Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:41:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mariaid - 07.05.2011  (Прочетена 39763 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #60 -: април 20, 2011, 10:26:24 »

lilkada, аз си имам тази нагласа, но явно ме тресе вече нетърпението!  smile

Тiama, да, имат хубави неща като за по 1 сезон.  smile Но все пак ти имаш доста време, така че може и да излязат още модели в бяло, но сега няма много!  sad
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #61 -: април 25, 2011, 10:56:38 »

 danceg Имаме халкииии! Станаха ни, гравирани са и съм ги скрила, че много искаме да си ги сложим вечеее!

В събота ще ми бъде моминското парти и съм си записала часове за боядисване, сешоар, маникюр и пробен грим  Girl_hide Цял ден ще изкарам по салоните, но нищо това си е вид релакс..  DANCE
Исках днес да си запазя час за маникюр и педикюр на 6-ти (деня преди сватбата), но момичето от салона ми каза, че не знаела дали ще работят още и да съм се обадила другата седмица към вторник-сряда... crazy Хем й казах, че е за сватба, не знам как си представя да чакам до последния ден...
Тази седмица трябва да съм на проба вече за роклята и нямам търпение. Ходя със сватбените обувки вкъщи, но доста ми стискаха каишките и ходих да ги разменя за един размер по-големи, добре че имаха...Дано ми свикнат краката малко, че не ми се рискува... sad
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 25, 2011, 11:18:55 »

 Bravo. Ние още се чудим дали да ги гравираме /аз нещо не искам, пък милото иска/ - не искам скучните надписи 'име - дата" smile, ама не ми идва в акъла нищо
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #63 -: април 25, 2011, 11:21:55 »

Еми да ти кажа надписите са доста фини и ненатрапващи се, така че може да си гравирате всичко, но без да е прекалено дълго, според мен. Честно казано и аз не се сещам какво друго освен стандартните "Обичам те" или дати може да се гравира...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #64 -: април 29, 2011, 22:36:09 »

Момичета, да се отчета за напредъка ни - занесох документите в ритуалната, платихме църквата, купих си нисички обувки, направих график по дни за другата седмица.
Днес бях на проба за роклята, има нужда от някои корекции, утре пак съм на проба. Само че...еми не мога да се възприема  huhhuh.gif, роклята е ушита според уговорките ни, всичко е ок. Но аз по принцип не нося рокли, нито пък дрехи в бяло и сега се чувствам супер странно... :(Срам мв е, че ще ме гледат толкова хора... sad
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #65 -: април 29, 2011, 23:52:14 »

Мери, аз как не съм се записала в твоята тема, не знам.... Направо ме е срам...  badgirl Но исках да те похваля за отметнатите неща от списъка и да те поздравя за организираността. някак си не мога да си представя да си направя списък със задачите. Поздравления обаче за твоята организираност smile И да ти кажа само, че това че не носиш рокли и бели дрехи като цяло, не трябва да те настройва отрицателно. ПО-скоро трябва да го приемаш като необикновено, единствено и неповторимо събитие, облекло и т.н. smile Прегръдки smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #66 -: април 29, 2011, 23:57:29 »

Благодаря ти! give_rose Ще се опитвам да се пренастроя, дано стане!  cray Имам цеели 7  дни.

Аз пък не мога да си представя да не си запиша задачи...но явно ти нямаш проблем с паметта като мен.  sarcastic
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 01, 2011, 12:52:17 »

Mariaid, не се притеснявай за роклята! Явно си толкова хубава с нея, та чак те притеснява! blum
И аз съм от тези, които записват всичко! Иначе забравете да свърша каквото трябва! blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #68 -: май 01, 2011, 15:12:25 »

Monikamaria, благодаря и на теб! Вчера пак бях на проба за роклята, но този път отидох след пробния грим и прическа, та се поуспокоих малко. Стеснили са ми роклята и е много по-добре. Само остана една корекция на презрамката, да се сложи копчето на шлейфа и ще е ок, В сряда съм на последна проба.

Ходих и на грим вчера при Джулия. За тези, които питаха - да, слага мигли, включени са в цената. Много хубав грим ми направи, само май пудрата ми беше малко по-тъмничка и миглите по-дълги, но аз й казах и тя ме помоли да й напомня в деня на сватбата да ми ги клъцне малко. Само дето аз исках да дойде да ме гримира вкъщи, но тя каза, че трябва да ида на място, защото нямала възможност да дойде. Това ме притесни малко, защото не исках да излизам, да обикалям, да се притеснявам дали ще закъснея или не.

Снощи имах най-невероятното моминско парти. Момичетата бяха направили значки в моята снимка, на които пишеше датата и повода за сбирката. Мъжете също имаха такива с лика на младоженеца. Такива танци ударихме, толкова беше забавно, просто нямам думи!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #69 -: май 01, 2011, 16:35:21 »

Миме, ей сега ти погледнах лентичката и като видях, че остават само 6 дни, не можах да повярвам Oh my ... Времето направо лети и си представям как се вълнуваш! Радвам се,че си останала доволна от Джулия, а за роклята съм убедена, че изглеждаш невероятно и няма смисъл да се притесняваш! Какво ви остава да свършите още? Ще имаш ли няколко дни за релакс преди сватбата?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #70 -: май 01, 2011, 16:48:35 »

Oooo времето си лети, определено! Аз като цяло снощи след моминското започнах да осъзнавам, че вече наближава мнооого бързо Денят! Много се моля да е хубаво времето, всеки ден гледам прогнозата за времето. Като цяло останаха някои организационни неща - среща с DJ, да поръчаме погача, да купим неща за почерпката вкъщи и подобни.

Имам запазени часове за маникюр, педикюр вече. Вчера си взех и цветето за косата, взехме и подаръчетата, много са ми сладки. Купих жартиер, бутониери за гостите, карфици за забождане, панделки. Трябва да снимам новите неща и да ги кача да ги видите.

Иначе от сряда мисля да изляза отпуска. Родителите ни пристигат на 6-ти. В сряда мисля да напазаруваме за вкъщи алкохол, сладки, ядки за ресторанта и т.н. Вечерта съм на проба за роклята и пробна прическа. Четвъртък - санитарен ден вкъщи  blum, вечерта ще репетираме хорцата, че нали се уча. И то не остана повече...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #71 -: май 01, 2011, 16:59:19 »

Хихи, имате си задачки smile А от къде си купи бутониерите, ако не е тайна? Аз мисля само за роднините да купя, но нещо не мога да си харесам...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #72 -: май 01, 2011, 17:12:42 »

Еми аз съм поръчала бутониери за младоженеца, кумовете и родителите ни от естествени цветя. Ще ги прави жената, при която поръчах букета и украсата за колата. 6 бутониери ще излязат 10лв. Иначе за другите гости купих от Сватбения център едни изкуствени розички със зелени листенца за по 0.70 лв/бр. smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #73 -: май 01, 2011, 17:18:32 »

Страхотна цена! Може ли да ми пратиш координати на лични?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #74 -: май 01, 2011, 17:26:41 »

Да, разбира се, ще ти ги пратя по-късно, тъй като са някъде из вкъщи . Аз си поръчах при нея букета, отделно друг за хвърляне (който ще се състои от 3 малки букетчета), украсата за колата, бутониерите. И всичко ще ми излезе 210 лв, което предвид цените, които гледах навсякъде май е добре. Цветята ще са рози. Тъкмо ще мога да споделя впечатления към края на седмицата.  blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines