Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:46:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mariaid - 07.05.2011  (Прочетена 39659 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #15 -: април 07, 2011, 13:50:51 »

Според мен питай в църквата най-добре, за да си спокойна. Аз знам, че по принцип не се влиза с голи рамене в църква, но това не пречи на много хора да го правят. Аз бих се чувствала по-добре ако съм покрита с шал, но не мисля, че биха те върнали за такова нещо.  pardon
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #16 -: април 07, 2011, 13:57:59 »

Честита темичка и от мен Mariaid    Bravo
а Тиама, по въпроса за голите рамене е всеки както си го разбира, според мен. Идеята на булото е точно такава - да скрие раменете в църквата. Но от друга страна съм виждала и много булки с голи рамене, така че твой избор  Wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #17 -: април 07, 2011, 13:59:53 »

Благодаря ви, момичета give_rose Направо ще питам като отида да доплатя, за да не наспамваме темичката на Mariaid и после тя да ми се сърди  blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 07, 2011, 19:27:29 »

аз на нашата сватба изкарах целия ден на 3 градуса по без нищо (над роклята де biggrin ), но просто емоциите ме държаха на върха на вълната и като дойде време за църковния ритуал сложих болерото, което бяхме приготвили, въпреки булото не толкова заради студ или нещо друго, а от уважение, към божия храм, оообаче (ето го момента с обаче-то blush ) всичко е до убеждения - ако решиш да не слагаш воал или шал, или болеро или нещо от сорта никой няма да те спре в сватбения ти ден .. пък и в крайна сметка поповете са там затова, за да предупредят предварително, ако имат някакви изисквания, а не като касиерки само да прибират пари и туй то, вярвайте ми много тъпо ми стана като отидохме до църквата и отеца кибичи и пуши цигари, гледа ни като големи камъни и с един умрял от простотия глас казва: именаааатаааа на младожееенцииитееееее (леко напевно biggrin ), съответно ние казваме, той пак със същия глас: именааатааа на кууумаааааааа, и ние пак казваме (съответно никой не пита за кумата, тя явно в нашата епархия не е човек beating ) и тука сега попа сменя измрелия глас и казва като някой мафиот - 155лв. подавам аз банкнотите и той с такава бързина ги прибира, че дори не видях къде ги навря, даже бележка не ни даде! и пак с тъпия глас: дооовиижданеее, чада моооииии! .. думи нямам да ви опиша, добре, че не ни води ритуала този поп nea nea
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 07, 2011, 22:40:14 »

и отеца кибичи и пуши цигари, гледа ни като големи камъни и с един умрял от простотия глас казва: именаааатаааа на младожееенцииитееееее (леко напевно biggrin ), съответно ние казваме, той пак със същия глас: именааатааа на кууумаааааааа, и ние пак казваме (съответно никой не пита за кумата, тя явно в нашата епархия не е човек beating ) и тука сега попа сменя измрелия глас и казва като някой мафиот - 155лв. подавам аз банкнотите и той с такава бързина ги прибира, че дори не видях къде ги навря, даже бележка не ни даде! и пак с тъпия глас: дооовиижданеее, чада моооииии! ..
funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth То не е смешно, ама Рафи така го е разказала, че умрях направо!
Mariaid, аз също ще съм с шал на раменете в църквата. Аз просто държа. Само че аз ще съм с един шал, който е в много подходящ цвят и ми е подарък от майка ми още за бала. Та той ще е моето "нещо старо". blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #20 -: април 07, 2011, 22:42:59 »

rafaeLa ,  е много се смях!  funnytooth sarcastic

Monikamaria , и аз го смятам за редно, Моето пък "старо" нещо ще са бижутата.  blum Подарък са ми за РД, бях ги показвала в темата за бижутата и са ми много нежни и изчистени, точно това, което ми трябва!    Girl_hide
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 07, 2011, 23:05:19 »

Mиме, Моника вярвайте ми и вие ще има да разказвате ей такива случки след сватбата, аз се въздържам, че вече няма кой да ме слуша blush biggrin ако си хвана някой за слушател и просто го отпишете за седмица-две докато се наприказвам blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 07, 2011, 23:08:34 »

Да, аз ги помня! Супер са и са много подходящи! good А ти какво "нещо назаем" мислиш да вземеш? Трябва да е от някой късметлия и аз мисля да е от една много близка приятелка, например огледалцето й.  scratch one-s head

П.П. Рафи, даже са ми много интересни! Пиши ни ги винаги като ти дойдат!!!
« Последна редакция: април 07, 2011, 23:27:51 от Monikamaria » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #23 -: април 07, 2011, 23:16:06 »

Оххх, замисли ме...не съм решила още май. Даже не се бях замисляла. Евентуално може да взема назаем фибичките от приятелката, която ще ми прави прическата. sarcastic Аз няма да имам чанта, така че не се сещам за друго.... pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 07, 2011, 23:28:27 »

Mariaid, в твоя случай фибичките са много добра идея! Не се бях сещала! smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #25 -: април 08, 2011, 09:24:49 »

 sarcastic Ама ти не си представяй нещо кой знае какво - говоря за онези обикновените черни тънки фибички. Но нищо де...поне ще се уредя и с нещо на заем.

Направила съм си списък със задачки по седмици.  crazy Защото ме е страх да не взема да забравя нещо. Още не съм си запазила час за пробен грим.  blush Но мисля да го направя на 29-ти или 30-ти (зависи кога ми е моминското). И понеже темата за грима е заключена, бих искала да попитам тук дали знаете дали изкуствените мигли се заплащат допълнително при Джулия? Аз не искам огромни като на фолкпевиците, а подобни на тези, които се продават по магазините в едни розови кутийки (Fingers май бяха). И другият ми въпрос е в кой салон работи Джулия?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 08, 2011, 12:24:23 »

хехехеее сега се замислих за моите неща - и май съм пропуснала да имам нещо синьо, ама пък след ритуала с обуването, почти до ресторанта ходих с едни банкноти от 20лв. натъпкани в обувката, защото нямаше време да ги вадя преди това biggrin biggrin

Миме аз не съм много запозната с тези изкуствени мигли и прочие нещица, ноо според мен е по-добре да говориш с гримьорката си и тя ако прецени, тогава да слагаш, аз също обмислях варианта за снопчета мигли само леко за сгъстяване, ама като моята гримьорка ме "маскира", се оказа, че или тя е магьосница и ми е омагьосала рехавите мигли да изглеждат като от реклама на спирала илиии те просто са такива, пък аз толкова не мога да се гримирам, че ги карам да изглеждат Уошо biggrin
като те чета за списъците - ех, носталгия - мъжлето беше ми забравил името по едно време и ми викаше жената списък biggrin сигурно бях разграфила последните дни и седмици по часове какво кога и как ще го свършим и докато не мина сватбата не се и успокоих, че всичко ще е наред .. признавам си само едно забравихме и то беше подаръците за гостите - все още са си при мен biggrin амааа те гостите не се сърдят, щото даже не знаят, че имаше измислено такова нещо за тях biggrin
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #27 -: април 08, 2011, 12:46:32 »

Хахахах! Супер много ме развеселяват постовете ти! Моите мигли са дълги, но са доста прави, направо като козирка! sad Аз си слагам доста често като излизаме вечер (не ме мислете за фолк-фурия, никой даже не разбира, че не са мои миглите!  Girl_hide Но ще питам гримьорката като звъня да запазя час.

Преди малко ми се обадиха за халките!  yahoo Днес ще идем да ги пробваме преди да ги пратят за гравиране! Стискайте палци да са ок!  huhhuh.gif
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 08, 2011, 14:10:11 »

sarcastic Ама ти не си представяй нещо кой знае какво - говоря за онези обикновените черни тънки фибички. Но нищо де...поне ще се уредя и с нещо на заем.

Ама и аз за тях се сетих точно, защото може и аз да взема такива "на заем" от моята фризьорка! smile
Относно миглите на Джулия, аз преди знам че в цената влизаха и самите мигли. Сега обаче забравих да я попитам и затова се ядосвах преди. pardon А салонът, в който работи е "Фетиш" на "Милин камък"15, като цената на грима в салона е 80лв. smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 08, 2011, 15:57:07 »

като цената на грима в салона е 80лв. smile

леле, леле, тия хора съвсем са се побъркали Oh my ... crazy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines