Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:57:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 2  (Прочетена 164659 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 29, 2013, 14:45:36 »

Тази диета без междинни хранения ли се прави принципно?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 29, 2013, 15:05:57 »

Да good

Аз също днес съм "плодова" blum До момента:
2 портокала;
1 ябълка;
60-70 г сурово кашу

За остатъка от деня имам мандарини, банани и от гореизброените. И още някоя и друга ядка ще хапна надвечер, за ситост.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #302 -: януари 29, 2013, 18:02:26 »

Лунно момиче, добре дошла при нас. Сутрин се закусва плодове от един вид, след 12ч. се обядва и до 20ч. трябва да си вечеряла. Ако огладнееш много между обяда и вечерята, можеш да хапнеш плод, но спазвай интервала между храненията за съответния ден. Днес ми е плодов:
10.30ч. - круша
13.00ч. - 2 портокала
16.30ч. - 100гр. сурови бадеми
А преди малко - 2 банана
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #303 -: януари 29, 2013, 21:32:33 »

Здравейте и от мен! girl_wink От няколко дни ви следя и се регистрирах във форума, само заради вас, и заради диетката разбира се  good Започнахме диетката с една колежка, но тя се отказа на втория ден, поради здравословни причини, но аз все още държа фронта, но само защото се чувствам добре, откакто я почнах  danceg Не зная колко килограма съм, нямам кантар, нито съм се теглила, нито възнамерявам да се тегля, докато съм на диета, но се надявам да видя резултатите си по дрехите  Bravo Пиша, все едно съм я почнала кой знае от кога, но не е така, едва на 5ти ден съм - днес ми е 5-ти ден, но до тук се справят отлично, без прегрешения, без хапвания след 8 часа  Wink Не съм от най-дебелите, приятно закръгленичка съм си, но искам да изглеждам по-добре, заради себе си и, все пак, пролет идва, а после лятооо, дрешките стават все по-оскъдни, разбирате ме biggrin Надявам се да ме приемете сред вас и да се подкрепяме взаимно, защото тези дни четох много форуми, но вашата групичка тук най ми допадна - без скандали, без пререкания, дори и да нарушавате пак се подкрепяте и така, а за тази диета си мисля, че определено е по-приятно да си правиш компания с някого  smile Да ви кажа за 5 дни, не знам доколко може да съм отслабнала, но забелязвам, че дънките ми нещооооо.... взеха да падат  danceg аз спазвам диетката стрикно, но хубавото е, че ям по малки порциийки и може за това да се случват бързо нещата... Единствения ми проблем е, че съм по цял ден на работа и просто нямам никакво време за спорт  huhhuh.gif а толкова ми се иска да я съчетая с такъв , за да стават по-борзо нещата... Както и да е 5-ти ден, чувствам се супер... Чета, че ви е много труден плодовият ден, не знам защо е така, на мен много ми допада, вчера ми беше такъв и вечерта не усетих никакъв глад, а предните дни, все ми се хапваше нещо сякаш след 8 часа  blush НО НЕ ПРЕГРЕШИХ, това е важното... Много се разписах, да ме прощавате, но мисля, че като съм нова и като ще съм редовна, трябваше да направя цялостен отчет... Относно килограмите, мога да си купя кантар, обаче не искам да се вманиачавам чак толкова, не ме интересува колко ще сваля, просто искам да се харесвам повече като се погледна в огледалото... А като гледам в някои хоруми, супер много са психясали, грамчета броят, теглят се постоянно, не мисля, че има нужда чааак толкова да се вживяваме  good Сега да задам въпроса си : Искам да ви попитам, понеже утре ми е Бобов ден, дали мога да си хапна за обяд и вечеря грах и царевица от консерва, понеже в къщи ми се въртят из шкафа, а и много ги обичам консервирани, дали е подходящо и ако е, дали ще е добре на обяд да хапна граха, а на вечеря царевицата, нещо такова...?  pardon
Нека сега дам отчета си за днес : 5-ти ден Белтъчен
з: банан
о: скумрия с доматен сос от консерва + салатка от домати и краставички
в: същото, но по-малко количество

Това е от мен за сега, ще ви досаждам и утре   girl_wink
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #304 -: януари 29, 2013, 21:49:58 »

Зузинка, здравей и добре дошла! Къде са се скрили останалите, незнам, затова аз ще се опитам да те "посрещна" Bravo. Препоръчват в белтъчния и бобовия ден обяда и вечерята да са еднакви, а вечерята да е половината от обяда. Количеството трябва да е такова, че да станеш полугладна от масата и след 15-тина минути до мозъка ти да е пристигнал "сигнал", че си се нахранила. Както си забелязала, ние тук не сме се вманиачили и не "бесим" прегрешилите (и аз съм от тях). Обикновено не ядем едно и също на обяд и вечеря, но се стараем. Можеш да хапнеш грах и царевица на обяд, а на вечеря половината количество. Така хем ще си хапнеш и от двете, хем ще спазиш правилото. Когато я спазвах първия път свалих 15кг. без да спазвам това правило дори и един ден. Но ако искаш да си стриктна, спазвай го. Важното е да има резултат. Успех от мен! good good
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #305 -: януари 29, 2013, 22:07:36 »

Здравей, Dara88, благодаря за посрещането  give_rose Страхотен резултат си имала  Oh my ... браво! Аз, да ти кажа честно, хапвам малки порци за сега, но не знам какво е станало, явно организма ми привикна към малко ядене и вече при хапването още ми се струва, че съм се наяла, даже честно казано нямам особен апетит напоследък, изядох си днеска вечерята, за да не вземе пък да ми стане нещо накрая  blum Иначе хапнах днес за обяд една консерва - скумрия с доматен сос и малко салатка доматки и краставички и се чувствах много преяла, а то погледнато, все едно нищо не съм яла.... и вечерта пак така  pardon А относно граха и царевицата, повече ме интересуваше дали изобщо са разрешени подобен тип консерви, защото четох, в съдържанието им, че се съдържало захар, но си викам, колко ли да се съдържа, едва ли ще ми навреди чак толкова на диетката.... А това, че мога на обяд и на вечеря да си хапна и от двете, сега го разбирам от теб, мислех, че е по-добре да не ги смесвам, но щом е така, ще си хапна и от двете по малко  danceg Много ти благодаря за бързият отговор и за топлото посрещане, успех и на теб в борбата с килограмчетата  give_rose
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #306 -: януари 29, 2013, 22:37:43 »

За нищо Зузинка! Във варивата можеш да смесваш (ориз с грах и царевица, яхния от картофи и ориз, зелен боб с картофи и пр.). Във въглехидратният е препоръчително (в някои форуми ще кажат "задължително") обяда да е солен (пица със зеленчуци, макарони с доматен сос, филия с лютеница и др.), а вечерята сладка (парче торта, кекс, сладкиш, кроасан или друга вкусотия и задължително лента черен шоколад). В белтъчния не се смесват мляко с месо, мляко с яйца и не се яде хляб с мляко. Аз предния път колко яйца по панагюрски изядох... В плодовия хапваш през час-два и не смесваш плодовете на едно ядене. Извинявай ако вече ти досадих с "наставленията", предполагам, че си изчела съвети и статии за диетата. Аз също се учих от тях, а се оказа, че има някои противоречия с книгата. Но ако се чувстваш леко и добре, ако дрехите ти отесняват, значи си на правилния път и с твоя метод. Това е засега от мен, чао и успешен ден утре!
« Последна редакция: януари 29, 2013, 22:54:08 от Dara88 » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #307 -: януари 30, 2013, 00:29:13 »

Здравейте дами, аз и половинката също се включваме в темичката за да се борим с излишните килца, много се радвам че виждам познати лица, а и диетата не ми изглежда като диета, хапваш си всичко но с мярка и в определени дни.
Аз по принцип не мога да спазвам диети, но ще се постарая, а и вашите резултати са доста окуражаващи, аз се надявам да смъкна поне 20кг, иначе незнам колко съм сега, но определено съм 90кг и съм 1,70 висока, след малко ще се премеря.

Прочетох цялата тема и си изкарах примерни менюта, напазарувахме и сме готови за първите 4-ри дни. На половинката ще му е трудно, нали ена работа, а там няма как да притопля храна, за това ще видим как ще го направим с него, но утре ще е на сандвичи със шпеков салам, няма как.

белтъчен ден
плод - не съм решила какъв - имам круша, ябълка, манго, пъпеш
обяд - пържола на скара с зелена салата, Мъжо ще е на сандвич
вечеря - същата пържола пак със зелена салата но за двама
За бобовият ден
закуска -плод?
обяд - ориз с броколи и карфиол (ще има белена печена чушка -може ли), яденето може да се яде студено, така че не е проблем за Тон
вечеря - ориз с грах и царвица
Въглехидратният
закуска - плод
обяд - купих козунак
вечеря  мисля пица със зеленчуци, май гъбки
За плодовият ще видим как ще изкараме, Тон ще ме изде с парцалите

Дара и аз като теб имам едни любими дънчици прибрани от години, но и в най смелите ми мечти, едва ли ще се побера в тях отново,
ама ги пазя  girl_wink
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #308 -: януари 30, 2013, 09:25:13 »

Добро утро, дами! Черпя ви едно нережимно кафенце! (нережимно, ако си похапнете и от чашката biggrin )

Моето меню днес е : з: банан, о: Грах и царевица от консерви,в: същото, но на половина!

Dara88 , благодаря за съветчетата! Да, аз наистина се поподготвих с информацията, отностно диетата, преди да започна да пиша тук, за да може да задавам по-адекватни въпроси! Иначе, определено, не знаех, че е чак толкова важно във въглехидратен ден да се хапва на обяд - солено, а на вечеря - сладко... Малко странно ми звучи за вечеря сладко, аз точно от него се опитвам да се ограничавам, че то ми е най-големия проблем за пълнеене biggrin Но, режима си е режим, ще си хапвам сладко за вечеря + редчето черен шоколад. Аз, всъщност, иначе първият въглехидратен ми мина със спагети за обяд и половината порция същите спагети за вечеря + редчето черен шоколад, така че пак съм била режимна, макар и без сладкото, хихи girl_wink Това е от мен, хубав и успешен ден на всички!  give_rose


* kafeeeeeeeeeeee.jpg (55.35 KB, 640x424 - видяно 152 пъти.)
« Последна редакция: януари 30, 2013, 09:27:32 от zUzinKa » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 30, 2013, 09:30:04 »

fibi сандвича не е препоръчителен за Тон в този ден.можеш да му направиш салата-става и студена и две сварени яйца със сирене да кажем,може да му свариш пилешко месо и да го направиш на салатка с печена чушка и други неща като за студена салата.
Печена чушка можеш всеки ден да хапвате,както и краставици,доматки,гъби,зеле,зелена салатка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 30, 2013, 10:30:24 »

Мен зелето ме спасява иначе ще умра от глад в плодовия ден.Ми не обичам плодове какво да правя.

Днес 23-ти ден плодов.И аз като свекърва, нищо интересно smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #311 -: януари 30, 2013, 10:43:35 »

Здравей те! И аз се  включам във  вашата  темичка. Аз не мога да  спазвам точно диетата, защото пия лекарства сутрин и ако не закуся няма как, НО се опитвам да  не смесвам храните. Имам едно питане за маслините. С каква храна мога да  смесвам маслини. Аз обожавам каламата и мога да  изям и 300 грама на едно ядене. Вчера направих за  вечеря миш- маш със червена печена  чушка, лук и 2  яйца, Но изядох сигурно 100 грама маслини.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 30, 2013, 10:45:56 »

Имам още един въпрос, момичета.
През белтъчният ден не могат да се смесват продукти - месо с яйца - примерно. През бобовият ден - може.
А през въглехидратния - може ли да се смесват храните (примерно кекс и вафла на едно хранене)?
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #313 -: януари 30, 2013, 11:08:56 »

Привет от мен.След вчерашния плодов ден кантара пак си стои на 80,200кг. Нито нагоре, нито надолу... За 16 дни само 3,300 кг. надолу. Но напук на всичко продължавам още по-уверено напред, докато не започна да свалям. Лунно момиче, във ВД можеш да хапнеш кекс и вафла, но умната с парчетата кекс  Wink Wink Зузинка като не искаш да ядеш сладко (не вярвам на очите си  shok) хапни си пак пица или спагети на вечеря, но добави и лента черен шоколад. Аз днес съм на БД, но незнам какво ще обядвам. На обедната почивка ще отскоча до СВА да видя какво са ми сготвили. За вечеря съм предвидила риба хек. Много ми е вкусна, само незнам с какво да я гарнирам.
« Последна редакция: януари 30, 2013, 11:18:59 от Dara88 » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #314 -: януари 30, 2013, 11:42:37 »

Гучи, много хубава идея, но ще трябва да правя огромна порция салата, нямам представа как ще залъжа глада на 104кг мъж със салатка.
Аз си имам едно дребосъче което не ме оставя да ям, та принципно ми е трудно спазването на закуска, обяд, вечеря, може би за това дебелея.
Не ям много, но обикновено първото ми ядене е следобед като започне да ми стърже корема.

Аз обаче много ще се постарая за тази диета, защото вчера кантара ме остави в шок, изглежда едноседмичната почивка ми се е отразила страшно, а уж се скъсвахме от разходки, пръстите ми кървясваха чак, но на такова хубаво време може ли да ходиш с кола.

Та така, срам не срам ще кажа че съм 99кг, а дори не съм вече бременна blush
цяла нощ сънувах примерни менюта и най вече за този бобов ден, изглежда че психиката ми го смята за труден ден.
не съм на Ти с въглехидрати, белтъчини,абе изобщо за разделното хранене съм жив зиян, та Ви моля да ми помагате и да ми попрявате грешките, че имам цели 30кг да свалям, Тон иска да се върне на 85, така че неговите са 19кг.

Имам степ и крос тренажор в къщи, също седянка(как им казват онези легълца където са комбинирани със щанга, за крака, гирички за ръце), абе кажи речи цял фитнес, ще ги включа в употреба,, имам и най различни дискове с упражнения, както и на Кармен Електра.
Та както се вижда желание винаги е имало и съм се екипирала от всякъде, но пуста воля и мързел.......

Имам един въпрос, от Бг си взех един чай за отслабване Инхуа, дали да го пия, пише че изчиства токсините.

иначе отчета
изядох една ябълка на крак, че варих овесена каша на беба (и тя е на диета че е с запек)
напълних литър и половина шише вода с 1 изстискан лимон и вече пия втора чаша.
Гледам че Тон е ял за закуска Кисело мляко с мюсли и плодове - май това е грешно а?
Ще го строявам като се прибере
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines