Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:27:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 163421 пъти)
 
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #330 -: януари 30, 2013, 20:50:28 »

gucci, в много от писанията за диетата пише, че се позволява филия пълнозърнест хляб. Мяркам се и в един друг форум, където също ядат филия хляб в белтъчния. А там "старши" е Виолина, която е прочела книгата и е на "ти" с диетата.
« Последна редакция: януари 30, 2013, 20:52:23 от Dara88 » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 30, 2013, 20:54:32 »

gucci,аз открих някои твой рецепти,найстина са страхотни.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 30, 2013, 21:05:18 »

Dara88 каква е логиката на смесване на белтъчини с въглехидрати при положение ,че разделянето на дни цели точно разделянето на видовете храни.Аз незнам кой е старши и кой е на ти.Аз със сигурност не съм от тях,просто се опитвам да помагам.
ellimink благодаря за милите думи.Ако нещо мога да помагам с идеи съм насреща.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #333 -: януари 30, 2013, 21:16:34 »

gucci, а аз се опитвам да обясня защо го ям този хляб, не го приемай лично. Знам, че искаш да помогнеш, нали сме тук да си "даваме акъл". Препоръчват хляба да е от зърна (ръж, ечемик и т.н). Съгласна съм, че в хляба има повече въглехидрати, отколкото белтъчини. Трябва да се постарая в този ден да не го ям, но сигурно го правя от страх, че ще "умра от глад". Казваш, че си правила диетата два пъти. Вторият път по-бавно ли сваляше или нямаше разлика?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #334 -: януари 30, 2013, 23:13:50 »

gucci, защо тиквичките ги слагаш във въглехидратния? Тиква - да, но тиквичките би трябвало да са зеленчук и то доста полезен. То не че сега ще си купя тиквички за 4 лева де...
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #335 -: януари 30, 2013, 23:33:29 »

Защото тиквичките могат да се ядат и през трите първи дни.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 31, 2013, 08:41:18 »

gucci, а аз се опитвам да обясня защо го ям този хляб, не го приемай лично. Знам, че искаш да помогнеш, нали сме тук да си "даваме акъл". Препоръчват хляба да е от зърна (ръж, ечемик и т.н). Съгласна съм, че в хляба има повече въглехидрати, отколкото белтъчини. Трябва да се постарая в този ден да не го ям, но сигурно го правя от страх, че ще "умра от глад". Казваш, че си правила диетата два пъти. Вторият път по-бавно ли сваляше или нямаше разлика?
еднакво свалях и двата пъти.Втория път бях по стриктна и свалих повече.Тогава не ядях никакви белтъчини във въглехидратния ден-всичко беше постно без яйца и мляко от сладкишите и бях стриктна в храненията,освен това танцувах сериозно.
svekarva може тиквички всеки ден.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 31, 2013, 08:48:50 »

Сигурно не броя нещо правилно, но на края на тази четворка ми е водния ден, защо ще се случи да съм си в къщи, на работа ще го изкарам но в къщи  crazy

Та вера устисках, направих си фреш от грейфрут и една мандарина.Два часа преди това хапнах около 30 гр сурови ядки и така.

Днес ми е белтъчен ден.
З: кафе, мандарина
О: Месо със салата
В: Дорб по селски
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #338 -: януари 31, 2013, 09:25:48 »

Здравейте и от мен!  give_rose

Днес ми е 7-ми ден - Въглехидратен
Все още обмислям менюто за вечеря, но до тук е : з: банан, о: спагети с гъби, а в: се чудя какво да е, колебая се между кроасан с кокос и имам тук едни бисквитки Мюсли, ако ги знаете, 6 са в пакетче, съдържат: натурален шоколад, овес, ечемик, ръж, стафиди и сусам... Не знам дали са подходящи за диетата и за това все още не мога да реша, дали да е кроасана (който пак не е никък диетичен) или въпросните бисквитки??? Разбира се, накрая ще си хапна лентичката черен шоколад, няма да я пропусна  blush Иначе, което и от двете да е, днес съм решила по-рано да вечерям, до 18 най-късно, че тези въглехидрати..., въпреки, че нямам кантар, предполагам най-много се качва днес!

Хубав ден на всички и много минуси в килограмите!  girl_wink give_rose
« Последна редакция: януари 31, 2013, 09:32:24 от zUzinKa » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #339 -: януари 31, 2013, 10:09:18 »

здравейте от нас
Ели да ти кажа честно мен лично плодовият ден не ме притеснява, реално си хапваш на 2 часа и предполагам че може да е различен плод стига да е на 2 часа.
Мен малко ме тормози водният, но засега е далече и няма да го мисля

Гери много благодаря за предложението, ще се възползвам със сигурност.
Аз изкарах доста рецепти и още не съм свършила с прегледа на предната тема, но всичко ми е такъв хаос в главата, че въпреки вече създаденото меню, пак поглеждам това позволено ли е, онова и само въпросителни излизат, като например
може ли кайма и кашкавал заедно - иначе ми стана доста интересна пицата, като руло стефани но разтегнато
Иначе като приключа ще оформя всичко по дни за да ми е по лесно като се ориентирам, а и се надявам вие да помагате.
иначе след вчерашното прегрешение на обяд, бях абсолютно стриктна(хаха - държеше ми сито), хапнахме пържолка и салата. На Тон му дадох с яденето 2 филийки, та оцеляхме до сутринта.
Снощи готвих до 23:30, че не се усетих за яденето му на обяд, нали тръгва рано за работа.

Странното е, че въпреки прегрешението ми вчера, тази сутрин се чувствам не така тромава, та да видим
ден втори от режима - бобов и варива

закуска - пъпеш
обяд - ориз с броколи и карфиол, на Тон пак с 2 филийки
за вечеря по меню имам ориз с царвица и грах, ама се оказа че нямам грах, за това ще направя картофена манджичка, имам отворено шише дом. сос, та не искам да го хвърлям, а и малко разнообразие.
Нали само в Белтъчният не е хубаво да са различни?

вчера приключих деня с 2л вода
за днес си приготвих пак 1,5л вода с 1 лимон и чакам да мине 30 мин от пъпеша и почвам.
успешен ден на всички

ооу Маги - дроб по селски, Тон много обича, значи може да се яде в белтъчният ден
« Последна редакция: януари 31, 2013, 10:14:10 от fibi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #340 -: януари 31, 2013, 10:45:00 »

fibi , то и ти трябва да го ядеш този дроб, че там има най- много желязо.
Бобов ден
з. кафе, манго blum
о. киноа със зеленчуци
в. леща и салата зеле, моркови, цвекло и маслини
Много съм гладна, изядох 3 ябълки преди час.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #341 -: януари 31, 2013, 12:40:03 »

ооо, аз обожавам дроб, какъвто и да е, ама тук само свински и пилешки има. Даже свински има само в един магазин и то рядко защото не го купуват, та видя ли купувам.
Много ми беше тежко през бременността че не можееш да си го хапваш, поне не редовно, заради вит.А. Кой мислиш научи Тон да го хапва, особено като е с лук и гъби или свинския с доматен сос, лук и чесън. Лигите ми течат вече, а вчера беше белтъчният ден.

свърших прегледа на предната тема, оказа се че имало теми с рецепти за различните дни направени от Гучи, ще ги потърся, дали съществуват още, ако има кой да ме улесни.

исках да попитам за филе Елена, предполагам че може в Белтъчния ден, че си донесох от Бг цяло парче, а прекалено много го обичам за да го хвърля

Аз вече привършвам бутилката вода, а уж не обичам лимон, изглежда че ожаднявам от него и водата върви страшно бързо
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 31, 2013, 13:05:06 »

Можеш филе Елена в белтъчния ден.За тогава си го остави.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 31, 2013, 13:07:39 »

Здравейте и от мен!  give_rose

Днес ми е 7-ми ден - Въглехидратен
Все още обмислям менюто за вечеря, но до тук е : з: банан, о: спагети с гъби, а в: се чудя какво да е, колебая се между кроасан с кокос и имам тук едни бисквитки Мюсли, ако ги знаете, 6 са в пакетче, съдържат: натурален шоколад, овес, ечемик, ръж, стафиди и сусам... Не знам дали са подходящи за диетата и за това все още не мога да реша, дали да е кроасана (който пак не е никък диетичен) или въпросните бисквитки??? Разбира се, накрая ще си хапна лентичката черен шоколад, няма да я пропусна  blush Иначе, което и от двете да е, днес съм решила по-рано да вечерям, до 18 най-късно, че тези въглехидрати..., въпреки, че нямам кантар, предполагам най-много се качва днес!

Хубав ден на всички и много минуси в килограмите!  girl_wink give_rose
Във въглехидратният ден се разрешава даже парче торта ,така че споко кроасана си е съвсем диетичен smile

Фиби ,ти с това филе Елена ме разби - напълно подходящо е за белтъчния ден,но както казва мъж ми то е за мезене не е за наяждане smile.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #344 -: януари 31, 2013, 13:11:28 »

намерих ги, но няма кой знае какви рецепти, тези където са вече съм ги изкарала

Ама каква будала съм, вчера вместо да нападна филето, аз се плюнчих върху козунак

така е Фийби, ама като няма питие, ще се пийва с вода с лимон
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines