Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:49:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 164388 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 07, 2012, 08:53:14 »

Това лято я направих диетата и свалих 11 кг. Редовно съм вечеряла след 8 вечерта, защото, когато излизаме някъде ми е много сложно и неприятно да съм яла преди това и да съм на водичка. Вечерята ми не е била като обяда редовно, ядох колкото ми се е ядяло но не съм смесвала храни. Прегрешения по количество, но не съм излизала от групата. Сега съм в почивката и за един месец  не съм качила нищо, което за мен е повече от постижение. Пак ям само от една група на хранене. И ходя да спортувам редовно и най-важният резултат е, че се чувствам добре в кожата си. Странното е, че сега на тези килограми се чувствам хубава, а преди 4 години се чувствах пълно прасе  pardon. Най-вероятно изглеждам по втория начин, но нали важното са моите емоции  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 10, 2012, 14:41:33 »

Пебълс, развесели ме поста ти! И браво за постиженията, не са никак скромни! Bravo Много е важно ТИ да се харесваш. Аз все това търся да постигна, ама засега без успех! Дори и когато бях 50 и няколко кг, което за ръст от 168 см си е нормално. Явно е и до вътрешно усещане.

Та, по темата: аз минах от няколко дни на 90-дневната, защото онзи хранителен режим, който ми изготви инструкторът, тотално ми омръзна. До степен, че едвам поглеждам месо и овесени ядки blum А и той си свърши работата! Свалих 18 кг - режима и 3-кратни тренировки седмично във фитнеса.
Сега остават още 4 за преборване, като спортуването си продължава, все още 3 пъти седмично. Като ги сваля, мисля да продължа с тренировките, за да поддържам форма и тонус. Чувствам се страхотно след това.
Засега имам свален 1 кг с 90-дневната, днес съм на варива, след които никога не свалям. А утре е любимия ми въглехидратен ден blum

Аз я спазвах преди сватбата, свалих няколко кг - колкото ми трябваха и бях също много доволна от диетата.
Активен
Emma83
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #107 -: октомври 10, 2012, 19:59:27 »

Ти направо нова диета си измислила  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 10, 2012, 22:24:23 »

Ти направо нова диета си измислила  Wink

Защо? smile Ако се обръщаш към мен, разбира се.
Активен
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #109 -: ноември 01, 2012, 21:59:59 »

Преди една година я пробвах и според мен не е правилно да се нарича Диета, а Хранителен режим.
Не го спазвах 90 дни, а 20 и отслабнах с 5-6 кг. много бързо, беше ми достатъчно и я спрях, но не си ги възвърнах веднаха а чак след около 3-4 месеца.
Активен
Arcadia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #110 -: декември 23, 2012, 22:11:10 »

Girls, аз се стягам след нова година да я почвам. Все пак ще трябва да се стягам за лятото  blush Покрай мен и Половинът ще е на режим, така че ако има други желаещи да си даваме кураж. - да казват  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 23, 2012, 22:50:50 »

Привет! Аз я бях преустановила, но ето ме пак на линия. Сега по празниците естествено няма да съм от най-стриктните, но между Коледа и Нова Година ще опитам да бъда. Искам още 5 -6 кг да сваля.
Успех!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 23, 2012, 22:54:13 »

Диетата е страхотна - спазвах я след като родих - свалих  12 от 14-те кила, които бях качила по време и след раждането. Идеята обаче е да спазваш този режим 90- дни независимо дали си свалила килограмите към които се стремиш . След като се постигне резултат които е бил желан увеличаваш размера на порциите, но продължаваш да спазваш режима до края . Идеята е да се избегне ефекта йо йо. Аз я карах два пъти през 3 месеца- с целта втория път .да досваля килограмите които ми останаха. Година след края мога да кажа че не само не съм качила, и съм свалила още 1 килограм и си поддържам килограмите.Трябва задължително да се съчетае и със спорт. Не е трудна за поддържане защото реално не гладуваш, а просто се храниш разделно.
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #113 -: декември 25, 2012, 19:59:22 »

Момичета и аз се включвам тук smile Ще почна да я пазя след празниците обаче, че много изкушения, много нещо  blush
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #114 -: януари 02, 2013, 16:39:08 »

Честита нова година, момичета smile
Почнахме я диетката с годеника от вчера, пък да видим докъде ще я докараме smile
Има ли още някой, с когото да си правим компания smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 05, 2013, 11:10:34 »

Аз сега я започвам за втори път. От 2 януари, защото на първи не ми се получи нещо с дояжданията. Та, след първия път свалих десетина килограма, починах си 4 месеца, не 3 и сега започвам пак. През почивката не съм качила, но продължих да спортувам и имахме почти месец целодневно търчане, на което моят мъж вика екскурзия докато се оплаква, че само се мотаем  tease. Днес ми е първият плодов ден и току що изядох 2 ябълки. За по-нататък през деня ще отида да си купя банани и мандарини. Вкъщи имаме фурми, които са доста сладки и се чудя, дали влизат в диетата, но смятам да си хапна. И да не са 10 килограмите този път, пак ме устройва, съчетано с гимнастиката, защото тя оформя много добре тялото и търпи и да съм по-пухкава.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 05, 2013, 19:59:07 »

Привет Girl_hide От днес съм на диета и се надявам да издържа 90 дни.
З:пропусната
О:2 яйца+1домат
В:2 яйца,мъничко сирене и  няколко с.л.кис.мляко
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 05, 2013, 21:47:24 »

Наде не пропускай закуската-важно е да хапваш плод.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 06, 2013, 09:33:33 »

Наде не пропускай закуската-важно е да хапваш плод.
Няма, но станах към 12ч  tease Др е лошо, че едвам изпих 0.200l    вода. За днес съм си поставила цел 1.500 l.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 06, 2013, 10:06:17 »

Няма, но станах към 12ч  tease Др е лошо, че едвам изпих 0.200l    вода. За днес съм си поставила цел 1.500 l.
Да другото много важно е водата.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines