Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:43:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на carlyangel - 05.02.2011 г.  (Прочетена 24913 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 16, 2011, 00:05:21 »

П.П. Харесахме си един комплект от Карфур-2 ъглови легла с матраци,ракла и масичка за 240 лв. good,но за сега се въздържахме от харчове.Мислим да изчакаме да започнат да ми превеждат болничните и тогава,ако парите са добри,да си ги вземем.Така ще си решим проблема с обзавеждането в едната стая. good.Много изгодни работи виждам напоследък,които ме изкушават,но Данчо ме възпира от харчове.Парите от сватбата сме ги заделили и не ги пипаме за сега. blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 16, 2011, 12:14:51 »

как благородно ти завиждам за болничния - и на мен ми се ще да се тръшна да си почина няколко дни, ама никой не ме пита huhhuh.gif
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 16, 2011, 12:28:26 »

Да ти кажа,това ми е 1-вия болничен с основателна причина,откак съм почнала да работя изобщо.Взимала съм си чат-пат по сесии  blush.Не боледувам често,да не кажа хич,което си е супер,но пък нямаш никакъв шанс за почивка  pardon Моите колежки масово се разболяваха,особено наближат ли празници  Wink,та съм опъвала и за 2-ма и знам колко е гадно  bad ,но сега съм на такава позиция,че никой няма да опъва вместо мен  good.Не мисля,че след майчинството(а може би и по-рано) ще се върна отново на тази работа,ще гледам да си намеря нещо,което е обвързано с немски език.. good
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #93 -: февруари 16, 2011, 13:08:12 »

добре си направила carly че си взела болничен, тамън малко да си починеш от тази работа, и аз как искам, направо не мога да ги гледам вече, но няма как
с паричките от сватбата какво мислите да си вземете, ама като си вземете мебели ще си знаете че е от сватбата и все ще си спомняте от къде са blush
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 16, 2011, 13:22:34 »

Цвети,за сега сме си купили една кафе-машина и една готварска печка.Останалите смятаме да ги пазим,понеже мисля да раждам в частна болница и за там ще трябват пари. blush ,иначе много ми се иска някой и друг диван и масичка да си вземем,но уви,ще трябва да се сдържаме  good За детето,живот и здраве,тоднините са дали заявка да купуват туй-онуй,за това не го и мисля  girl_wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 16, 2011, 19:38:34 »

Карли не, че ми е тумнало да раждам, но ми стана интересно как вървят цените в Пловдив - тук в Ст.З. моите приятелки всички раждат в една болница (щот по стечение на обстоятелствата е най-хубавата) и нормално раждане 500лв., секцио 1000лв.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 16, 2011, 21:35:53 »

Рафи,аз ще раждам живот и здраве в "Селена",в която ти ходиш,там  нормалното раждане е около 900лв,а секциото 1200-1300лв. Не е малко,но в сравнение със София е  good Плюс това знаеш,че отношението е супер,а и няма да се влачиш с един куфар принадлежности,както е в държавните.Аз ще съм секцио със спинална упойка(слагат ти един чаршаф и те правят безчувствен от кръста надолу),понеже е най-щадящо и ми се вижда и най-цивилизовано.Отначало бях твърдо против секциото и даже се чудех на жени,които доброволно се подлагат на него,но дето се вика като ти дойде яйцето на г**а и като се поразрових,видях,че всъщност плюсовете при този тип секцио са много повече. good
Та сега за това кътаме пари,че то дето се казва веднъж ще раждаш я...не искаме да пестим от това.
Много хора биха решили,че съм някоя лигла,дето видиш ли иска да ражда в лукс,но това изобщо не е така,просто съм адски страхлива и ако се налага да прекарам в първобитни условия 3-4 дни,мисля,че това би ме изплашило допълнително.То не ти стига стреса от игли и манипулации,ами и като видиш и някое соц одеало,сигурно ще хвана гората  angry
П.П. В "Торакс" нормалното е към 700лв,секциото към 900лв,но един познат анестизиолог ме отказа  от тях nea pardon
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 21:37:39 от carlyangel » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 16, 2011, 21:58:56 »

* rafaeLa потърква доволно ръце

Значи може да те засека някой ден blush
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 16, 2011, 22:21:51 »

Карли, поздравления за решението!  good И аз съм на абсолютно същото мнение! Стресът в наши дни ти е достатъчен, за да се подлагаш доброволно на това. Сестрата на мъжа ми роди в държавна болница и като отидохме да я видим на следващия ден ми стана лошо от отношение, хигиена и изобщо от целия изглед. Направо отидох да повръщам след като се прибрахме от видяното....Казаха ми, че се лигавя, ама мисля, че не е точно така. Да те карат да раждаш в легени от пластмаса и на стол от 70та година с прокъсани седалки, да нямаш тоалетна и да те е гнус да влезеш в банята...Щом имате желание и възможност - действайте..Аз предвиждам за себе си същия вариант, здраве и живот да е един ден.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 17, 2011, 11:25:52 »

Хекси,за съжаление майка ми е акушерка и много добре знае какви са условията и тя ме посъветва да не си и помислям за държавна болница  nea  За възможност,не че толкова имаме,но пък взимаш един бърз заем за кратък срок и готово  good Абе представи си щом в кувиозите при бебетата се разхождат хлебарки и по 10-12 родилки лежат в една мизерна стая,а някои дори и в коридора,ако няа места  angry NO  Не ми се ще да съм редом до някоя циганка 4 дни подред. nea Можеш да си платиш и ВИП стая,но така престоя ще ти излезе същия,както в частната болница  Wink,може би малко по-евтино.
Рафи,ти ако наистина идваш толкова често,можем да се засечем някой път smile а като те напъне и теб,ще ти препоръчам някой лекар,понеже и моя от консултацията ги знае всички от "Селена".Ти като ходиш,как ти се вижда персонала?Любезен ли е?  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 17, 2011, 12:42:41 »

като цяло съм доволна, много са любезни и внимателни, като изключим, че миналия петък звънях 5! пъти, за да си запиша час и така и не успях - първия път ми казаха, че колежката говорела по телефона да се обадя след 5 минути, втория път ми казаха, че колежката отишла да взема новия график да се обадя след 10 минути, третия път колежката все още не се беше върнала, а четвъртия и петия път изобщо никой не ми вдигна и вече бясна бях побесняла и реших да не звъня повече, щото някой ще бъде убит на място само по телефона shok beating
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 06, 2011, 00:10:59 »

Момичета не сте ли Offtopic
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 06, 2011, 12:26:14 »

ние си го караме вече на лични,а пък и постовете са стари  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines