Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:23:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на irkaaa...07.05.2011  (Прочетена 24599 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 09, 2011, 10:23:51 »

smile Честитооооо! Много семейно щастие и безоблачни дни, като този, който висе падна на 7 май..Направо в десетката.  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 09, 2011, 10:42:51 »

Мили младоженци, да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, "въоръжени" с любов и разбирателство, в които да се разбива всяко цунами! heart
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #77 -: май 09, 2011, 10:47:45 »

Привет от Г-жа Колева  yahoo Момичета, много сте мили! Благодаря ви за пожеланията  give_rose give_rose give_rose
Имахме страхотна, незабравима  и много весела сватба!!!
Като имам малко повече време ще ви разкажа подробности, а за ВРЕМЕТО нямам думи  Girl_hide
А за снимки и аз чакам  pardon
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 09, 2011, 14:34:16 »

Супер нямам търпение да гледам снимки  danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 09, 2011, 19:38:10 »

irkaaa, честитооо!!!! Пожелавам ти да сте страшно щастливи и вечно влюбени!!! heart
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #80 -: май 10, 2011, 18:19:19 »

Момичета, ето обещания разказ от мен, все още ни държи еуфорията от сватбата, и само за нея говорим   yahoo yahoo yahoo.
Да започна отначало, на 6-ти тичахме напред назад за несвършената работа, отидох си аз на маникюр и следобяда се разделихме с мъжлето, а ние си чакахме гостите, които са отдалеч да пристигнат. Вечерта вкъщи беше лудница, да се чуди човек къде да се скрие angry
В деня на сватбата, станах си аз, писах ви, пийнах си кафенцеето и на фризьор. До тук добре,  huhhuh.gif уговорката беше да дойдат да ме вземат към 2 часа, да ама аз 13,30 още бях във фризьорския салон,  всичко ми се беше свило  на топка, отделно всички ми звънят къде си, защо не се прибираш. Тръгваме ние и младоженца се обажда да пита къде сме, че щели да спират за на кума мурафетите и в момента в който говорим се разминаваме с булченската кола  Oh my ..., как ли не се крих. от там набързо вкъщи се преоблякох, нагласиха ме, дори ни остана време и за снимки sarcastic
И от тук всичко си тръгна нормално, по разписание, времето с нас, изиграхме едно хоро пред блока, после на фотосесия. В морската градина бяхме като атракция, всички се обръщаха след нас  yahoo чувството беше невероятно
А в църквата какъв смях падна, чак и попа се смя с нас funnytooth Казва ни той, вече сте едно цяло, ала бала, и сега се приближете, тръгвам аз - младоженеца си стои, оглежда си се  slapROFL , другото пък: накрая попа ни накара да целуваме ръка на кума и кумата, и кума един доволен доволен потърква ръце  LAUGHTER
И от там в ресторанта едни танци луди до към 3 часа, без да седнем twohearts Просто беше невероятно, купона на max, но много бързо свърши, искам пак , ама няма Girl_sing Това е най-незабравимия и вълнуващ ден, изпълнен с много много радост, усмивките ни не слизаха от лицата любов заедно нашата приказка

П.П: Снимчици ще кача в галерията
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 10, 2011, 18:27:07 »

Г-жо Колева,поздравления за най-важната стъпка в живота!
Желая безоблачно щастие,много разбирателство и топлина в семейното огнище!
Правете компромиси и се наслаждавайте един на друг  give_rose


* r20.jpg (17.07 KB, 200x203 - видяно 2737 пъти.)
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 10, 2011, 18:33:07 »

Разказа е много вълнуващ Bravo Радвам се , че сте се забавлявали най-вече и , че всичко е минало по план yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #83 -: май 10, 2011, 20:44:39 »

Ирка, честито give_rose Пожелавам ви много щастие, разбирателство и любов! Много забавни моменти сте имали. lol От снимките струи много настроение. Прекрасна и много усмихната булка си good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 10, 2011, 21:13:13 »

Виждам, че г-жа Колева и снимки е сложила вече blum Честито, прекрасна, като кукла си, а и двамата сте много красива двойка, бъдете премного щастливи заедно! Снимките са много забавни, личи си, че в църквата ви е било весело blum blum blum
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 11, 2011, 09:11:37 »

Леле по снимките си личи , че си прекрасна и много лъчезарна булка Сватбаааа  ! Чакаме още снимки  yahoo
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 11, 2011, 09:31:32 »

Ирка, честито  give_rose Много хубава булка си smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #87 -: май 11, 2011, 09:46:38 »

Irkaaa,  @}->--прекрасна булка си, наистина си личи, че ви е било весело, имало е настроение  Bravo
много хубава двойка сте, само така заедно и напред, и много щастливи  girl_wink
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #88 -: май 11, 2011, 11:11:42 »

irkaaa, честито и от мен! Пожелавам ви щастлив семеен живот, изпълнен с много любов и топлина!  give_rose
Много хубава булка си била, много сте сладки!! smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #89 -: май 11, 2011, 14:11:58 »

Благодаря ви за прекрасните думи, много сте мили. С вас радостта ми се удвоява  yea
А от другите снимчици  ще има най-рано другата седмица  blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines