Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:30:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163388 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #315 -: януари 30, 2013, 11:53:47 »

Подобно на магито, в плодовия ден, все гледам да захапя нещо, пълнещо корема.
Варени плодове и после пасирани с много канела ми действат добре, залъгвам се, че е нещо по- така. Иначе обичам да ям всичко, що расте под и над земята, лети, пълзи, плува или ходи.
Вчера, както нямаше нищо интересно, надвечер си  купих една глава целина /700гр/. Изядох 3/4 от нея и останах много доволна. Днес ще я довърша. Страх ме е да не стана много потентна Wink.
Днес - белтъчен ден  и сряда /без млечни и месни продукти, по моите си мераци/
з. кафе с канела и ванилия / погрешка ванилията/ две кивита, ама голеееми
о. риба - домашно приготвена херинга, салата
в. пушена сьомга и едни забравени в камерата печени чушки
Междинни: целина и моркови, топнати в горчица и лимонов сок.
fibi, най- напред си провери желязото, имаше тежко раждане и тогава почвай точно тази диета. Най- лесно е като гледаш нашите отчети за различните дни и взаимстваш идеи. В първа част на темата има много хубави предложения.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 30, 2013, 12:11:09 »

Фиби мюслито с мялко не е разрешено.За закуска само плодове от един вид.Препоръчително е да се закусва и да не се пропуска закуската.
lunno momiche не е пропоръчително да се смесвът в белтъчния ден ,но не е фатално.по важното е да не се смесват самите дни защото тогава се обезмислят нещата.
Nine маслини можеш всеки ден да хапваш.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #317 -: януари 30, 2013, 12:13:17 »

gucci, благодаря за отговора. А елда със кисело мляко мога ли да  хапвам?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 30, 2013, 12:33:39 »

Fibi, направи примерни менюта, и започни да намаляваш количествата на мъжът ти, бавно и постепенно.Мъжете много лесно слабеят с тази диета.Нека за закуска хапне два банана, държат ситост дълго време, за обед да си вземе пилешка пържола и салата или нещо подобно.Ако не може без хлаб в началото ми слагай по малко черен хляб и го намалявай с цел да го спреш в един момент.Да не е по диетата, но от мой поглед мъжете трудно изкарват без хляб, а дават добри резултати дори като хапват малко хляб.Моя шеф миналата година така от 105 кг стана 94.

Аз усилено се опитвам да карам само на чай и вода.Мога да кажа, че докато не се прибера в къщи се чувствам перфектно, проблема става като съм у дома.Но ще остискам, имам грейфрути и ще си правя фреш довечера, така че това ще ми е манджата за вечеря smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #319 -: януари 30, 2013, 13:11:16 »

аз така направих, гледах отчетите, сега отворих да прегледам и старата тема за идеи.
За желязото, не съм мислила че ще има проблем, не че съм компетентна, но като гледам изобилието на зеленийки, едва ли ще е проблем, в деня на месото ще наблягам на телешко.

Гучи, май аз съм виновна защото му четох какво е позволено, но не помислих че ще ги смеси, но нали е мъж, добавил си е и мюслите от него.

Ох след тази ябълка и вода така ми стърже корема, вече пишкам за 5-ти път

след малко ще е време за пържолка

Маги много благодаря, този вариант ще е по добре иначе рискувам да го откажа преди да е започнал, иначе има голям мерак, чак щял да разграфява в една програма колко сваляме. Та и аз ще напиша примерни менюта за всеки отделен ден и ще му намалям храната постепенно както ти съветваш
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 30, 2013, 13:18:40 »

gucci, благодаря за отговора. А елда със кисело мляко мога ли да  хапвам?
не можеш.Елдата във варивата ,киселото мляко във белтъчния ден.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #321 -: януари 30, 2013, 14:44:58 »

охх линчувайте ме,
сигурно съм единствената прегрешила от първият ден, освен половинката, но неговото е без да иска, а моето е в пълно съзнание.

Хапнах си пържолката (ох как се услади, много вкусна беше) и салатката, всичко беше наред докато не отворих шкафа и видях козунака, затворих го веднага, но беше късно.

ангелчето и дяволчето вече изпращаха сигнали, ангелчето ми викаше "недей, как ще изглеждаш на плажа след 2 месеца",
а дяволчето като ехо се провикваше "ще започнеш пак от утре"
 }:->май вече знаете кое последва и ми е страшно гузно, Тон ще има да ме бъзика къде изчезна козунака.

Нещо ми става, като се каже думата диета и всичко ми се услажда. Ще я сменя с режим на хранене, охх как се справяте вие с това дяволче
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: януари 30, 2013, 14:56:02 »

Първите 4 дни е трудно, но волята си казва думата, а и все пак знаеш че е не само за вуншноста ти, но и за здравето ти.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #323 -: януари 30, 2013, 15:10:17 »

охх как се справяте вие с това дяволче
Питай роднините  diablo каква съм вкъщи кисела и сърдита, никой не смее да гъкне /с изключение на котката/ - така се боря с дяволчето.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 30, 2013, 15:47:17 »

Здравейте, момичета! smile  give_rose
Хайде официално да се запиша и аз в темичката.  chee
Днес ми е 3-ти ден от диетата.
З: 2 ябълки + вода (пия доста за мен вода - вече над 2 литра съм изпила за днес)
о: 4 парченца постен кекс  blush
Сега прегреших с още едно (поне са минали 3 часа от обяда)
В: ще ям или сладолед или пълнозърнести спагети с доматено-зеленчуков сос.
И на мен ми е повишен апетита специално днес, но знам, че скоро всичко ще влезе в норми. Wink
С вас съм и аз знам, че ще се справим.  Good luck Wink kiss2
« Последна редакция: януари 30, 2013, 15:51:02 от lunno momiche » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #325 -: януари 30, 2013, 19:10:51 »

аз да се похваля че току що приключих буилката с 1,5л вода с лимон, поне нещо хубаво от прегешението ми, довечера ще се пазя много

вече съм на половината на предната тема, леле Гучи това руло където си спретнала е убийствено, вече нямам търпение за въглехидратният ден та да го спретна, хаха козунакът ряпа да яде пред това.
Прочетох че за Белтъчния ден могат да се ядат тези храни, но нали не можее да се яде хляб и месо, откъде дойде тази пица
пица с кайма
Зелена салата с риба тон
Зелена салата със сирена /а може ли с моцарела
червените меса? защо не може да се ядат

хаха, свекърва, ние значи ще сме цялата къща сърдитковци.
Още ми е гузно че се предадох на козунака, ама айде следващият път поне няма да ме изкуши.

Дано наистина зора да е само първите 4-ри дни, айде седмица да е.

Казах на приятелката че съм на режим и тя, "ееми айде време ти беше"

Успех на всички
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: януари 30, 2013, 19:13:06 »

Фиби аз правя една пица без хляб.Основата на пицата е кайма отгоре зеленчуци и кашкавалче.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 30, 2013, 19:42:54 »

Fibi, дръж се...че ще дойде и първият плодов ден,е тогава е гадното( поне аз бях адски гладна),ама сега вече свикнах,но за съжаление за 24 дена съм само с 3 1/2 кг надолу.Аз си знам че трудно свалям ама...тея заветни 56 кг ще си ми останат само сватбен спомен( на сватбата бях толкова),а сега съм 67.
Днес прегреших и аз-вместо плодовете за сутринта изядох баничка с тиква(още ме е яд на мен diablo) -незнам какво ми стана днес. На обяда изядох още една баничка с тиква  и 1 парче шоколад. СЕга ще ям само салата малко и да минава този грешен ден,че го опропастих.
Gucci ,да те питам мин седмица нали бях на2 дена варива и в събота на въглехидратен,та дните ми се разместиха с 1 напред, какво да пропусна от днес нататък ,та да си дойда в графика на 4ти да ми е водният( че сега ми се пада на 30 тия ден-5ти воден).
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #328 -: януари 30, 2013, 20:10:46 »

Привет и от мен! Днес ми е БД, а менюто ми беше:
13.15ч. - 85гр. скумрия на скара (в магазина сякаш знаеха, че предвиждам риба за вечеря), 1/2 кренвирш и 3 мижави филийки ръжен хляб
19.00ч. - рибка, ама хек, 100гр. задушени гъби и 3 с.л. зелева салата с майонеза.
А следобяд изпих 1/2 л. вода, щях да повърна докато я изпия.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 30, 2013, 20:23:33 »

Fibi, дръж се...че ще дойде и първият плодов ден,е тогава е гадното( поне аз бях адски гладна),ама сега вече свикнах,но за съжаление за 24 дена съм само с 3 1/2 кг надолу.Аз си знам че трудно свалям ама...тея заветни 56 кг ще си ми останат само сватбен спомен( на сватбата бях толкова),а сега съм 67.
Днес прегреших и аз-вместо плодовете за сутринта изядох баничка с тиква(още ме е яд на мен diablo) -незнам какво ми стана днес. На обяда изядох още една баничка с тиква  и 1 парче шоколад. СЕга ще ям само салата малко и да минава този грешен ден,че го опропастих.
Gucci ,да те питам мин седмица нали бях на2 дена варива и в събота на въглехидратен,та дните ми се разместиха с 1 напред, какво да пропусна от днес нататък ,та да си дойда в графика на 4ти да ми е водният( че сега ми се пада на 30 тия ден-5ти воден).
Пропускаш варивата.въпреки че не смятам че е проблем дали 29-ти или 30 -ти ще е воден.
Dara88  на мен все още ми е странно ,че ядеш хляб в белтъчния ден.
fibi  аз имам много вкусни рецепти за тая диета.Правила съм я два пъти.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines