Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:53:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mariaid - 07.05.2011  (Прочетена 39655 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #150 -: май 19, 2011, 08:19:08 »

 Girl_hide Ами знам ли, то толкова време мина и аз все казвам, че ще пиша и не пиша... та може да им е омръзнало на хората  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 19, 2011, 15:30:13 »

 pinkbird беше много мила да ми постне снимката на лични. Уникална е! Bravo Много сте хубави Mariaid!!! Твоята сватба наистина ми покрива напълно представите за красива сватба!!!  smile
И разбира се, че ще ни е интересно да разказваш! Даже не знам как не ти е неудобно толкова време да си мълчиш! beating  smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 19, 2011, 15:47:48 »

Миме като знам още каква буря от емоции и спомени е в главата ти, мисля, че няма нужда да се извиняваш, ни най-малко даже give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #153 -: май 19, 2011, 17:34:32 »

Ето го и моят разказ:

Вечерта преди сватбата прекарахме в апартамента, който бяхме наели за родителите ни и от който половинката ме взе. Беше Гергьовден, братовчед ми имаше рожден ден  и отпразхувахме. Аз бях капнала от умора, не бях яла цял ден от търчане по задачки - маникюр, педикюр, пилета, разпределяне и пренасяне на багаж и т.н. Но не ме беше обзела грам паника. Мъжът ми и свеки също бяха с нас, но си тръгнаха, за да може всеки да се оправя отделно сутринта.

На 7ми май също се събудих супер спокойна, облякохме пробно роклята с мама, за да видим дали ще срещне трудности някъде, пък и да засечем колко горе-долу време ни отнема. Както бях писала преди, Джулия 1 седмица преди сватбата ми каза, че няма да може да дойде вкъщи и това обърка плановете. Тъй като гримът ми беше за 13ч., а плановете бяха в 14.30 най-късно да ме вземе младоженецът. Та го мислих малко дали ще закъснея, дали ще имам време да се прибера, да се облека, дали тя ще закъснее и т.н. Около 9.30 дойде моята приятелка, която ми прави прическата и тя се изненада колко съм спокойна. Направи ме за 2 часа някъде, имах време преди грима последно да си проверя нещата да не забравя нещо. Младоженецът имаше за задача да вземе погачите и да купи букет за кумата. Отидох на грим - за преживяването ми там разказах веднага след сватбата, не ми се влиза в подробности...Но е факт, че останах доволна от грима, за отношението не ми се говори... (даже едно "Приятно изкарване" не чух). Фотографката дойде в салона, щракна ме, след това с нея заедно тръгнахме към вкъщи. Там тя направи снимки на роклята и всички дреболийки, аз започнах да се обличам, дойдоха приятелките ми и вече нямах търпение и за младоженеца.  danceg Стана 14.30, но още го нямаше, някой му звънна и се оказа, че имали малък проблем със закачането на букета на колата и затова се забавили. И както си седим и започнаха да се чуват клаксони и аз  girl_impossible . Скрих се в спалнята, зад пердето и си чаках. Girl_hide Почна да се блъска по вратата, да се чуват викове и пазарене  blum В крайна сметка ме дадоха скъпичко, цяла пачка струвам аз...  blum Закичих кумовете, родителите, гостите, казахме по едно наздраве и тръгнахме. Леле, само като излязах на улицата - толкова хора имаше, гледаха ме, усмихваха се, махаха ми, беше страхооотно!  heart Потеглихме с клаксони към ритуалната, стигнахме навреме, всички се обръщаха след нас по пътя. Пред ритуалната зала едно малко момиченце ме разчувства много, защото майка му го дърпаше да вървят, а то каза, че искало да гледа "най-красивата булка"  blush и не тръгваше. Само се въртеше около мен и подскачаше и ми вдигаше егото.  blum

Ритуалът мина много добре. Очаквах да ревна, но не се получи за щастие. Настъпах младоженеца и чак подскочих и от радост, че съм го надхитрила. Има го документирано и на сватбеното ни клипче (това с подскока и ми е супер смешно). Събрах ааадддски много цветя, поздравихме се и тръгнахме към църквата - св.Неделя. Там имахме малко забавяне, защото предната сватба май бяха закъсняли, но всичко на всичко беше от около 10 мин. Седях в колата, защото имаше друга булка пред църквата и нали н трябва да се виждаме... pardon Поповете бяха супер, много весели. Ритуалът беше около 20-тина мин, но си беше изчерпателен. След като излязохме от църквата беше много хубаво - късметчета, жито, балончета, много хора.  heart Направихме обща снимка и се отправихме към Панчарево за фотосесия.

Там снимахме в черешовите градини, белите светчета бяха паднали вече, но все пак имаше много красиви пътечки. След това отидохме и на самото езеро, където слязохме по платформичката на самия бряг и там няколко кадъра и тръгнахме към ресторанта.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #154 -: май 19, 2011, 17:34:54 »


Пристигнахме към 19.15ч и вече очаквах всички да са пристигнали, но учудването ми беше, че са дошли всички без роднините на мъжа ми+свеки. И така прекарахме 40 мин във винарната на ресторанта, чакайки ги да се появят.  beating Запазих самообладание и се радвам за което, макар въобще да не ги оправдавам. Особено нея, но както и да е...Като нищо щяхме да започнем без тях, но свеки все пак е важно лице в началния ритуал и без нея не може. А все пак сватбата продължава 5-6 часа и един час повече или по-малко си е от значение....(в случая по-малко). Ритнах менчето, излезе ни бяло цветче първо, захранихме се и седнахме по масите  blum Ресторантът и обслужването бяха супер, всичко бепе украсено както го искахме, прекрасно. Бяхме в Principi di Piemonte.  good Речта на кума беше много хубава, започна с шега, но после каза силни думи, които разплакаха дори свако ми...Оттам първото хоро и започнаха лудите танци.  yahoo Много хора ми казаха, че са били по много сватби но не са виждали чак от първата песен всички да са на крака без спирка, та чак до основното ястие. Заслуга има и ДЖ - Стоян Петров- великолепен!!! Препоръчвам с две ръце и два крака.  good Аз отчупих по-голямата част от питката. Хвърлих отделно букетче, което се състоеше от 3 малки, които се разделиха. Младоженецът хвърли пък 2 жартиета, вместо 1.

След ресторанта младите се прехвърлихме в дискотека, където аз си отидох с роклята.  danceg Всичкиме гледаха, махаха ми, правиха ми комплименти...Супер беше просто! Прибрахме се около 5 часа, едвам стъпвах на краката си, след това имах мускулна треска 2 дни! Мога да кажа, че сватбата се получи уникална! Всичко беше така, както искахме да бъде и съм доволна, че в организацията нямаше пропуски. Всичко си правихме самички и се радвам, че успяхме дда се справим толкова добре (колкото и нескромно да звучи). blush

Получихме си видеото вече. Влади от Volk-Vision е страхотен, прекрасно е направено! Снимките от Петя ще си взема утре, нямам търпение.  Bravo И двамата са страхотни професионалисти, уловиха всеки един момент без да усетим присъствието им нито за миг! Препоръчвам ги от сърце!  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #155 -: май 19, 2011, 17:36:11 »

Май стана дългичко, но какво да се прави....Благодаря на всички ви за подкрепата и милите думи и преди и след сватбата!  girl_in_love Тези дни ще кача и професионалните снимки...
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 19, 2011, 19:39:55 »

Лелелелеле Mariaid сърцето ми се разхлопа ,докато четях как сте изкарали празника Bravo
Радвам се ,че сте си изкарали супер и най-важното е че дори и с малко забавяне всичко е минало по-план. weddingday
Желая ви много щастие и прекрасни моменти за напред.Нямам търпение да видя снимките. yahoo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 19, 2011, 21:09:17 »

ох Миме страхотно си го разказала, първо че направо все едно съм била на вашата сватба и второ, че ме върна назад във времето, преди около 3 месеца и знам какво си изпитала, та просто щях да се разплача .. така се радвам за теб мила!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 19, 2011, 23:17:01 »

УАУ, Mariaid, тъкмо разгледах снимките в галерията ти и искам да ти кажа, че си била УНИКАЛНА булка, невероятно красива! Прическата също ти е страхотна и искам да те помоля, ако е удобно, да пуснеш някоя снимка с прическата отблизо.  И естетвено, поздравления и прекрасен сеемен живот!   give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #159 -: май 20, 2011, 07:47:20 »

Радвам се, че ви е харесал разказа!  smile Днес ще видим снимките, нямам търпение вече! Утре заминаваме на медена седмичка в Анталия.  heart Дано времето е хубаво и успеем да си починем...Малко се разтревожих като прочетох днес за земетресението в Турция, ама май няма много смисыл да го мисля.  huhhuh.gif Така или иначе заминаваме.  pardon
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #160 -: май 20, 2011, 08:54:12 »

Мила Мария, прочетох разказа ти на един дъх, развълнувах се  cray все едно и аз съм била там  страхотно е било  give_rose  Bravo
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #161 -: май 20, 2011, 09:01:29 »

И аз много се развълнувах, четейки разказа ти, пожелавам ти каквато сватбата, такъв и целият ви съвместен живот да бъде - лек, весел, незабравим и щастлив  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #162 -: май 20, 2011, 09:39:32 »

Няма смисъл да казвам, че и аз се развълнувах много от разказа smile Миме, имали сте чудна сватба и страшно се радвам, че сте останали доволни от всичко! Винаги да сте толкова щастливи и влюбени като в този ден heart
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #163 -: май 20, 2011, 09:50:55 »

Снимкииии:

http://blog.pefostudio.com/wedding-photography/svatben-album-na-mariq-i-metodi/
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #164 -: май 20, 2011, 09:59:50 »

Просто нямам думи Oh my ... Прекрасни сте! Невероятни снимки!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines