Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 22:35:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 164435 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 06, 2013, 10:54:37 »

Да си правим компания, аз я почвам от понеделник, сега имаме много празници, но с леки нарушения се надявам да я издържа.Мисля и някакъв спорт да включа, но не знам какъв.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 06, 2013, 14:43:00 »

Ох,аз съм много мераклия за една диета да изкарам ,но незнам как ще ми се отрази на кърмата.Миналата година свалих почти 10 кг за 40 дни и не съм гладувала .Много е хубава диетата.Вие какво мислите ?Дали ще ми се отрази на кърменето?Иначе пък съм в идеални условия ,т.е. вкъщи и мога да я спазвам много по леко !
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 06, 2013, 15:10:50 »

Единствено може би плодовия ден трябва да пропускаш, но другите не мисля, че ще се отразят зле на кърменето. Пък и плюса е, че се храниш разнообразно, макар и под някакъв режим-месо,зеленчуци,бобови храни.

Моето меню за днес е:
З:1/2 банан
О:1/2 порция ризото навън и 1/2 боб чорба вкъщи  blush
В:боб чорба с 1 филия 'бонус'


И за сега 0,500l вода. Което за мен е голям успех  blum
« Последна редакция: януари 06, 2013, 15:14:33 от Mrs.™ » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 06, 2013, 15:22:31 »

Ох,аз съм много мераклия за една диета да изкарам ,но незнам как ще ми се отрази на кърмата.Миналата година свалих почти 10 кг за 40 дни и не съм гладувала .Много е хубава диетата.Вие какво мислите ?Дали ще ми се отрази на кърменето?Иначе пък съм в идеални условия ,т.е. вкъщи и мога да я спазвам много по леко !

Това което съм чела за кърмещи майки е че те не спазват дните по поредност, а по хранене без плодов- ядеш плодове сутрин - т.е. редуваш групите като вместо дни редуваш обяд и вечеря ( имам предвид - обяд варива, вечеря въглехидрати и т.н. ). Като при тях е задължително приемането на 1.5 л. вода на ден. Казват че се сваля по-малко, но пък кърмата ти остава хранителна.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 06, 2013, 17:23:14 »

Единствено може би плодовия ден трябва да пропускаш, но другите не мисля, че ще се отразят зле на кърменето. Пък и плюса е, че се храниш разнообразно, макар и под някакъв режим-месо,зеленчуци,бобови храни.

Моето меню за днес е:
З:1/2 банан
О:1/2 порция ризото навън и 1/2 боб чорба вкъщи  blush
В:боб чорба с 1 филия 'бонус'


И за сега 0,500l вода. Което за мен е голям успех  blum
филийката трябва да е за утре не за днес.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 06, 2013, 18:06:08 »

Момичета да ви попитам понеже от утре започвам диетата и съм решила да готвя чушки с кайма,тях в кои ден мога да ги ям. Все още не съм прочела всичко за диетата,да ме ориентирате.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 06, 2013, 18:10:52 »

филийката трябва да е за утре не за днес.
Добре, че споделих. Ще я пропусна. И имам и въпрос в бг мамма прочетох, че хляб и бульон са препоръчителни всеки ден, някой спазвал ли го е? Защото хляб( пълнозърнест)-о'к, но бульона хич не ми се вижда подходящ в който и да е от 4 дни.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 06, 2013, 21:44:29 »

Момичета да ви попитам понеже от утре започвам диетата и съм решила да готвя чушки с кайма,тях в кои ден мога да ги ям. Все още не съм прочела всичко за диетата,да ме ориентирате.
Ами пълнени чушки с кайма се правят с ориз ( което е вариво ) и с кайма ( което се консумира през белтъчен ден ) - в този си вид те не могат да се консумират по време на диетата, тъй като смесват две групи храни за два различни дни
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #128 -: януари 06, 2013, 22:25:54 »

Не съвсем в темата какво да сготвя съм, но мисля, че е важно да го знаете. Познавам хора, които по време на диетата отслабнаха много. Пожелавам го и на вас!

След това обаче си върнаха старите хранителни навици и в рамките на няколко месеца (вярно малко повече от самата диета) си качиха обратно килограмите, че и отгоре. Това от моя гледна точка обезсмисля трите месеца лишения и съобразяване какво и как да хапвате.

Това, което доказано за мен дава ефект е малка, но константна промяна в хранителните навици. Всеки си има нещо, с което злоупотребява, ако това нещо се ограничи до по-разумни количества и това се превърне в един добър навик резултатите няма да закъснеят. Диетолозите препоръчват да си запишете с какво се храните и какво пиете в продължение на седмица, преди да отидете за консултация. Като си прочетат списъка доста хора сами откриват къде бъркат. Успех!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 06, 2013, 23:25:23 »

Киви, напълно подкрепям написаното от теб, макар че съм на 90-дневната диета. Имам предвид за хранителните навици и списъка.
Относно връщането на кг след тази диета - може и да е до човека, начина му на живот, прочие, защото аз не качих почти нищо наново. Около 2-3 кг, на фона на 10 свалени. Разбира се, много е важно да се храни човек умерено, а не да се нахвърля като невидял, щом диетата приключи и види заветното тегло на кантара. И, както винаги съм смятала - важна е физическата активност. Правила съм само диета, или пък само съм спортувала, но по-добро решение от двете в комбинация няма.

Аз засега няма да се хваля колко свалям, защото де факто свалям онова, което качих през последните 2 месеца, когато само тренирах, а с храненето я карах през просото blush Тоест, сега наваксвам изоставането smile Но има резултат, особено като не вечерям късно.

Да, пълнени чушки с кайма не могат да се ядат, както и мусака, пиле с ориз и т.н. На принципа на разделното хранене - не може месо с варива good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 07, 2013, 08:13:03 »

Добре, че споделих. Ще я пропусна. И имам и въпрос в бг мамма прочетох, че хляб и бульон са препоръчителни всеки ден, някой спазвал ли го е? Защото хляб( пълнозърнест)-о'к, но бульона хич не ми се вижда подходящ в който и да е от 4 дни.
Хляб само във въглехидратния ден.
Бульона ако е купешки не се препоръчва в никой ден.Ако е домашен-месо и зеленчуци може да се консумира в белтъчния ден,а ако е само зеленчуков във всички дни.Но задължително домашен.
Чушки с кайма не можеш в никой ден.Но ако са постни можеш в деня за варивата.
Аз като свалих с диетата после не съм си качила кг,но не съм и решила след диетата че трябва да изям света.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 07, 2013, 08:32:59 »

Здравейте, аз се присъединявам за третия си тур с диетката. До сега имам свалени трайно 14 кг, като уточнението при мен е, че много трудно свалям. Преди всяко започване на диетата правя пречистване по 5 дни на чай, но този път ще пропусна.Днес закуската ми е круша, за обяд чушки с кайма - без ориз, за вечеря същото.
Гучи, по правилата, които аз спазвам диетата може хляб в деня с бобовите храни, разбира се черен  pardon
 За правилата четох от тук http://90дневнадиета.com/ и съм доволна  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 07, 2013, 09:07:00 »

Чела съм го този сайт-но не съм съгласна с някой от нещата в него.Там пише че и в белтъчния ден може хляб-пълнозърнест.Всеки преценява колко стриктно да я спазва и кое от всичките писани неща в нета да вземе предвид.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 07, 2013, 09:57:12 »

Момичета от днес се включвам и аз. Дано успея да я направя,защото след раждането не мога да се понасям направо. Имам да свалям 13 кг. За сега ми е доста объркано,но да се надявам че ще ми се оправи кашата. Ясно е че чушките ще си ги гледам отстрани smile.
Днес вече изядох 2 ябълки за закуска и 1 чаша вода.
На обяд съм решила да си направя месо с малко салатка и вечерта същото.
За утре съм предвидила леща.
може и покрай тази диета да се понауча да готвя,защото хич не обичам.
Започвам и с упражнения вкъщи.  Дано успея и да стигна и до фитнеса.
Стискайте ми палци.
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #134 -: януари 07, 2013, 11:24:23 »

Интересна тема.Като човек с опит в хранителните режими съм пробвал и тази диета и мога да кажа, че с нея се губи тегло, но също така от опит мога да кажа, че има разлика в загуба на тегло и загуба на мазнини.Спазвайки диетата с времето наистина кантара започва да показва по-малко, което радва, но истината е, че по-малко от половината загубено тегло са мазнини, другата част е за сметка на излишната вода, което е хубаво и на мускулна маса, което е много лошо.В диетата също  така има куп други недостатъци, основния от, които е приемането на качествени протеини само в 1 от 4 дни.Организма не може да складира протеин за това, когато му липсва си го набавя от мускулите, а това води до забавяне на метаболизма, което пък води до ... и може да се напише много по темата.За истинско трайно и здравословно отслабване или по-добре да кажа, отърваване от излишните мазнини е необходимо да се придобият знания за това, как да се храним и когато ядем нещо, какво всъщност даваме и причиняваме на тялото си.Необходима е трайна промяна, а не просто спазването на определен режим за определен период.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines