Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163836 пъти)
 
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #90 -: ноември 17, 2011, 07:40:21 »

Добро утро!!!
Днес съм на ваглихидрати, мисля за обяд да си правя постна пица а за вечеря масленки, ще гледам да се огранича в количеството. До сега съм изпила един зелен чай и съм изяла една ябълка, малко е рано , но тръгвам на работа след малко, пък там няма условие да си беля ябълка.
Герганче, освен на едни кила сме и адашки yahoo give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 17, 2011, 16:53:13 »


Герганче, освен на едни кила сме и адашки yahoo give_rose

Раздвам се lol

Аз във въглехидратен хапвах торта, шоколад, вафла, кроасан. Любимото от несладките ми беше Бейкролс, много ми засищаше Wink   Wink
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #92 -: ноември 17, 2011, 17:03:59 »

Охххх да ви се оплача, много масленки изядох blush blush blush, много хубави станаха, все така дебела ще си остана, събута вечер ще излизам, пак ще приличам на хипопотам cray довечера ще се опитам да съм по стриктна...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #93 -: ноември 17, 2011, 17:23:20 »

Бих Ви предложила една диета която е по малко от 90 дни но при стриктно спазване и захранване на организма килограмите се запазват ...аз съм достеон пример за това
Няма да я пусна сега ,че да не ми се нахвърлите като роюк пчелици smile
Някой ако иска да каже smile Не искам да спамя темата
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #94 -: ноември 17, 2011, 17:38:24 »

Бих Ви предложила една диета която е по малко от 90 дни но при стриктно спазване и захранване на организма килограмите се запазват ...аз съм достеон пример за това
Няма да я пусна сега ,че да не ми се нахвърлите като роюк пчелици smile
Някой ако иска да каже smile Не искам да спамя темата
Аз искам, ако не може тук да я пуснеш може на лични, много ще съм ти благодарна give_rose
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #95 -: ноември 19, 2011, 07:57:39 »

Здравейте smile
вчера ми беше плодов ден, но за съжаление вечерта малко прегреших, ядох малко сирене кашкавал и салата. Но ми беше много зле и мислих че ще припадна, през деня ми вземаха кръв, може и от това да е.
Дне ми е белтъчен, за обяд мисля кюфтета а вечерта ще илизам с приятели и може да си поръчам някаква паржола и салатка. Дано вчерашната ми грешка да не повлияе на диетата много.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 19, 2011, 21:27:09 »

Привет! smile
Включвам се в темата хем да следя, хем да се "надъхвам" от вашите постижения. Имам доста килца да свалям, но дори 1/2 от тях да се махнат, ще съм благодарна. Изчаквам да мине МЦ и почвам режима. Хубавото е, че имам време и не искам бързи резултати, а трайни.
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #97 -: ноември 20, 2011, 12:20:47 »

Здравейте, днес съм на варива, направих си ориз със гъби за закуска ядох плод, след малко ще обядвам, за вечеря пак същото. Дайте някакви идеи за утре(ваглихидратен)
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 29, 2011, 09:35:28 »

Бих Ви предложила една диета която е по малко от 90 дни но при стриктно спазване и захранване на организма килограмите се запазват ...аз съм достеон пример за това
Няма да я пусна сега ,че да не ми се нахвърлите като роюк пчелици smile
Някой ако иска да каже smile Не искам да спамя темата

Бибс, пусни ми я и на мен в лични плиз
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 29, 2011, 09:37:33 »

Бибс, пусни ми я и на мен в лични плиз
Ще се радвам ако може и аз да лолуча диетата. smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #100 -: декември 15, 2011, 13:39:21 »

veseto_87, plesurе извинявам се момичета че толкова късно виждам молбата Ви:)
 :offtopic:Пратих ви я и на двете но запомнете много е важно как ще се захраните по време на почивката !!
Успех на всикчи от мен в борбата с излишните килца  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 23, 2012, 13:24:43 »

здравейтее ! От днес и аз съм на диетка (опитвам се да се убедя, че не съм на диета, за да не ми с естресира тялото и да изгладнявам, а всъщност я спазвам  tease
Хапнах 3 кивита сутринта , чайче към 10.30 и свинско със зеле на обед. За вечеря имам от вчера пиле с броколи и сметана - разрешено ли е или да си опържа 2 яйца? Не мога да ям същото като на обед - първо че с ехраня навън и второ ще ми е по - неприятно и досадно...
Успех на всички!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 23, 2012, 13:45:25 »

svetla_ety диетката за белтъчен ден е идеална.Пий повече вода и спазвай задължително 6 часа разлика между храненията в белтъчният ден .и ако може да направиш вечерята не по късно от 20 ч ще си супер.Успех!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 23, 2012, 14:44:31 »

Аз я правих скоро тази диета. Сега съм в почивката и мисля да направя още едно завъртане. Диетата е много ефективна, за мен това вече е начин на хранене. Подходяща е и за хира, които са лакоми и не са свикнали да се ограничеват с количествата. Аз съм много доволна.
fiibi_bg , интервалът между храненията не трябва ли да е 4 часа? Аз навсякъде така съм чела и така съм правила.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 27, 2012, 10:42:21 »

Да ви се отчета за първите ми 4 дни :
Белтъчен:
 ябълки;  свинско със зеле; свинско (малко)
Бобов:
 портокали; ориз с маслини; картофи на фурна
Въглехидратен:
 ябълки;  кроасан с щоколад; паста с доматен сос , броколи, тиквичка и патладжан   (мъжа ми ми ги донеси от неговия ресторант и бяха превъзходни) + крем маскарпоне (малко)   // май малко попрекалих
Плодов:
 ябълки, портокали; спаначена салатака с моркови (съвсем малко) ; ябуки, банан; айсберг с краставичка (съвсем малко)


не знам дали е добре да се яде салата в плодовия ден, но аз си позволявам, защотоо страшно ми прилошава от само сладки плодове, а и ям зелени неща, които са си чиста вода като се разградят...

Днес пак съм на месце и за вечеря имам заешко с морковки пак от мъжо smile Дано почивните дни не прегреша много, че сме на гости на свекървата, а тя прави едно фантастично кексче...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines