Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:19:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kala - 09.04.2011  (Прочетена 26327 пъти)
 
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 18, 2011, 08:56:08 »

Лелееее, уникални са снимките, страхотни сте!  give_rose Направо сияете, просто ми е кеф да ви гледам, наистина!  heart
Мерсиии  give_rose
Направо се изчервих от хубавите ви думи.
Да споделя рецептата за сиянието - трябва спокойствие,любов и пак спокойствие! Аз цял преди обяд докато бях на прическа и грим бях толкова напрегната, че ми трябваше един косъм на прическата накриво и бях готова да експлоадирам  diablo Но после като се прибрах с готови прическа и грим 1-2 часа по-рано от старта на сватбата, си казах че трябва да се стегна и да се наслаждавам на всичко, защото няма да се повтори и ми се получи  Sunshine Когато дойде младоженеца вече бях много спокойна, щастлива и сияеща....Моите кумуве също много ми помогнаха да се чувствам толкова добре - бяха просто страхотни - усмихнати, забавни и само ме разсмиваха  - много си ги обичам  girl_in_love
Наистина трябва да сте обградени с любими хора в този ден! След като си казахме 'да' се обърнахме в ритуалната зала към гостите и аз не можех да спра да им се радвам на всички...те бях там заради нас и толкова много любов и усмиви имаше събрани в залата че всичко сияеше  Sunshine
« Последна редакция: април 18, 2011, 09:00:22 от kala » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #91 -: април 18, 2011, 16:36:51 »

Мила Kala, изпуснала съм твоя сватбен ден, но изчетох цялата темичка и разгледах всички снимки smile Правилно са казали момичетата, че просто сияете! Невероятно красива булка си била и от всяка една снимка личи колко много се обичате heart Желая ви много любов и семейно щастие, бъдете все така влюбени!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #92 -: април 19, 2011, 14:09:09 »

kala, сега прочетох, че си си сменила документите, аз също исках да си ги сменя след сватбата веднага, но се отказах заради самолетните билети. Вие как ще го направите с пътуването до Италия, или вие не сте със самолет? Или има ли някакъв начин просто да удостовериш, че това си ти, след като си смениш личната карта? Сори за  Offtopic, но много се чудех, защото просто после цяло лято нямам никаква отпуска и не мога да си отида да си оправя документите и исках да използвам промеждутъка между сватбата и медения месец..
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 19, 2011, 15:59:35 »

kala, сега прочетох, че си си сменила документите, аз също исках да си ги сменя след сватбата веднага, но се отказах заради самолетните билети. Вие как ще го направите с пътуването до Италия, или вие не сте със самолет? Или има ли някакъв начин просто да удостовериш, че това си ти, след като си смениш личната карта? Сори за  Offtopic, но много се чудех, защото просто после цяло лято нямам никаква отпуска и не мога да си отида да си оправя документите и исках да използвам промеждутъка между сватбата и медения месец..
Ние ще пътуваме с кола и в случая шофйорската ми книжка е старата със старото име, понеже смяната й от друг град отнема месец. Затова съм си взела копие от свидетелството за брак ако се наложи да се обяснявам защо съм с различна фамилия. Иначе смяната ми отне 1 час да си подам документите и след 2 дена сутринта преди работа минах за новите, без да чакам, така че отпуска не ти трябва. Работят от 7 сутрин /за София става въпрос/. Просто си платих бърза поръчка. Според мен и ти направи така, за да ти е спокойно. 126лв струва л.к. и паспорт за 3 дена да ти ги изкарат. Можеш още на следващия ден след сватбата да отидеш да ги сменяш, не е нужно да чакаш good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #94 -: април 19, 2011, 18:00:07 »

kala, супер си, мерси много за съвета, аз проблема е, че мисля да си я вадя в Павликени л.к., че да си направя там адресната, защото тука сме на квартира само, ама ще го помисля пак това, дали пък не е по-добре да си я направя тук. Иначе за експресната, да и аз така бях решила да направя, че не ми се занимава да чакам.. smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #95 -: май 06, 2011, 23:05:19 »

Привет,kala!
Пропуснала съм вашия сватбен ден, но разгледах снимките ви, които са прекрасни! Най-напред Честито и да сте живи и здрави, много щастливи и обичащи се и този бясък в очите ви никога да не угасва!!! Поздравления и за страхотния букет!  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 23, 2011, 20:23:40 »

kala, аз се включвам доста късно в твоята темичка, но като я разгледах и не се сдържах просто give_rose give_rose give_rose Била си една невероятно красива булка, много нежна, много стилна Bravo Bravo  Желая ти безкрайно щастие с любимия!  любов заедно любов заедно любов заедно Снимките са страхотни, а роклята ти е........... girl_in_love прекрасна! Моля те, сподели от къде е!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines