видим smile

Радвам се за резултатите ви.Аз днес ще се меря на кантара.

Фиби, аз си пия хапчета за глава.При мен главоболието ако не се тушира в началото преминава в мигренозно и хич и не се опитвам да се справям с лежане, не ми се получава.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #385 -: февруари 02, 2013, 14:20:48 »

ФИБИ и аз мисля да си пийнеш хапче, няма защо да се превръщаш в мазохистка. Относно сладкиша, извинявам се, не съм гледала рецептите. На мен миналото лято ми я даде една дружка и ми я представи като "веган кекс". Вчера прегледах рецептата на Гучи за постния кекс с грис и мнооого ми хареса как изглежда, вероятно е и вкусен.
Зузинка, браво и продължавай все така. Доброто настроение и позитивизъм много помагат на диетата. Аз днес закусих в 11.30ч. 2 банана, а в момента ям 3 кивита. Опитвам се да пия вода, приготвих си едно шише от 1,5 л., но ми е много трудно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #386 -: февруари 02, 2013, 14:45:45 »

Плодов ден - да минава по- бързо.  Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #387 -: февруари 02, 2013, 15:53:29 »

Маги и аз по принцип взимам хапче, но този път полегнах за 1 час и май отбих номера, за сега не ме боли, а вече 1 час мина. Много лошо, аз имах приятелка с постоянна мигрена, вече до толкова беше свикнала, че не и пречеше и дори ходеше по барове на целия този шум, а за мен това е ужас.

хаха Дара, не съм мазохистка, но главоболието ми не беше тежко, а и аз не понасям да ме боли за това си бях приготвила нимезил и чашка за всеки случай. Аз не обичам медикаменти и ги пия само в краен случай, защото ако някой ден ти трябват за нещо по сериозно и няма да действат
Не се притеснявай, видях без да искам приликата на рецептата и го отбелязах, но е мило че го сподели с нас като нещо което харесваш, пробвай квадратчетата, наистина са много вкусни.

зузинка честито мила, честити широки дънчици,  още много минусчета за всички ни.
Довечера и аз ще се кача на кантара, знам че е рано, но ме гложди любопитството

може ли в белтъчният да се ядът броколи? Зеленчук е

мислех за утре за обяд да си направя риба сьомга хратин и броколи, а за вечеря обратното, броколи хратин със сьомга на грил + и в двете салата айсберг с рукола и отгоре пушена сьомга
свекърва, аз така прекарвам плодовият, като точа лиги за белтъчният
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #388 -: февруари 02, 2013, 16:13:52 »

Хем е зеленчук, хем е много полезно. Има желязо, което в тази диета, поради малкото месо, трябва да се набавя от зеленчуци. Ако можеш да си го позволиш /тук е много скъпо/, яж го всеки ден. good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 02, 2013, 16:21:05 »

В белтъчния ден аз много ядях като гарнитурка към пържолка или рибка микс от зеленчуци/разбира се без бобови/.Например :бейби морковчета с броколи ,брюкселско зеле,салата от ряпа и морков ,карфиол,печени чушки,печени камби .
Сега се сещам за много хубава салатка за въглехидратния ден : булгур със моркови ,магданоз и целина.Убийствена е!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines