Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:53:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163402 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 02, 2011, 09:11:05 »

Така мина доста време smile имах си плодовия ден дето замалко да се гътна от глад.Нещо голям глад ме гони напоследък  sad Мина ми и местния ден smile и бобовия.Днес съм на тестян и познайте мъжът ми има рожден ден и аз ще прегреша.То това е ясно, утре ще наваксвам пак с плодове, но поне ще си нося от вкъщи, че предния път в магазина до работа имаше няколко ужасни ябълки и цял ден бях на вода  angry
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 02, 2011, 09:16:01 »

Миличката ...аз тия дни хич не съм по диетата sad но и не прегрешавам де ,покрай децата дето изкараха един ужасен вирус хич нямах апетит и не бях слагала почти нищичко в устата си ...и ест. кантара не закъсня и пак тръгна надолу...то това е хубаво,но не е от добро.Днес ми е Белтъци ,ще е нещо пилешко и салатка.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 02, 2011, 09:22:34 »

Следя ви и си върнах ника за да пописвам в тази тема  Wink

При мен резултат предни път за 20 дни приблизително минус 3кг. Което според мен си беше добре. Обаче в един плодов се възнаградих с бял хляб и канатара си го отчете стабилно на другия ден  nea Това ми смаза желанието и прекъснах. Поне си запазих килограмите и сега пак почнах. Днес ми  е 5-ти ден и пак имам хубав начален и стимулиращ минус. Вчерашния плодов ми беше МНОГО труден, да не говоря че свекърва ми се юрна да пържи картофки, тиквички с кисело мляко, чушки с оцет и чесън...Все любими неща  angry Едва издържах на тъпите ябълки. За днес ще правя едни свински пържолки с гъби и лук и ще ям от тиквичките с кисело мляко  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 02, 2011, 09:25:23 »

Сладурки на всички ни е трудно особенно когато някой около нас се храни нормално, вкъщи това е Мерал smile а аз зобам салата smile

Дани и аз бързо свалям като съм болна ама не е това начина, нали.

Гери няма да се косиш и да се отказваш smile ще се подкрепяме тук в темата, а и да си призная това е първата диета от която не ми става нещо лошо.В смисъл на други подобни я се разболея, я нещо ме заболи и т.н. а сега си хапвам и ми е добре smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 02, 2011, 14:38:32 »

Maцки, аз надничам да ви следя, че всичките сте ми много, много любими  give_rose и уж да ви давам стимул  Wink Вече съм - 13 кг, за 2 месеца и полозвиня - оооиеееее  yahoo , но ще правя диетата по дълго, че имам още 5 кг за цел да сваля и докато не постигна желаното тегло няма да мирясам  blum
Стискам палци на всички и бягам че Габи стана  girl_impossible
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 02, 2011, 23:04:14 »

Ехаааа, как ги сваляте тия килограми...Браво! Bravo Аз като не спазвам много стриктно и резултатите са много плахи.. sad Днес ми беше първи воден ден...В момента направо баукам от глад, цял ден съм на вода и един чай Girl_hide И не се чувствам по-слаба от вчера...Т.е. надали съм свалила нещо, освен да се отслабва от точене на лиги пред "капаните" на детето - бисквитка тук, солетка там sarcastic. И моя мъж реши да си прави яйца със филенце и така ухаеше...ММММ..оф айде отивам да лягам, че да свърши по-бързо тоя ден! Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 03, 2011, 09:02:23 »

Вярка радвам се че пишеш защото наистина си ми голям стимул, като реша да се отказвам се сещам за теб  good


Между другото днес ми е варива, сготвих нахут, дали е ок?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 04, 2011, 09:49:29 »

Най-кофти ситуация ми се получи тия дни, пред цикъл (зверски глад) и плодови дни и т.н. екстри.Щях да умра от глад, не е истина.Днес съм на белтъчини и в къщи има хиляди неща за ядене, довечера ще съмв дилема какво да хапна.
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 04, 2011, 15:15:31 »

Маги и аз така изпадам в дилеми на този ден, всичко ми се хапва - и месце, и яйчица, и млекце, и сиренце...На мен днес ми е бобов...Готвих леща, за обяд си позволих и една филийка хляб sad Довечера ще ям без хляб... blush За утре мисля да си взема кифла или козунак, вечерята е ясна - сладкиши и шоколад Wink Аз след водния ден съм -0.5 кг sad Т.е. досега за един месец съм свалила 2.5 кг...Не ми харесва много тази статистика, но ще видим как ще е по-нататък.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 04, 2011, 19:43:40 »

Oт понеделник и аз съм с вас,че вече приличам на  pig Но мисля да правя 2 дни -1ви ден,2 плодов и всяка седмица според луната един воден ден.Пък след месец ще видя какви са резултатите,ако са никакви ще си я спазвам както си е по план.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 08, 2011, 14:15:57 »

привет на всички от мен. Едва преди малко разбрах, че и тук имало темичка за 90-дневната диета, та рекох да се впиша и аз. Започнах диетата на 73.6 кг (при ръст 182), за сега гледам да не се меря за да не се вманиачавам и разсейвам. Днес ми е 6ти ден, бобови и варива. Тъй като си бях определила днешният ден за отспиване - станах чак в 12, така че скипнахме закуската. За обяд хапнах половин купичка гъбена супа (по скоро яхния - ориз с гъби) и 1 филийка хляб вита (6 зърна, само него купуваме).

Аз още от първият ден реших да си направя блог за да следя какво и как ям (http://patience90days.blogspot.com). Ще съм много признателна, ако някой се съгласи да хвърля по едно око от време на време, и да ме поправя, ако греша с хапването нещо. Малко ми бягат съчетанията на храните честно казано
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 09, 2011, 11:01:03 »

1-ви ден /да се надяваме да не ми е последен  ROFL/ :

З: 1/4 грейпфрут и чай
О: зелена салата
В: салата от домати и сирене

 Offtopic Може би към обяда ще прибавя и парче риба.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 09, 2011, 11:54:26 »

Успех, миси!
Щом ти е първи ден, добави наистина риба - иначе ще си почти постоянно гладна

На мен ми е ден 7ми (въглехидрати). Закусих с фреш от портокали, изпих още един към 11, че бях гладна. В 12:30 нагънах един лимонов мъфин - от 2 месеца ми се яде! + 1 парче кекс. Позволих си повече с мисълта, че довечера на крос-тренажора ще си платя за слабостите в количеството smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 09, 2011, 13:45:02 »

Мисче много оскъдно бе  blum Виж с рибата към обяда съм по съгласна blum

На мен ми е плодов:
закуска: фреш грейпфрут
обяд: купичка ягоди
Вечерята не е измислена, сигурно ябълки  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 09, 2011, 14:00:53 »

Аз днес съм на ориз, ориз, ориз.Оказа се че имам сготвен ориз по два начина, все е постен и ще си го кълва сама sad Единия е с гъби, другия е с доматен сос.

Вчера бях на риба на скара smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines