Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 164447 пъти)
 
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 09, 2011, 14:30:03 »

Аз днес съм на ориз, ориз, ориз.Оказа се че имам сготвен ориз по два начина, все е постен и ще си го кълва сама sad Единия е с гъби, другия е с доматен сос.

Вчера бях на риба на скара smile

разнообрази малко. Не е нужно само на ориз да си.. Аз примерно си взимам и хавайска смес и мексиканска (от тези замръзените или в консерва). Картофена салата също върви, или примерно варени картофки и салатка..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 09, 2011, 14:34:35 »

То е така, но няма кой да го изяде, а най-мразя да хвърлям храна.Та ще си го ям днес smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 10, 2011, 09:42:16 »

След малки прегрешения вчера,днес 2-ри ден/предупреждавам,че съм променила малко дните в 90-дневната/:

З-10ч.:ябълка
О-12ч.:риба и зелена салата
В-16ч.:зелена салата и малко риба

Вечерята ще ми е по раничко,че после съм на форумна среща в сладкарница GROAN /където се надявам да не хапна нищичко   /.А утре ще ми е воден ден,има фаза на Луната и мисля да се пробвам да карам само на вода и фрешове.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 10, 2011, 14:49:58 »

а аз съм днес на плодове. устисках до преди малко, ама си взех печено кашу (т.е. колежката ми го взе, не обърнала внимание че не е сурово). тежко ми е на стомаха, ама си мисля за една сушита, за едни салати грамадни...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 10, 2011, 14:58:39 »

Аз днес съм на тесто.Дпсега съм изяла едни соленки и две бисквитки Фавори.Също така и няколко ябълки smile Утре съм на плодове smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 10, 2011, 15:50:57 »

Аз днес съм на тесто.Дпсега съм изяла едни соленки и две бисквитки Фавори.Също така и няколко ябълки smile Утре съм на плодове smile

много малко ядеш!

Момичета не се ограничавайте толкова много в количествата ,само ще си навредите така. Достатъчно за отслабването е това, че пиете вода (забързвате метаболизъма) и ядете разделно (позволявате правилно и бързо усвояване на храната). Гладуването не е диета!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 10, 2011, 15:54:48 »

О повярвай не е малко.Така звучи, но не е smile А и при мен по-принцип количествата са малки, но на често.  pardon
Активен
desito277
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #52 -: май 11, 2011, 00:58:35 »

Momi4eta,njkoi probval li e dietata za bade6ti bulki na Rumi ???
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 11, 2011, 08:39:50 »

3-ти ден :
 З,О,В:  воден /щеше да е плодов,но заради Луната ще е воден/.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 11, 2011, 10:02:18 »

Днес плодове smile Засега съм на едно кафе, ама толкова ми се спи и не ми се яде, че се чудя на една ябълка цяла сутрин.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 11, 2011, 10:59:22 »

Ден 9. Белтъчен. Премерих се сутринта - 72.3 (-1,3кг) и то не я спазвам стриктно, примерно снощи си хапнах малко луканка, а по-късно пих и един бейлиз..
За закуска хапнах 1 манго, нещо много ми се услади тези дни мангото, а и ми писна от ябълки честно казано.. за обяд ще е някакво месце със салатка..
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 11, 2011, 11:12:16 »

Не е задължително плода сутрин да е ябълка. Аз лично смятам ,че грейпфрута е много по полезен по време на диета, отколкото наложената във всички диети ябълка. Така,че едва ли е проблем да замениш ябълката с манго.  good
Аз в петък мисля да се премеря,макар че имам прегрешения и не съм сигурна колко ще ме зарадват цифрите  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 11, 2011, 11:59:31 »

О аз ябълка почти никога не закусвам, предимно фреш грейпфрут + портокал  pardon

Наде ти караш един белтъчен и един плодов, само в тази последователност така ли? Че и аз нещо мисля да разкарам въглехидратния и варивата. Във въглехидратния се оливам всеки път, а бобовия адски ме подува  huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 11, 2011, 12:06:23 »

Първоначалната ми идея беше 2 дни белтъчен-2 плодов,но след като реших спрямо Луната да правя и веднъж седмично воден,сега ще карам белтъчен главно,а след водния ще карам плодов. Не съм против останалите два,но т.к. отделно готвя за мъжа ми по лесно,а и диетично ми е да карам на белтъчни дни и 2 пъти седмично на плодове и вода.Щом не ти действа добре бобовия по-добре е да го пропускаш,а пък въглехидратния да си го позволяваш от време на време като един вид разпускане.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 17, 2011, 07:00:52 »

Днес белтъчен  Yes

З:Пропусната sad
О:Шкембе чорба + салатка
В:Тиквички с кисело мляко + салатка

Принципно държа да ям едно и също на обяд и вечеря,но трябва да си доизям нещицата от хладилника,за да не се прецакат smile ахахах
« Последна редакция: май 17, 2011, 11:19:10 от Данитка » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines