Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:30:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на *mila* - 12.05.2011  (Прочетена 13231 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2011, 06:03:26 »

Хайде още една майска булка се задава.  give_rose. Чакаме те с информация за всичко, което ви остава. Пожелавам ти една щура сватба, която да се помни дълго време. Много любов, късмет и щастие на теб и твоят съпруг.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: април 18, 2011, 16:42:41 »

Хайде и аз да се разпиша с пожелание - нека всичко ви върви по вода и прекарате един невероятен сватбен ден! Бъдете много щастливи и винаги влюбени heart
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 23, 2011, 09:14:27 »

Благодаря за пожеланията heart
Да Ви разкажа на кратичко за нашата сватба,ще имаме само църковен брак,гражданския сме го сключили преди две години и сега решихме и църковен.Роклятата трябва да ми е готова утре,но малко съм претиснена,дано всичко да е наред,обувки също нямам,младоженеца е напълно обзведен,свещи и чаша за църквата сме си ги купили и май само аз не съм готова,а и утре трябва да  *INLOVE*е кръстят хи хи,май наистина около мен нищо не е готово,а на 13 заминаваме на медена седмичка и това много ме вълнува girl_wink
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #3 -: април 25, 2011, 19:41:24 »

*mila*, Честито и от мен!  give_rose Пожелавам ви много много любов  twohearts А роклята готова ли е?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 25, 2011, 21:34:30 »

А къде ще ви е медената седмичка?
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2011, 10:08:44 »

В понеделник си взех роклята(тя е късичка-нещо като булчинска funnytooth),а обувките си ги поръчах от Англия,ще чакам майка ми да ги донесе-това са те-много ги харесах
http://www.dune.co.uk/catalogue/style.asp?f=1&txtKeywords=WEDDING&vm=1&dac=1&y=S11LSA86SDS0049&pc=86

А медената ни седмичка,ще е в Гърция на един от ръкавите blum,заедно с нашите кумове и техните кумове blum
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2011, 10:09:30 »

Irkaaa благодаря за пожеланията give_rose
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #7 -: април 29, 2011, 17:56:53 »

Това за медената седмичка много ми допада. Дано си изкарате страхотно! Обувките ти са просто супер. Дано да са ти много удобни и да си потанцуваш добре на Големия ден smile Виж, че няма за какво да се притесняваш. Всичко си идва на мястото. И обувки ще си имаш скоро и роклята е готова. Сега остава само да се повеселиш в Гърция и да се прибереш с тен за сватбата smile А аз май съм изпуснала за роклята. Имаше ли проблеми с нея или всичко си беше наред, понеже пишеше, че се притесняваш...
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 30, 2011, 07:22:47 »

За роклята се оказа,че е шита втори път както и си мислех,но шивачката я беше ушила все едно съм ходила много пъти на проба, а аз не съм,много добре я беше ушила,медената седмичка ние след венчавката,на 12 ни е венчавката,а на 13 заминаваме,а за танцуването sad няма да танцувам с тези обувки няма да имаме ресторант sad,само ще се съберем на обяд в много тесен кръг,но пък в Гърция ще си потънцуваме добре blum
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #9 -: май 03, 2011, 19:51:12 »

Ехее, аз не съм изпуснала само за роклята, ами целия сценарий на сватбата.  Ashamed Хубаво е, че не си имала проблеми с роклята smile Да пишеш като се върнете как е било и да си потанцувате там вече наистина  мноогоо, мноого smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines