Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:19:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163420 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 31, 2013, 13:16:30 »

Фиби тая пица е много вкусна.Значи разстилаш каймата хубаво .Аз запичам съсем за малко.После отгоре редя първо тиквички после до тях патладжан и до тях доматки.Отгоре или моцарела или кашкавал някакъв вид.Става прекрасна имитация на пица.Може да сожиш и гъбки и каквото обичаш.Ние си я правим и без да сме на диета.
За въглехидратния има едни страхотни Постни шоколадови квадрати.Ако не я срещнете рецептата ще ви я пусна.Аз не съм по постните сладкиши но тези са прекрасни.Освен това аз редовно хапвах и брускетки с гуакамоле,дипове разни/без майонеза вътре/.Бях открила и постните крем супи-грахова,спаначена,картофена,от тиквички,зелен фасул, домати, зеленчукова, броколи, карфиол, морковена.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #346 -: януари 31, 2013, 13:30:51 »

Ще я пробваме, звучи наистина вкусно пицата.
А за постните шоколадови квадратчета я открих още вчера и е в списъка,
но кое ще е първо съм в чуденка, твоето руло или квадратчетата, а защо не и двете, какво ще кажете, така или иначе следващият ще е плодов

В петък,т.е. утре на въглехидратният съм на зъболекар, винаги ми слагат много упойки, дали ще е проблем, май сутринта ми е часът

супа незнам дали ще ме засити, дори когато бях кльощава изяждах по цяла тенджера пилешка супа, а за постна крем супа не съм пробвала да ям само нея, но ще пробвам
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 31, 2013, 13:34:16 »

Незнам дали не писах вече ,но за белтъчния ден предлагам птични гнезда с доматен сос.Много вкусно и без отклонения от диетата.
За въглехидратния редовно ядях хляб ,печенв домашната хлебопекарна с лютеница или отварях буркан печени камби от майка.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 31, 2013, 13:40:27 »

Пробвай и яйченото ми руло със сирена и спанак.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #349 -: януари 31, 2013, 14:22:44 »

Гучи тази рецепта с яйчено руло не съм видяла, аз говорих за онова сладкото с бисквитите. Ще ми я пуснеш ли обаче рецептата, в къщи на почит е спанака, правя чудна яхния със спанак и месо, ама дали става за белтъчния, май не защото е готвено, а и върви с хлябче, така че отпада яхнийката.

моляте пусни тази с рулото и спанака

Фийби и ти за тези гнезда, не съм ги срещала а звучат вкусно. Аз правя нещо подобно но без доматен сос. Каймата я правя като гнездо на порцийки и в всяко чуквам по яйце
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: януари 31, 2013, 14:26:46 »

Ох, те били лястовичи гнезда
 tease
http://www.zvezdev.com/bg/recepta-id-2047/%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B0/
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 31, 2013, 15:57:43 »

Аз днес съм на пловоде. Имам питане - в темата назад четох, че тиквата спада към въглехидратния ден. А защо не е към плодовия?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 31, 2013, 16:39:15 »

fibi, защо да не става яхнията със спанак и месо, стига да няма ориз или друго вариво си я направете, ако можете да ядете маджа без хляб.Аз като готвя за мъжът ми и ако е нещо с месо си ям месото в белтъчния ден.

За тиквата не мога да помогна.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: януари 31, 2013, 16:49:17 »

Искам да попитам, когато сте на плодов ден дали се чувствате отпаднали? Понеже днес ми е много отпаднало, сънено и студено.  girl_impossible
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #354 -: януари 31, 2013, 17:18:33 »

Искам да попитам, когато сте на плодов ден дали се чувствате отпаднали? Понеже днес ми е много отпаднало, сънено и студено.  girl_impossible

Аз, на плодовият ден, се чувствах най-добре, отколкото при всички други.... Хапвах през 2 часа по 1 или 2 плода, разбира се, без да смесвам на едно ядене различни плодове... И даже вечерта не огладнях, след 20:00 часа, а през другите дни ми се случваше да огладнявам...  huhhuh.gif Днеска ми е някакво тежко такова  angry Не знам защо, може би защото днес ми дойде МЦ и ми е малко подуто... Иначе си хапнах още към 14 часа спагетките, бяха малко, а се почувствах като преяла, чак взех да се вайкам да не съм яла пък много biggrin , а то не бяха... и сега, по някое време трябва да вечерям, по-раничко, но не съм гладна  huhhuh.gif Доколкото знам не е хубаво да се пропуска ядене, но ми мина и тази мисъл през главата. Вероятно ще си хапна 2-3 от бисквитките, за които ви писах + лентичката черен шоколад и това ще е  Wink Гледам , че обсъждате рецепти... Аз пък, лично, предпочитам да ям прости неща в момента, манджи, и такива подобни, не ми се хапват напоследък, но всеки си знае за себе си  blum Нямам време за спорт, както казах, но всяка сутрин си правя коремни преси, клякания и изкачване и слизане на стълби + половин час танцуване (пускам си музичка и си денсам  yahoo ) . Тея неща ги правя с цел да си подпомогна диетата, пък не знам колко я подпомагаам, понеже съм цял ден на работа и през другото време няма как да спортувам или нещо подобно. Сутрин на гладно, четох , че е хубаво да се спортува и така...  Wink Хайде, стига съм ви спамила, утре съм на плодове  yahoo Любимият ми ден, за сега!  pleasantry give_rose
« Последна редакция: януари 31, 2013, 17:21:20 от zUzinKa » Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #355 -: януари 31, 2013, 17:44:33 »

Лунно момиче, печена или варена тиква можеш да ядеш в плодовия ден, но БЕЗ захар или за закуска в първите три. Тя си е плод.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 31, 2013, 19:20:03 »

Фиби тука е рецептата и снимка.Сам пропусни брашното и без него се получава страхотно.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,18050.msg293715.html#msg293715
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 31, 2013, 19:47:59 »

Лунно момиче, аз бях така, много ми се спеше, и ми беше студено, само исках да се прибера и да положа глава на възглавницата smile
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #358 -: януари 31, 2013, 20:23:51 »

И аз минах по този път. Това, че ви е студено вероятно е, защото организма гори калории. Предполагам, че ни се спи (при мен в началото, сега не, но продължава да ми е студено и онзи ден направо ме тресеше), защото тялото ни приема значително по-малко калории от обичайното и преминава на режим, при който да пести енергия, а именно - да спи. Така си го обяснявам аз, но който е по-запознат, може да каже. Днес ми е ден за варива:
7.30ч. - чаша топла вода
10.30ч. - банан
13.00ч. - ориз с гъби и маслини и 3 филийки ръжен(те са с размера на филиите на Бонус)
16.30ч. - банан (така огладнях, че ако не го бях хапнала, щях да прегреша)
20.00ч. - ориз с гъби и 1 филия ръжен.
Да ви питам, вие пиете ли сутрин топла вода? Това било по режим, аз днес за пръв път пих.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #359 -: януари 31, 2013, 21:52:41 »

И на мен, забелязвам, че откакто почнах диетата, ми е студено, по-често, въпреки че никога не съм била особено зиморничава, иначе през плодовият ден се чувствам наистина много добре, пък утре, ще видим, как ще мине 2-рият ми плодов  smile Топла вода не пия, но всяка сутрин, като стана, си правя чай, без нищо за подслаждане и чак по-късничко към 11, 11:30 закусвам  Wink Сега, от теб разбирам, че се пие чаша топла вода, значи не съм сгрешила с чайчето  girl_wink
« Последна редакция: януари 31, 2013, 21:58:08 от zUzinKa » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines