Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:01:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 164574 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 22, 2013, 10:57:02 »

Днес кантара ме зарадва с -600 гр {happy}
Менюто за днес,
З портокал
О крем супа (картифи, тиквичка и тн)
В крем супа (картофи, тиквичка и тн)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 22, 2013, 11:27:38 »

16-ти ден плодов е днес smile

За сега съм на едно чисто кафе, много вода и една ябълка.Не съм гладна, изглежда след голямото ядене от предния ден днес организма ми си почива.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 22, 2013, 15:13:37 »

За 20 дни равносметката е -5 кг smile Доволна съм! Още 4 до целта, а по-нататък колкото сваля.

Днес ми е белтъчен ден:

закуска: помело
обяд: миш маш от чушки и сирене; половин филия домашен хляб
вечеря: сивнска пържола в плик на фурна, с подправки; гарнитура: малко печени на грил тиквички
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #258 -: януари 22, 2013, 22:14:57 »

След втория плодов съм -1 кг. Днес в БД обядвах гризина (тънко, издължено и хрупкаво хлебче със сусам) и кофичка кисело мляко. Вечерях 1/2 кренвирш, рибка хек и 3 с.л. катък. Амбицирана съм да издържа диетата до края и като чета коментарите ви се надъхвам да съм стриктна и да не се отказвам.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 23, 2013, 01:07:29 »

Дара, ако знаеш, се извинявам, но месо не бива да се комбинира с млечни.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #260 -: януари 23, 2013, 07:45:36 »

Знам разбира се, но както първия път, така и сега, се старая да се храня разнообразно. Не искам диетата да ми излезе после "през носа". Организма си иска от всичко всеки ден. Тъй като от определени храни приемаме веднъж на четири дни, затова гледам да "наваксам" максимално през деня. Ако ям месо за обяд, за вечеря гледам да е мляко и т.н. Понеже и по този начин свалих преди, затова не се притеснявам пак да смесвам белтъчини.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 23, 2013, 08:11:55 »

След втория плодов съм -1 кг. Днес в БД обядвах гризина (тънко, издължено и хрупкаво хлебче със сусам) и кофичка кисело мляко. Вечерях 1/2 кренвирш, рибка хек и 3 с.л. катък. Амбицирана съм да издържа диетата до края и като чета коментарите ви се надъхвам да съм стриктна и да не се отказвам.
Ама хляба с мляко не се съчетава по диетата.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #262 -: януари 23, 2013, 15:25:43 »

Знам, че не се съчетава хляб с мляко, но понякога нарушавам правилото. Вчера така ми се ядеше хляб, че реших да си хапна тази гризина - тя е много вкусна и много я обичам. Ако не хапна, ще я мисля цял ден и ще се затормозя психически. Предния белтъчен изобщо не ядох хляб, но има дни, в които ми се плаче за хляб. Важното е да свалям и да не психясвам от липса на храна. Затова избрах тази диета, защото не се лишаваш от нищо. Моля да ми простите, че понякога нарушавам правилата и дано не объркам някой. give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 23, 2013, 15:36:56 »

Дара, няма нищо лошо да спазваш режим, с който се чувстваш добре, но това, което правиш ти, реално не е 90-дневната диета!
Може много момичета да се заблудят, че това са правилата, а реално нямат нищо общо с истината.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #264 -: януари 23, 2013, 21:41:40 »

Весе, може би си права, но в много тълкувания и статии за 90 дневната, пише, че се позволява филия хляб в белтъчния ден. Пише също, че е препоръчително и е по-добре обяда и вечерята да са еднакви, но не е задължително. Така че, аз също съм объркана. А в почти всички рецепти смесват белтъчините.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #265 -: януари 24, 2013, 08:53:12 »

Аз все още си търся книгата за разделното хранене, която е и основата за тази диета. Казвам го по повод на видовете белтъци, които е позволено да се смесват. Не мога да си спомня как точно беше писано там, но за "кашер" хранененто, което в същността си е древното разделно, помня от ходенето в Израел, че не позволяваше смесване на месо с мляко. Обаче мляко, риба и яйца, може.
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 24, 2013, 09:27:30 »

Здравейте, момичета  girl_wink
Изчетох цялата тема и искрено ви се възхищавам give_rose
От днес съм с вас  smile
Да отбележа, висока съм 162 и съм 57 кг  blush
Знам, че по принцип не са много за сваляне, но откакто родих ги свалям няколко пъти и все си ги връщам  blush
Преди да забременея бях 54 и се чувствах добре, е не че ако стигна 52 ще ми е зле pleasantry
Надявам се на дълготраен ефект  girl_wink
Затруднена съм с обяда малко, тъй като около работата ми няма къде да ям готвено, но ще търся алтернативни варианти  blum
Не знам и как ще се насиля с водата, хич не съм по течностите  blush
Като за първи Белтъчен ден:
з: чисто кафе и портокал
о: активия
в: още не съм го измислила  smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 24, 2013, 19:47:24 »

Момичета да ви попитам ,при размяна на ден( налага ми се да разменя въглехидратния с плодов,т.е в събота да ми е въглехидратен) след това с какъв ден да продължа,белтъчен ли? Нещо се поообърках....
И суши в кои ден може да се яде?
« Последна редакция: януари 24, 2013, 19:50:41 от ellimink » Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #268 -: януари 24, 2013, 21:19:14 »

В петък ти е плодов, а в събота въглехидратен. Значи в неделя продължаваш с белтъчен. Тогава можеш да ядеш суши, то нали е от риба. На мен днес ми е 11 ден, въглехидратен и менюто ми беше:
З- минах без плод
О- кроасан + лента черен шоколад
В - две филии с халва за мазане + лента с черен шоколад.
Засега килограмите ми се "застопориха", но пък преминах една дупка назад на колана. Надявам се, че след плодовия и кантара ще се отчете подобаващо.
« Последна редакция: януари 24, 2013, 21:45:07 от Dara88 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 24, 2013, 23:12:59 »

Не е добре да се разменят дните.
А суши не може да се яде в диетата. То е от ориз и риба, а те не могат да се съчетават.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines