Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 10:47:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Babyfreak - 07.05.2011  (Прочетена 11763 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 08, 2011, 09:04:09 »

Желая Ви щастлив семеен живот
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #31 -: май 09, 2011, 09:59:18 »

Честито и от мееееен!!!
Очакваме разказ за незабравимия ви сватбен ден!  give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 09, 2011, 10:33:21 »

Пожелавам ви много, много, много щастлив семеен живот, изпълнен с радости, усмивки и красиви емоции!  heart Честитоооооо!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2011, 10:43:58 »

Бъдете си за всичко необходими, дори в житейските прости неща. Само така през годините трудни ще покорите света. Не искайте един от друг неща невъзможни, достатъчна е и една дума добра. Изживейте заедно всички минути тревожни до мига, когато ще сте с посребрена коса. Нека очите Ви в една посока да гледат, а ръцете да милват послушни деца. Нозете Ви една пътека да следват - пътеката на радостта!
 heart heart heart heart heart
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 13, 2011, 21:13:52 »

Здравейте момичета, много ви благодаря за милите пожелания  give_rose.
Сватбата мина, но на мен ми се стори като един миг. Деня сякаш се изпари, но всичко беше прекрасно. Гостите останаха очаровани (поне според техните думи и разкаси). Нещата се получиха както очаквахме. Украсата в ресторанта беше страхотна (агенцията си беше свършила работата много добре, така както бяхме говорили, всичко беше на място). В ритуалната беше хубаво, почти се разплаках, защото бяхме с битов ритуал и като взеха да пеят, съзите ми започнаха да напират. В църквата също всичко мина много добре. И времето беше с нас, заваля чак след като влязохме в ресторанта. Успяхме да си направим и фотосесията. Беше много забавно, само на мен ми беше доста хладно. Преди това от адреналина не бях усетила студа, но по време на снимките почнах да се отпускам и да ми става хладничко smile
 Сякаш нищо не бяхме забравили, а и да сме не се усети липсата.
В ресторанта всичко беше ок единствено имам съмнения, че си прибраха доста голяма част от алкохола, който бяхме занесли. Иначе храната и обслужването бяха на ниво.
Ами това се сешам за сега, скоро като вземем снимките може да показвам smile
Успех и на вас момичета, пожелавам ви и вашия ден да дойде по скоро, да е слънчево и прекрасно good
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #35 -: май 18, 2011, 20:05:31 »

Babyfreak, честито и от мен (макар и малко по-късно  give_rose)!  weddingday
Виждам, че сватбеният ден е преминал повече от перфектно и искрено се радвам за това  Bravo Пожелавам ви, всичко най-хубаво и много усмивки да изпълват дните ви и занапред smile smile smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines