Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:52:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lilkada - 14.05.2011  (Прочетена 12349 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2011, 05:58:40 »

Ами остана май един месец до твоята дата и тъй като сме на една и съща дата бързам да ти пусна темичката, която ще следя с интерес. Пожелавам ти много любов, семейно щастие и пълна къща с дечица  give_rose. Хайде чакаме подробности с това до къде си, какво остава да правите и разбира се снимков материал.
« Последна редакция: април 14, 2011, 06:00:25 от CabuHka » Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #1 -: април 14, 2011, 11:16:19 »

Честита темичка и от мен!!!  good good good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 14, 2011, 19:54:05 »

Честита темичка и на теб, lilкada!!!! И на теб ще пожелая последните метри да са много леки и приятни!!! give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: април 18, 2011, 16:40:33 »

Честита темичка и от мен! Желая ти много приятни последни мигове на подготовка и една незабравима сватба weddingday Очакваме новини smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #4 -: април 18, 2011, 23:59:11 »

Честито и от мен за темичката, сега чакаме само пълнежа от тебе smile Дано само положителни емоции изпълват последните дни до дългочакания ден! С интерес ще следя какво се случва!  Good luck
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #5 -: април 19, 2011, 14:29:12 »

 danceg ееееее, имам си темичка и чак сега я виждам  yahoo
Много ви, благодаря, мацки!
И аз само си гледам подписа как остават броени дни до Датата и хем се радвам хем ме хваща параноята... Знаете как е girl_wink
Даже вчера сънувах, че вали сняг и падам в една локва и цялата ми рокля става кална  smile Луда работа
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #6 -: април 19, 2011, 19:19:15 »

 funnytooth Не се питеснявай, миличка и недей да изперкваш точно сега. Според мен тези сънища са предзнаменование за един невероятен приказен ден. А и по този начин тренираме за  различни непредвидени ситуации. Кога иначе ще се сетиш да се подготвяш за падане в локва например  tease smile А иначе и аз правя като теб - поспоянно гледам лентата и отмятам ден след ден smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #7 -: април 19, 2011, 22:16:12 »

lilkada, миличка, честита темичка и от мен give_rose Прекрасен и слънчев ден ти пожелавам! Не се притеснявай, всичко ще бъде идеално smile
Ако ще се почувстваш по-добре и аз мога да споделя какво сънувах наскоро - Сватбеният ми ден е, аз се събуждам и се сещам, че съм забравила да си ангажирам фризьор и гримьор lol Голям стрес беше, добре че бързичко се събудих
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 19, 2011, 23:32:14 »

Лили,
Честита тема. Бъди спокойна , всичко ще бъде наред и сватбата ти ще е страхотна. Ти беше тази която успя да спре засилващото се колело по надолнището при мен,преди да съм започнала да се вайкам за всичко.  give_rose
Ще бъдеш прекрасна булка и с нетърпение очаквам снимки от булченската рокля.  girl_wink
 ellimink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #9 -: април 20, 2011, 09:18:15 »

Хайде и аз тууук!  give_rose Желая ти приятна подготовка, по-малко стресиращи сънища и мноооого любов! heart
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #10 -: април 20, 2011, 10:16:47 »

Мерси, Mariaid! Дано подготовката до края да върви гладко, защото остават доста неща а пък има и празници... Не че някой ще забележи, че няма поставка за халки или специална украса за сватбената книга  blum
pinkbird, тези сънища са доста коварни - винаги нещо се обърква в последния момент и няма време за реакция... Добре е че се събуждаме с облекчение, че това няма да се случи smile
Ели, ти бъди спокойна - имаш достатъчно време за всичко, а роклята я оставих при майка ми за да не я погледне мъжа ми Wink Май направо на сватбата ще се снима.
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #11 -: април 21, 2011, 11:14:32 »

Хихи, още една булка на 14ти Май!
Хайде, стискам палци, сладурке! Много приятни емоции и мноооого обич и топлина от мъжа на сърцето тиЧ  heart
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #12 -: април 22, 2011, 11:04:59 »

Мерси, мила Destiny - дано хубавите ти пожелания достигнат и до теб!  heart
Сладурки, бързам да ви се похваля - от вчера имаме билети за сватбено пътешествие, ще ме водят в Палма де Майорка  yahoo не мога място да си намеря от кеф  bouncinggirl
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2011, 11:32:36 »

Страхотно - честито сватбено пътешествие smile /завиждам ти благородно/
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #14 -: април 22, 2011, 17:18:44 »

ЕЕЕ, това е страхотно, lilkada!!!! Много се радвам за вас! Ще е страхотно, сигурна съм! smile
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #15 -: април 22, 2011, 22:40:08 »

 danceg дааа, много е хубаво! А днес направих страшен шопинг - купих шнолки, кутия за пари, книга за пожелания, жартиер, ниски обувки, шампанското и виното...
Направо се чуствам готова вече с всичко и съм много спокойна, даже успях и на козметик да отида smile
Снимки в галерията smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #16 -: април 22, 2011, 23:18:05 »

Ехеее, ти си се обзавела вече напълно smile Браво на теб, сигурно е бил доста дълъг ден, но пък за сметка на това много ползотворен  Bravo С много красиви неща си се сдобила! От къде си взе книгата за пожелания и, ако не е тайна, колко ти излезе? Аз още не съм стигнала до нея, но много бих искала да имам такава и се чудя колко трябва да съобщя на бъдещия съпруг и къде изобщо да я търся. Досега съм виждала тук-там по сватбените салони, но нищо не ме грабва някак си...
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #17 -: април 22, 2011, 23:34:05 »

благодаря, наистина беше дълъг ден...
По сватбените салони има книги за пожелания, но са едни малко като ръчна изработка или прекалено натруфени ако мога така да се изразя. Аз я взех моята от Ориндж на Графа и всъщност не е "сватбена книга" ами е лъскав дневник с магнит и е супер изчистен дизайн, панделката си я взех от магазин за опаковки и е залепена отгоре. Ако имаш път натам разгледай - има и други интересни модели, моя излезе 13 лева (за справка в сватбените магазини са около 35) Wink Виж и в другите големи книжарници ако имаш време.  good
Аз между другото избягвам всякакви специализирани сватбени магазини, защото цените са яко надути, а стила на повечето е доста помпозен за моя скромен вкус. Кутията за подаръци, например, ми е също от магазин за опаковки + панделка и цената й е 9 лева (вместо 45!!!)
Успех с търсенето!  give_rose
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #18 -: април 24, 2011, 21:18:01 »

Понеже виждам , че и твойта сватба е на мойта дата  give_rose ти пожелавам ти един прекрасен сватбен ден изпълнен само с хубави и весели изживявания  danceg music
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #19 -: април 24, 2011, 22:44:16 »

Супер, още в сряда се запътвам към Orange. Как не съм се сетила, че там ще намеря?! Аз тъкмо си имам панделки останали от другите дреболийки, които сама си правих, така че ще стане супер. Благодаря ти, lilkada, за инфото smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #20 -: април 25, 2011, 17:45:01 »

Честито и от мен за покупките  good Много добър избор  Wink Нашата кутия за пари е - украсена кутия от обувки по-голяма  sarcastic
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #21 -: април 27, 2011, 09:45:07 »

Honey_Bunny, благодаря за хубавите пожелания, мила  give_rose дано и твоят сватбен ден да е прекрасен!
Момичета, мен взе да ме стяга шапката тези дни и да ме хваща параноята, че много неща не съм свършила, вече искам да идва 14-ти за да спра да мисля за всичко, което може да се обърка. Тъпото е, че нямам възможност да си взема поне 1-2 дни отпуск преди сватбата, а пък и на младоженеца не мога много да разчитам с организацията и мисля, че затова се изнервям. Извинявайте, че си изливам така насъбралото се притеснение, но просто не искам да споделям с близките си защото и без друго се суетят прекалено много около мен и нямам желание да прекалявам с мрънкането, а пък вие имате сходни на моите проблеми и предполагам, че можете по-обективно да ме успокоите.... кажете вие как се справяте с тези емоции?
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #22 -: април 27, 2011, 10:12:50 »

Здравей lilkada, и аз да се запиша в твоята темичка ( с малко закъснение  blush )
пожелавам ти приятни и спокойни дни преди голямото събитие, много добре се справяш с подготовката  give_rose good
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #23 -: април 27, 2011, 11:13:54 »

lilkada трябва да се радваш , че мъжът ти стои леко встрани от организацията. Моят направо се е вманиачил  crazy и сега последните дни преди сватбата иска да го срещам с фотографа, Ди джея , даже бяхме на среща и със сладкарката , която ще прави тортата ни и то само , защото малдоженеца настоя smile Моят съвет е да не се притесняваш толкова. Предполагам основните неща си ги орагнизирала вече, а най-важното е , че сватбата е за да се забавляваме , а не да ни гони параноята дали всичко е по план, така че смело  girl_wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 27, 2011, 21:33:24 »

Лили, при мен има много време за да мога да те успокоя от собствен опит - но ми хрумна нещо. Доколкото знам по закон, за сватба се полагат 2 дена. Попитай счетоводството  или в самия закон погледни тези дни дали могат да се ползват преди датата. Така те нямат да имат право да ти откажат, ще си цитираш закона от раз. smile
Дано поне с това съм внесла нотка на спокойствие. Ти си готова със всичко, така че се наслаждавай на последни момински дни. bouncinggirl
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #25 -: април 28, 2011, 09:22:32 »

Благодаря ви за милите думи  give_rose
Аз всъщност имам натрупан отпуск още от миналата година, но просто имам едно много голямо събитие в края на май и точно сега ми става супер натоварено. Та проблема не е, че не ме пускат, а просто нямам възможност да се измъкна защото после ще трябва да спя в офиса  crazy
Иначе днес съм по-спокойна, кризата премина - скарах се малко с годеника и той се раздейства да прозвънява всички гости за потвърждение, което си е голям напредък за него  smile
Реално погледнато съм напълно готова, но стреса винаги е фактор, съветвам ви никога да не си позволявате да изпадате в такива паник състояния - няма никаква полза от тях  blum
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #26 -: май 09, 2011, 22:21:44 »

Искам и аз да се включа в темичката ти с една голяма усмивка, с искрени пожелания за успешно довършване на сватбените дреболийки и един уникален, нежен и прекрасен ден на 14ти Май! Може пък и да се засечем някъде. Аз вярвам, че ще е на късмет!  give_rose
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #27 -: май 11, 2011, 14:20:15 »

lilkada, напълно те разбирам, и аз бях така до скоро.. Но както казваш няма смисъл от тези неща. Само си разваляме емоцията на най-хубавия ден от живота ни.. Така че ти пожелавам да си много спокойна, всичко да мине като по мед и масло и да си изкарате страхотно!! Вече не остана много, така че използвай последните си дни като госпожица да релаксираш и да се забавляваш, наслаждавай им се до последно, защото скоро ще си госпожа!!  yahoo
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #28 -: май 11, 2011, 17:10:42 »

lilkada Не се притеснявай за сватбата, всичко ще мине по мед и масло. Предполагам, че емоцията е много голяма.
Аз уж не се вълнувам, но вчера ходихме да запазим час в ритуалната зала и като ме сви под лъжичката  smile
И прогнозата за времето е хубава за събота (аз нали ще бъда септемврийска булка и се вълнувам за времето на всяка булка).
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #29 -: май 11, 2011, 18:20:27 »

Благодаря ви, сладурки, много сте мили!!! smile Аз вече съм напълно готова с голямата организация  blum сега само ще се наслаждавам на добре свършената (надявам се) работа. Наистина единственото, за което мисля е времето - дано да е слънчево и всичко да е наред!  give_rose Целувки от мен!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 15, 2011, 12:43:05 »

Мило семейство,
Пожелаваме ви щастие по-прекрасно от зората,
по-необятно от небето,
по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате:
„Беше по-хубаво от вчера!”
На добър път в семейния живот!
  give_rose give_rose give_rose
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #31 -: май 15, 2011, 16:45:27 »

благодаря ти, alo_madona за хубавите пожелания! Сватбата мина перфектно  yahoo много сме щастливи!
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #32 -: май 15, 2011, 19:20:23 »

Честито, lilkada! Много обич и щастие ви пожелавам!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #33 -: май 16, 2011, 08:21:01 »

Честитооо и от мен! Радвам се, че всичко е било перфектно! Чакаме подробности... Желая ви да сте все тека неразделни и влюбени!  twohearts
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #34 -: май 16, 2011, 09:05:26 »

честито Lilkada !! give_rose
много щастие и все повече да се обичате  LOVING
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #35 -: май 16, 2011, 09:17:38 »

Честито и от мен!!! Пожелавам ви дълъг и щастлив брачен живот!! Обичайте се с всеки изминал ден все повече и все повече!! smile   heart Sunshine
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #36 -: май 16, 2011, 10:31:37 »

Честито и от мен! Желая ви много любов и семейно щастие heart
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #37 -: май 16, 2011, 18:16:04 »

Lilkada, честито и от мен! give_rose Много любов, щастие и дълъг семеен живот! give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 16, 2011, 19:56:29 »

Lilkada, честито!!! heart Нека ви споходи всичкото щастие на света! weddingday И когато си пожелаете да дойде и  stork-boy !!!
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #39 -: май 16, 2011, 22:23:36 »

 give_rose  ееееее, мерси много! Чудесни момичета сте... Моята работа във форума сякаш приключи, но е наистина много приятно да знам, че сте следили момента да ми пожелаете тези страхотни неща!!! БЛАГОДАРЯ!  heart
Мислех никъде да не качвам снимки, но за вас ще направя изключение и ще кача 1-2 от великия ден в галерията smile
Дано да ви харесат Wink
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #40 -: май 16, 2011, 22:40:59 »

lilkada, прекрасна си  smile Много нежна и красива булка си била Flower
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 17, 2011, 00:29:55 »

Честито миличка - много семейно щастие и нали знаеш - таз година булка - догодина люлка smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #42 -: май 17, 2011, 08:24:14 »

lilkada, страхотна си! Изобщо и двамата сте много хубави с младоженеца! smile  Bravo
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #43 -: май 17, 2011, 08:55:25 »

lilkada както казаха момичетата - прекрасна си  Bravo give_rose
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #44 -: май 17, 2011, 11:16:08 »

Поздравления и от мен! Много топлина, нежност и обич ви пожелавам от тук нататък, завинаги!  give_rose
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #45 -: май 17, 2011, 11:56:35 »

Честито, миличка! Дано щастието и любовта, които са ви изпълвали на този ден, съпътстват живота ви неизменно! Желая ви много здраве и хармония!
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines