Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 05:21:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lilkada - 14.05.2011  (Прочетена 12346 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2011, 05:58:40 »

Ами остана май един месец до твоята дата и тъй като сме на една и съща дата бързам да ти пусна темичката, която ще следя с интерес. Пожелавам ти много любов, семейно щастие и пълна къща с дечица  give_rose. Хайде чакаме подробности с това до къде си, какво остава да правите и разбира се снимков материал.
« Последна редакция: април 14, 2011, 06:00:25 от CabuHka » Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #1 -: април 14, 2011, 11:16:19 »

Честита темичка и от мен!!!  good good good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 14, 2011, 19:54:05 »

Честита темичка и на теб, lilкada!!!! И на теб ще пожелая последните метри да са много леки и приятни!!! give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: април 18, 2011, 16:40:33 »

Честита темичка и от мен! Желая ти много приятни последни мигове на подготовка и една незабравима сватба weddingday Очакваме новини smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #4 -: април 18, 2011, 23:59:11 »

Честито и от мен за темичката, сега чакаме само пълнежа от тебе smile Дано само положителни емоции изпълват последните дни до дългочакания ден! С интерес ще следя какво се случва!  Good luck
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #5 -: април 19, 2011, 14:29:12 »

 danceg ееееее, имам си темичка и чак сега я виждам  yahoo
Много ви, благодаря, мацки!
И аз само си гледам подписа как остават броени дни до Датата и хем се радвам хем ме хваща параноята... Знаете как е girl_wink
Даже вчера сънувах, че вали сняг и падам в една локва и цялата ми рокля става кална  smile Луда работа
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #6 -: април 19, 2011, 19:19:15 »

 funnytooth Не се питеснявай, миличка и недей да изперкваш точно сега. Според мен тези сънища са предзнаменование за един невероятен приказен ден. А и по този начин тренираме за  различни непредвидени ситуации. Кога иначе ще се сетиш да се подготвяш за падане в локва например  tease smile А иначе и аз правя като теб - поспоянно гледам лентата и отмятам ден след ден smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #7 -: април 19, 2011, 22:16:12 »

lilkada, миличка, честита темичка и от мен give_rose Прекрасен и слънчев ден ти пожелавам! Не се притеснявай, всичко ще бъде идеално smile
Ако ще се почувстваш по-добре и аз мога да споделя какво сънувах наскоро - Сватбеният ми ден е, аз се събуждам и се сещам, че съм забравила да си ангажирам фризьор и гримьор lol Голям стрес беше, добре че бързичко се събудих
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 19, 2011, 23:32:14 »

Лили,
Честита тема. Бъди спокойна , всичко ще бъде наред и сватбата ти ще е страхотна. Ти беше тази която успя да спре засилващото се колело по надолнището при мен,преди да съм започнала да се вайкам за всичко.  give_rose
Ще бъдеш прекрасна булка и с нетърпение очаквам снимки от булченската рокля.  girl_wink
 ellimink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #9 -: април 20, 2011, 09:18:15 »

Хайде и аз тууук!  give_rose Желая ти приятна подготовка, по-малко стресиращи сънища и мноооого любов! heart
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #10 -: април 20, 2011, 10:16:47 »

Мерси, Mariaid! Дано подготовката до края да върви гладко, защото остават доста неща а пък има и празници... Не че някой ще забележи, че няма поставка за халки или специална украса за сватбената книга  blum
pinkbird, тези сънища са доста коварни - винаги нещо се обърква в последния момент и няма време за реакция... Добре е че се събуждаме с облекчение, че това няма да се случи smile
Ели, ти бъди спокойна - имаш достатъчно време за всичко, а роклята я оставих при майка ми за да не я погледне мъжа ми Wink Май направо на сватбата ще се снима.
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #11 -: април 21, 2011, 11:14:32 »

Хихи, още една булка на 14ти Май!
Хайде, стискам палци, сладурке! Много приятни емоции и мноооого обич и топлина от мъжа на сърцето тиЧ  heart
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #12 -: април 22, 2011, 11:04:59 »

Мерси, мила Destiny - дано хубавите ти пожелания достигнат и до теб!  heart
Сладурки, бързам да ви се похваля - от вчера имаме билети за сватбено пътешествие, ще ме водят в Палма де Майорка  yahoo не мога място да си намеря от кеф  bouncinggirl
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2011, 11:32:36 »

Страхотно - честито сватбено пътешествие smile /завиждам ти благородно/
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #14 -: април 22, 2011, 17:18:44 »

ЕЕЕ, това е страхотно, lilkada!!!! Много се радвам за вас! Ще е страхотно, сигурна съм! smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines