Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:50:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mariaid - 07.05.2011  (Прочетена 39724 пъти)
 
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 18, 2011, 08:35:59 »

Mariaid, миличка, да се включа и аз - то не останало  danceg
Пожелавам ти леки финални подготовки и много да се забавляваш и наслаждаваш на оставащите дни до това прекрасно събитие!
Звучиш много спокойна и се радвам че всичко ти се нарежда. Остави си последните 2-3 дена само за удоволствия и глезотийки, за да им се насладиш  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 18, 2011, 10:42:45 »

Честита темичка, сладурка!
Пожелавам ти много топло и слънчево време в сватбения ден! girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #47 -: април 18, 2011, 11:20:28 »

kala, lionelsagirl_in_love, благодаря ви!

Вчера си поръчах букета, букета за хвърляне, бутониерите за кумовете и родителите и украсата за колата.  Bravo Дадох наставление кое и как искам да бъде, дано го получа в този му вид.
Иначе ние имахме проблем с намирането на кола и май ще се спрем на един джим Peugeot (май 4007 му е модела)...Спортничък е, но като го украсим мисля, че ще е ок. Не знам защо, но хич не я мисля колата, а тази ще ни я осигурят кумовете, така че като се поукраси ще стане добре, надявам се.
Записах си и час при Джулия за пробен грим на 30ти, тъкмо ще го съчетая с моминското парти... girl_wink Забравих пак да я питам обаче за миглите, но не ми се звъни да е притеснявам отново.  diablo
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #48 -: април 18, 2011, 13:23:26 »

Mariaid, нз в София как вървят цените на миглите, но на мен гримьорката ми каза около 15 лв, по 1лв на мигла ли, ли на снопче ли? нещо от сорта smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 18, 2011, 21:50:22 »

irkaaasmile Джулия слага от целите.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #50 -: април 19, 2011, 09:21:26 »

Да, и аз искам от целите! Снопчетата не са ми по вкуса...А при Джулия има различни размери мигли, така ли? И ти/тя си избираш? Защото не искам да съм като травестит с огромни мигли, а нещо семпло и незабележимо!
При нас има 9 човека, които не са потвърдили още! beating За тях хотел - няма! Резервирахме го в събота, така че ако има свободни стаи като решат да потвърят - ок, но ако не - не мога да се занимавам. Да търсят сами къде  ще спят, бях предупредени!  huhhuh.gif  За ресторанта поне ми искат бройката 1 ден по-рано и става супер!
Снощи се опитах да направя разпределението по масите и май се получи добре!  good Чакам само последните потвърждения и ще правя списък с имената за настаняването.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #51 -: април 19, 2011, 14:37:48 »

Mariaid, на мен разпределението по масите ми се оказва най-трудното нещо до тук, поздравления, че си успяла да се справиш  Bravo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #52 -: април 20, 2011, 08:48:23 »

Ооо и за мен не беше лесно определено, отне ми сигурно 2 часа, но просто си мисля, че крайният резултат е добър!  blum

Халките ни са готови!  danceg Ходихме на втора проба, че нали първите не ни станаха и ги правиха отново. Ние искахме проба преди да ги пратят за гравиране, та някъде до края на седмицата трябва да си ги вземем. Ей сега ще снимам дреболийките и ще ги качааа!  Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #53 -: април 20, 2011, 09:14:33 »

Готово, качих всичко! Мисля, че не се вижда много добре по снимките (с телефон са), но всяко нещо има по себе си нюанс резеда, тъй като цвета на сватбата ни е бяло и резеда. Късметчетата са с тюл резеда и бяло цветенце, само дето малко са се посмачкали в кошничката и ще видим как ще ги "изгладя".  blush
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 20, 2011, 09:23:27 »

 Mariaid   Bravo нещата ти изглеждат супер!!! Поздравления за избора Bravo Като чета виждам,че много сте напреднали , браво
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #55 -: април 20, 2011, 09:28:35 »

Благодаря! Само дето още не съм била на проба за роклята и малко взе да ме стяга шапката!  huhhuh.gif Но казаха, че около Великден ще звъннат и роклята ще е готова на 1ви май, но да видим...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #56 -: април 20, 2011, 10:07:32 »

Mariaid, нещата ви са страхотни! Сама ли си прави украсата или е готова? Ако си я правила сама, ще ми кажеш ли откъде си купи материалите? А обувките са супер  heart След като обиколи цяла София, дай съвет към кои магазини да се ориентирам.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #57 -: април 20, 2011, 10:14:03 »

Тiama , всички дреболийки са от ателие Мънисто! Нашите цветове се намират трудничко, но там успяха да угодят на всеки мой каприз за лентички и т.н.

Ами обувките не са обувките-мечта  pleasantry за мен, но не исках да са много високи, което се оказа трудна задача. Взех си ги от Паоло Ботичели в мол Сердика, май са от миналогодишна колекция и бяха намалени от 60 на 30лв.  smile Доста се лутах, определено и дори не мога да ти препоръчам някой специален магазин....Пълна скръб беше навсякъде.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #58 -: април 20, 2011, 10:18:55 »

Mariaid, доколкото си спомням роклята ти е от Воала, ако е така изобщо не се притеснявай - няма да има грешка и ще ти е перфектна още на първата проба  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #59 -: април 20, 2011, 10:23:03 »

Ох, да ти кажа и аз за Паоло Ботичели си мислех, защото съм си харесвала много неща от тях, а и не са скъпи... Иначе по Пиротска е пълна скръб, ще пообиколя из моловете явно.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines