Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:53:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163865 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 07, 2013, 11:52:30 »

Аз съм много доволна от нисковъглехидратната диета. Но я прилагах с голяма доза спорт, т.е. горих мазнини и трупах мускулна маса и бях много доволна от резултата. Сега по време на бремеността съм се разплула, но нямам търпение като родя да си върна формата със спорт и хранителен режим!
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #136 -: януари 07, 2013, 12:09:13 »

Да ви питам, елда в кой от дните може да се яде? Във варива или във въглехидратния?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 07, 2013, 14:35:14 »

irusinov, никъде обаче не споменаваш спортуване. Там е разковничето за запазване и натрупване на мускулна маса и за подобряване на метаболизма good
Илейн, елдата е семе, някак по- ми се вързва с въглехидратния ден... crazy

Аз днес съм на:

закуска: портокал и половина
обяд: 7-8 малки лозови сърмички (постни) и половин домат
вечеря: или пак сърмички, или ще си направя картофена салатка
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 07, 2013, 14:50:16 »

Елдата е вариво-хапва се във втория ден.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 07, 2013, 15:10:39 »

Аз днес съм на едно пиле варено, е не цяло пиле, а кълка.По принцип не мога да закусвам, Гери не размахвай пръст, знам колко е важно smile Целта ми са някакви си 5 кг, дето ме дразнят от много време.А и с тази диета метаболизма ми е много добър, свикнах да пия много вода и се чувствам добре.

П.П. диетата съм пазила и преди след спирането и не качвам килограми 1-2 макс и стига толкова.Но и не ям за световно де.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 07, 2013, 15:22:39 »

Гучи, да, вари се, аз просто се водя по енергийната стойност и въглехидратите, на които знам, че е богата.

Ето инфо и всеки сам да избира кога да си я хапва smile :

http://www.bb-team.org/hrani/id/839328_elda

Маги, и моя метаболизъм е ок именно по време на този режим.

Аз пък имам проблем с пиенето на достатъчно вода, така и не мога да свикна huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 07, 2013, 15:32:52 »

О аз свикнах и до сега пия много вода, точно след тази диета, което отчитам като много голям плюс.Също така свикнах да ям повечко плодове, а съм скарана с тях.
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #142 -: януари 07, 2013, 16:14:04 »

И на мен ми е проблем водата. Все забравям и после се наливам да наваксам, дано с времето да привикна.
А на елдата, така и се надявах за вечеря, че ми е въглехидратен ден, но пак ще са макарони някакви...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 07, 2013, 17:11:10 »

О аз свикнах и до сега пия много вода, точно след тази диета, което отчитам като много голям плюс.Също така свикнах да ям повечко плодове, а съм скарана с тях.
Магито искам те утре сутринна с плод на закуска.Храненето сутрин е добър вариант.знам ,че е трудно но ще се справиш.Можеш да замениш плод с фреш например.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 07, 2013, 19:22:34 »

Слушам и изпълнявам!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #145 -: януари 07, 2013, 19:37:00 »

sunray не съм споменавал спорта, защото той е отделна тема от хранителния режим и порочните практики с него са не по-малко отколкото с хранителните режими.Мускулите няма да се запазят и укрепнат, ако тялото не получава градивните елементи, които са му необходими.Колкото и парадоксално да звучи със спорта може дори да се влошат нещата, ако не се прави една разумна сметка по отношение на енерго прием и енерго разход, както и в какви граници трябва да ни е разликата, за да отслабваме здравословно.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 07, 2013, 20:19:36 »

Да дам отчет от днес.
З:банан
О:1 1/2 парче пица с домати
В:хляб с лютеница, 1 малко парче черен шоколад
Вода:1,5l
  danceg danceg danceg Много съм доволна от водата, нищо че след първия литър ми беше леко  bad

Като цяло съм в режима, но не съм много доволна, можех да хапна нещо не толкова калорично, но заради снега нямах възможност да пазарувам и на обяд, и вечерта.
Утре съм решила да го карам на чай и плодове, като ще ги редувам като при режима на д-р Емилова. И мисля да взема и 100гр сурови ядки.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 08, 2013, 08:25:37 »

Наде идеален е бил въглехидратния ти ден.И гледам че драстично си увеличила водата,което е повече от прекрасно.И за днес менюто ти е ок.Само да довабя че трябва храненията най малко през два часа в деня на плодовете.
Чакам с нетърпение резултатите ви момичета.Хубаво е да включите и двигателна активност към диетата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 08, 2013, 10:21:01 »

Снощи вечерях яйце с наденица на тиган, половин наденица и едно яйце, без мазнина изпържени или печени, нещо такова.

Днес, за сега съм на едно кафе, гледаме се с един банан и ще го изям, нали Гери каза закуска.
smile

С водата аз съм добре пия по 2 литра на ден.
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #149 -: януари 08, 2013, 10:33:54 »

Аз вчера малко не си спазих графика. Беше ми въглехидратен ден, и то само въглехидрати бяха, но с 6 празнуващи в офиса, малко повече отколкото ми се искаше изядох. Днес за плодовият ден съм си приготвила една ябълка за закуска и за през деня мандарини. Взела съм си и 100 грама сурови ядки, но ще ги ям само в крайна нужда. А да ви питам какви чайове пиете, че аз постоянно ги сменям и ми стана интересно дали не трябва да се фокусирам върху някой конкретно. Зелен чай например, че забързвал метаболизма, или коприва, която уж се ползвала като пречистващ чай от токсини. crazy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines