Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:42:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163429 пъти)
 
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #360 -: януари 31, 2013, 22:20:23 »

И аз скоро разбрах, даже задължително пият бульони на обяд и вечеря, но аз не смятам да правя и това. Поне разбрах, че в белтъчния мога да пия айран на обяд. Аз мислех, че е забранено течности по време на хранене (освен ако яденето не ти е течно - леща, боб и др.). Да ти кажа, преди като я спазвах "по моя си начин" ми беше по-добре и не се обременявах толкова, но сега гледам да се доближа максимално до правилата. Днес дори ядох едно и също на О и В и изпих цял литър вода (световен рекорд за мен).
Ей, забравих да се похваля! След като ми се сърди почти пет дни, днес кантара отчете -400гр.  danceg Паднах под 80кг. най-сетне.
« Последна редакция: януари 31, 2013, 22:32:47 от Dara88 » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 01, 2013, 08:34:04 »

Аз пък незнам да е задължително това с топлата вода и бульоните.Нещо много нови и измислени правила се появиха за тази диета и май само се объркват хората.Като всяка диета големи модификации се появиха-хляб с месо,бульони и всякакви такива.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #362 -: февруари 01, 2013, 10:03:26 »

Аз да се похваля че нямаме прегрешения вчера biggrin

даже мина леко, след манджичката вечерта ми се появиха малко киселини, така че май ще отбягвам манджите през Бобовият ден

за закуска манго
обяд филии с лютеница, за мен 2, за Тон 3 и по парче козунак, за мен 1, за Тон 2, останалия за бабата защото ще обядваме при нея,
хаха ще си носим храна  pardon

за вечеря се надявам да направя следобеда постните квадратчета, имам всички продукти, та това ще ни е вечерята + лентичката шоколад.
Оф хич не обичам шоколад особено натурален, аама ще се прежаля

За водата не пиша, след 2 литра не броя, на Тон му е още трудно да свикне с нея, пие по 1 литър. Така е като пиеше кафета вместо вода, сега ще му е трудно
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 01, 2013, 13:05:20 »

Днес съм на варива.

З: кафе и банан
О: ориз със спанак
В: картофи на фурна
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 01, 2013, 13:37:33 »

един интересен постен кекс и постни китайски палачинки

http://trydiani.blogspot.com/2012/03/blog-post_28.html

http://trydiani.blogspot.com/2012/04/blog-post.html

Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #365 -: февруари 01, 2013, 15:10:13 »

Здравейте и от мен give_rose Днес - плодове  yahoo

12:00 банан
15:00 2 ябълки (в момента ги ръфам biggrin )
17:00 ще е 1 портокал
19:00 ще са 2 кивита

и толкова...  tease

водата винаги е към 2 л. на ден, за това не я споменавам никога  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #366 -: февруари 01, 2013, 15:20:15 »

Днес - въглехидратен.
з. кафе, сок от портокал
о. тиквеник
в. хляб, печени чушки и маслини, а може и циганска баница
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #367 -: февруари 01, 2013, 15:46:41 »

Права си Гучи. Във всеки форум все различни "акъли". В единия това може, в другия не може... Предния път в БД не употребявах хляб и си смесвах белтъчините - пр. яйца по панагюрски. Не ядях едно и също на обяд и вечеря, а понякога във ВД си позволявах крем карамел или кремче нишесте. Спазвах си я "сама", не бях регистрирана в нито един форум. Сега "посещавам" два - там едно, тук друго... Направо се изтормозих  shok. В интерес на истината този ми допада повече. Важното е да се спазват дните и да не се смесват видовете храни. Гучи, спазваш ли правилото във ВД обяда да е солен, а вечерята сладка? Мога ли в този ден на вечеря да пия боза?
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #368 -: февруари 01, 2013, 16:00:43 »

И аз, където и да съм чела за диетата, все пише, че може да се яде хляб в БД, даже по режим пише, че е позволено да  си се яде поне по 1 филийка, на обяд, а вечерта без хляб, също така, че след като се обядва трябва да се пие бульон, но не и след вечеря... Аз не ям хляб и не пия бульон никога, но наистина си е така, доколкото знам, по режим smile
« Последна редакция: февруари 01, 2013, 16:07:23 от zUzinKa » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 01, 2013, 16:21:32 »

Не съм спазвала това да са еднакви дните в Белтъчния.Не съм спазвала солен обяд сладка вечеря.Но задължително лентичката черен шоколад я спазвах.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #370 -: февруари 01, 2013, 17:17:12 »

Момичета, някоя от вас пуши ли? Аз не пуша истински цигари от 2 месеца и повече, но съм с електронна... Интересно ми е, дали пушенето се отразява по някакъв начин на диетата (положителен или отрицателен), някой знае ли?  smile
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #371 -: февруари 01, 2013, 17:53:28 »

Зузинка, никога не съм пушила и не мога да ти помогна. Гучи и аз смятам да продължа диетата по "стария" ми начин и да си остана фен само на този форум. В другия дори и зеленчуците за салата ги разделят - листни тогава, кореноплодни с това и пр. Не стига, че работата ми е натоварена и се прибирам със "сварен" мозък, та и диетата да ме натоварва психически ми идва в повече. Ще се радвам да обменяме опит и да даваш съвети. Днес ми е ВД:
7.30ч. - топла вода с мед
11.00ч. - портокал
13.00ч. - 300мл. доматен сок + 5 филийки ръжен хляб, сладка и една бонбона (колежка имаше рожден ден)
С филийките прекалих, но те са малки и като хапнах 3, реших да си го доям (оставаха 2), че само с тоя сок щеше да ме изстърже. Купих си черен шоколад, но незнам какво да вечерям. Сега отивам да направя спагети на децата, а за мен  crazy
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #372 -: февруари 01, 2013, 18:22:09 »

Dara88 , наистина няма смисъл да се натоварваш психически толкова за една диета, тя е лесна, проста и не е трудна за спазване, поне това е мое мнение, защото все още зор не съм видяла, нито съм се почувствала изкушена... Нали си знаем най-основните правила, тях ще си следваме и така, пък дано има ефект наистина... Пък и ти сама написа, че първия път не си я спазвала толкова стриктно и пак си отслабвала  Bravo Аз дори вече не я мисля тази диета толкова, въпреки че съм на едва 8ми ден, си ми стана като начин на нормално хранене biggrin Нооооооо, дано има ефект, че това мое спокойствие и ситост ме притеснява biggrin Нищо чудно да си я спазвам, пък да ми поддържа обичайните килограми, тая мисъл най ме плаши biggrin biggrin biggrin
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #373 -: февруари 01, 2013, 19:17:29 »

благодаря Фийби записах си рецептата.
Гучи това руло изглежда фантастично, ама дали ще стане като е без брашно, а и тази щафета топено сирене колко грама е? или да карам на око, тук така или иначе нямам тези сирена и ще карам с тукашни и турско сирене.

квадратчета  са в фурната и вече охаят страхотно.

Аз обаче ще ме извините, но не разбрах за белтъчния, значи може да се смесват месо с млечни продукти,
не е - или месо или ....
Ние решихме за следващия белтъчен да сме на риба, значи ще мога да си сложа сосче в-у нея и броколито?

Тъй като попрочетох какво дамите са писали и аз май днес не съм в крак, защото ядохме на обяд и сладко и солено.
Като четох темите останах с впечатление че си хапват пица и после тортичка, а и като си написах менюто никой не ме поправи.

Това драстична грешка ли е

За вечерта ще си спаза само сладко със шоколадчето.

Утре е плодният ден, няма какво да се уточнява, плодове, плодове и пак плодове, Ако прегладнеем салатка и ядки (сурови и безсолни) Научих си урока
Свекърва ама ние сме заедно, и ние сме на въглехидратен днес
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 01, 2013, 19:23:00 »

благодаря Фийби записах си рецептата.
Гучи това руло изглежда фантастично, ама дали ще стане като е без брашно, а и тази щафета топено сирене колко грама е? или да карам на око, тук така или иначе нямам тези сирена и ще карам с тукашни и турско сирене.

квадратчета  са в фурната и вече охаят страхотно.

Аз обаче ще ме извините, но не разбрах за белтъчния, значи може да се смесват месо с млечни продукти,
не е - или месо или ....
Ние решихме за следващия белтъчен да сме на риба, значи ще мога да си сложа сосче в-у нея и броколито?

Тъй като попрочетох какво дамите са писали и аз май днес не съм в крак, защото ядохме на обяд и сладко и солено.
Като четох темите останах с впечатление че си хапват пица и после тортичка, а и като си написах менюто никой не ме поправи.

Това драстична грешка ли е

За вечерта ще си спаза само сладко със шоколадчето.

Утре е плодният ден, няма какво да се уточнява, плодове, плодове и пак плодове, Ако прегладнеем салатка и ядки (сурови и безсолни) Научих си урока
Свекърва ама ние сме заедно, и ние сме на въглехидратен днес
Фиби изпробвано е без брашно и вкуса е все така хубав.Това какво ще сложиш в рулото си е на око и преценка.Може и колбас и сирена които харесваш,може и кашкавали.Плънката е от каквото решиш.Може да смесваш белтъчините и няма проблем с въглехидратния ден.Ей чакам после и снимков материал.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines