Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:05:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163416 пъти)
 
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 07, 2011, 17:06:56 »

А има ли ефект, ако не се ограничаваш в количеството, ако си хапваш по нещо и между храненията и не спазваш строго последователността на дните?  Oh my ...  tease

Утре ми е въглехидратния ден...всичко що е сладко и тестено ли мога да ям?  blush Някакви съвети?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 07, 2011, 21:29:52 »

Ми, честно казано, не знам още. Аз нямам и кантар вкъщи и не се меря почти никога. Очквам толкова да отслабна, че направо дрехите да ми падат!  tease шегичка.
В интерес на истината, надявам се поне тесничките дънки да ми се поразхлабят (което и се струва, че вече започва да се случва).
Както дне си бях приготвила лещата, така и изядох преди малко едни солети. Сега ми е много гадно и се чудя все пак дали да не си изям и лещата.  blush
Активен
emkafe
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #77 -: август 30, 2011, 00:03:23 »

Момичета, цял ден не станах от форума и изчетох всичко!!! smile От 09.09. съм с Вас! Желая успех на всички good и ми стискайте палци!!!
Активен
merian996
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #78 -: септември 26, 2011, 14:24:58 »

 pleasantry Здравейте и от мен.Аз съм нова в този форум ,но реших да се присъединя към вас.Аз съм на диетата 2ри ден и се чувствам добре.Сега съм 70 кг целта ми е 60,надявам се ще успея.
Аз си позволявам хляб по 1 филийка на ден но този вита фитнес който е без брашно.Дали е грешно?
И исках да попитам колко пъти се храните,защото в книгата пипе 4 а тук виждам всеки пише обяд закуска и вечеря???? blush объркана съм.ХЕЛЛПППП
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: октомври 05, 2011, 12:20:11 »

Момичета какво се случва след края? Запазихте ли си теглото? Храните ли се по различно, трябва ли нещо специално да се яде?

Хем ми се иска да почна, но искам да знам какво следва после.
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #80 -: октомври 13, 2011, 15:36:27 »

Здравейте и аз ще се радвам да споделите отзиви! Един приятел спазва диетата 1м. и вече три месеца по-късно си задържа свалените килограми! smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 11, 2011, 00:09:20 »

И на мен ми е интересно. Не мога да споделя мнение, спирам я винаги около 2-рата седмица smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 11, 2011, 12:38:20 »

Два пъти съм я започвала. Карам я около 2 месеца, след това ми омръзва. Но при мен определено има ефект, нищо, че доста послъгвам. Аз нямам много кг за сваляне, обикновено 2-3, но имам нужда от режим, иначе ям постоянно.
Та в този ред на мисли диетата винаги ми е помагала
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #83 -: ноември 14, 2011, 18:17:07 »

Здравейте give_rose искам да се присъйдиня към вас. На дета съм от 8 дена, днес ми е втория плодов. Малко ми е труден тоя ден, но се мъча да се справя някак си, обаче не ям само плодове а и малко салатки, не знам пречили?
Утре ми е белтъчен, но съм на работа и се чудя какво да си взема, според вас кое е по подходящо, кремвирши и яйце или кабабчета, друго просто не се сещам.
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #84 -: ноември 15, 2011, 16:40:56 »

Здравейте, пак съм аз. Да се отчета за днес. Сутринта хапнах една ябалка, на обяд шницел със салата зеле с моркови, за довечеря мисля шишчета от свинско месо с лук и пипер, добре ли е?
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #85 -: ноември 16, 2011, 07:51:48 »

good добре е, успех  Wink
Благодаря give_rose, дано този път успея, имам доста за сваляне към 10 кг, но колкото и да сваля все са ми от полза. Миналата зима бях 73 кг но оспях по различни начини да отслабна до 65, сега искам да стана към 55,56 кг за да съм доло горе в норма защото съм висока 162 и кг много ми личат, най лошото е че се трупат в областа на корема, как да отслабна точно там не знам. Инъче в краката съм доста слаба.
Днес ми е бобов ден(варива), тъй като съм на работа и няма да мога да си наготвя съм поръчала на мъжът ми да ми донесе ориз със зеленчуци от китайския, без яйца и тем подони. За вечерта, ако се прибера на време мисля да си направя пълнени чушки с постен ориз.
Момичета дайте идеи за въглехидратния ден, какво да си направя освен пица и спагети. За десерт можели да си направя масленки, те нямат яйца и мляко, а локум можели?
« Последна редакция: ноември 16, 2011, 07:53:51 от Галатея » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #86 -: ноември 16, 2011, 08:38:40 »

Колкото по-просто е яденето - толкова по-добре. За въглехидратния може филийки (2) с лютеница, солети, бейк ролс, съчетани със салата или туршия. Всякакви постни кексове и печива да са по-скоро изключение, отколкото редовно меню.
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #87 -: ноември 16, 2011, 14:25:16 »

Колкото по-просто е яденето - толкова по-добре. За въглехидратния може филийки (2) с лютеница, солети, бейк ролс, съчетани със салата или туршия. Всякакви постни кексове и печива да са по-скоро изключение, отколкото редовно меню.
Благодаря ти, но какво да правя като без това пусто сладко не мога, то ми е най голямото изкушение, как се сдържам да не му се нахвърля не знам, именно за това и почнах тая диета, защото поне веднъж в седмицата е позволено, макар и умерено. blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 16, 2011, 19:49:13 »

Благодаря ти, но какво да правя като без това пусто сладко не мога, то ми е най голямото изкушение, как се сдържам да не му се нахвърля не знам, именно за това и почнах тая диета, защото поне веднъж в седмицата е позволено, макар и умерено. blush

Aз винаги хапвах сладко във въглехидратен за да не ме изкушава през другите дни. Между другото съм на същите кила Wink
Активен
Галатея
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


мечтателка


« Отговор #89 -: ноември 16, 2011, 22:08:04 »

Aз винаги хапвах сладко във въглехидратен за да не ме изкушава през другите дни. Между другото съм на същите кила Wink
Успокоиме че не съм само аз heart че направо с това сладко :angry:какво ще правя незнам, все си мисля за него, все едни торти ми се въртят в главата Torte, все едни такива работи.
Ти какво сладко си хапваш през този ден?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines