Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:04:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите родители!  (Прочетена 11032 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: април 12, 2011, 12:47:35 »

Имаме си тема за оплакване от родители, имаме си тема за благодарности към бабите ни, не откривам тема, в която да благодарим на нашите си родители или на неговите/нейните, разбира се. Правя една не само защото предполагам, че мама ще прочете, а и защото вярвам, че всеки от нас има на кого да благодари! smile

Мамо, много, много, много те обичам! heart heart heart И ти благодаря за всичко, което си правила и не спираш да правиш за мен! give_rose give_rose give_rose give_rose
Лельо Гинка, ( открих току що, че не знам как да я нарека blush ) благодаря ти, че си отгледала този син и че приемаш толкова добре неговата избраница, и че си толкова мила и добра! give_rose give_rose give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 13, 2011, 12:37:54 »

Много хубава тема Monikamaria smile аз също благодаря на моите родители и близки, но най-вече на майка ми и на бъдещите ми свекъри за всичко, което са направили до момента за нас и което продължават да правят; за подкрепата, съветите и най-вече за обичта и уважението и за това, че всички станахме едно голямо задружно семейство! Много ви обичам всички  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 20, 2011, 11:49:40 »

Искам и аз да се включа ,ще благодаря единственно и само на свекърва ми ,която се оказа наистина невероятен човек.Много ни е помагала и все още ни помага ,като се налага.
Отгледала е невероятни деца (годеникът ми и сестра му Еми ) които винаги са се разбирали прекрасно помежду си!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 20, 2011, 12:53:00 »

Аз искам да кажа, че имам най-прекрасните родители на света. Винаги са били до мен, винаги са ме подкрепяли, а аз бях такава ужасна дъщеря  cray
Сега се радвам, че този период е отминал и в момента сме повече от приятели, споделяме си всичко и се обичаме до безкрай. Благодаря им, че ги има  heart

Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 12, 2011, 23:42:36 »

и аз искам да изкажа специални благодарности на родителите ми. Благодаря ви мамо и тате за това че сте треперили над мен още от самото ми раждане с надеждата всичко да е наред, за това че сте ме възпитали да бъда добър и сърдечен човек и че продължавате да давате всичко от себе си за да бъдем аз и сестра ми щастливи. Обичам ви !
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: август 08, 2011, 12:33:43 »

Мони много хубава темичка. От много време се чудя кой е най-подходящия начин да благодаря на родителите ми. Тук може би няма да го види, но поне ще покажа че наистина съм им страшно благодарна
Мамо благодаря ти, че толкова години си се грижила за мен въпреки трудния ми характер. Жертва много неща, за да сме облечени нахранени и да имаме добро образование. Думите са малко за да изкажа благодарността си към теб.Обичам те и се радвам че те имам.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: август 26, 2011, 08:24:51 »

Благодаря ти, Татко, за всичко, което си правил за мен! Вярвам, че, дори не физически, ние ще останем завинаги свързани един с друг по най-специалния начин. Обичам те безкрайно много!  heart
Активен
ivanpetrov1987
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #7 -: август 26, 2011, 14:19:44 »

И аз благодаря на нашите родители - и на моите и на нейните. Все още дават всичко за нас и правят каквото могат, за да сме добре. Благодаря ви! Обичаме ви!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 12, 2011, 14:14:36 »

Аз също благодаря на родителите си. Те са прекрасни хора, а майка ми е моята най- добра приятелка. Никога не са ме лишили от нищо, правили са и продължават да правят всичко за мен. Осигуриха ми невероятно щастливо детство и изтърпяха тежкия ми пубертет.  *crazy*Приеха годеника ми като техен син. Майка ми цял живот ми е казвала, че в две неща никога няма да се намеси- изборът ми на съпруг и на професия. И наистина не го направи, а подкрепи решенията ми в тези две насоки.
 Мамо, татко, обичам ви много и ви благодаря за възпитанието, което получих от вас и грижите, които положихте, за да стигна до тук. give_rose
Благодарна съм и на бъдещите си свекър и свекърва. От първия ден, в който се запознах с тях, ме приеха като част от семейството им. Обичам си ги много и съм доволна, че вицовете за свекървите няма да важат и за мен. DANCE
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #9 -: ноември 18, 2011, 17:41:26 »

С цялото си сърце благодаря на маика си че ме е родила,въспитала и отгледала въпреки проблемите които е срещала по пътя си.......ОБИЧАМ ТЕ и винаги ще те подкрепям,помагам и уважавам МАМЧЕ heart
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines