Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:26:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172822 пъти)
 
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #420 -: август 16, 2011, 21:21:15 »

Мерси smile. Снимките са достъпни и без даже да си приятел, сега ще ги разгледам lol. А иначе съм напълно съгласна с теб за тортите, при нас просто така се случи, че срещнахме там разбиране и се оказаха добри цени, ако се беше случило като при вас, щяхме да потърсим друго място ...Много жалко, че така е станало за името на съпруга ти ...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 17, 2011, 14:27:16 »

Bishkotski , да,никак не е приятно рожденикът да види, че са сбъркали името му - за мен това е недопустимо за хора, които имат претенциите че 'правят най-разкошните торти' по техни думи  lac bad
Добре, че имаше втора торта, която беше суууперска - красива и вкусна и той адски много и се радва  Bravo  heart
Да се похваля - снощи ми беше моминското парти и беше страхооотно!!!  yahoo Милата ми кума се беше погрижила за всичко  girl_in_love kiss
Остава толкова малко време, но аз съм съвсем спокойна. Особено след като видях украсата, която ни е направила декораторката ни - страшна жена супер добра е!!! Ако някой се интересува къде могат да му направят уникална украса на ниски цени - Даря Маркова е човекът!!!!  kiss2
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: август 17, 2011, 15:47:35 »

Благодаря ви момичета ще разгледам. give_rose Сега се сещам, че бях чела коментарите ви за сладкарница Атлант ще ги посетя.
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #423 -: август 17, 2011, 19:23:52 »

 Girl_hide Момичета аз започнах силно да се притеснявам - остават 18 дни и ще се побъркам... В петък мислим да ходим за медицински и в ритуалната зала (дано медицинските станат за 1-2 часа че да успеем). В МЦ Надежда на същия ден ли ги дават? От основните неща ни остават подарък за кумовете, халки и обувки за младоженеца... Днес ни пристигнаха и подаръчетата за гостите - много са симпатични(малки кутийки със захаросани бадеми). За роклята още не са ме викали, въпреки че трябва да е готова до 20.08, но все още не съм се запритеснила много  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 17, 2011, 21:27:32 »

VIks, няма за какво да се притесняваш  Wink
Моята сватба е след 3 дни, а аз съм толкова спокойна  girl_wink
За медицинските - долкото съм чувала в Надежда е малко по-скъпо, но май става малко по-бързо. Нашите ги правихме в МЦ Санита и ни взеха 80лв. за двамата. Стана за 2 дена,защото първия ден минахме васерман и на следващият отидохме за резултатите, за да може да продължим по другите кабинети.
Дай малко инфо за сватбата - къде, кога, какви халки(златни,сребърни) за да може да помогнем със съвети smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 17, 2011, 22:21:43 »

VIks В Надежда ни взеха 118 лева общо, но става за 1 ден точно.

m0onlight и нашата сватба е след 3 дена. Да не се засечем с теб из ритуалната някъде?  smile
Активен
otadoq
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #426 -: август 17, 2011, 22:45:26 »

Имаме си правила тук

Още един такъв пост и те банвам!
« Последна редакция: август 18, 2011, 16:34:51 от admin » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 18, 2011, 22:31:28 »

Princess_of_the_Dawn, няма как да се засечем, защото ние през ритуална минаване утре на 19ти само за подписи. Иначе на 20-ти имаме изнесен ритуал  weddingday Вашата сватба къде ще бъде в кой ресторант?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 19, 2011, 08:54:58 »

Princess_of_the_Dawn, няма как да се засечем, защото ние през ритуална минаване утре на 19ти само за подписи. Иначе на 20-ти имаме изнесен ритуал  weddingday Вашата сватба къде ще бъде в кой ресторант?

Ние ще сме в Романс на Дружба.

На теб пожелавам много радост и усмивки на утрешния ден.  smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #429 -: август 19, 2011, 19:20:06 »

Здравейте и от мен smile Имаме си вече видео и сме страшно доволни.Имам си и клипче с избрани моменти- много му се кефя. Обещах да кача снимки, но няма май да е скоро, тъй като фотографа е мой приятел, който в момента е доста зает и може да ми даде само 1 част от тях, които е обработил, а аз искам да изчакам да ми даде всички. Клипчето обаче можете да видите в youtube. Краси Стоянов наистина е майстор и се радвам,че му се доверихме.(дано администраторите не го приемат като реклама-това е просто изказване на мнение и впечатленията от даден професионалист)

Маги, БЛАГОДАРЯ! Виж този линк специално за ТЕБ от Мен! Песента "Магдалена" http://vbox7.com/play:9e9fdc23
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 19, 2011, 21:23:15 »

Princess_of_the_Dawn Благодаря ти!  Curtsey
Всичко мина прекрасно и нямам търпение за утрешния ден!!!  Сватбаааа
Ние ще бъдем в 'Белвю' на Златни пясъци - дано всичко мине безпроблемно и да си изкараме страхотно. Пожелавам същото и на вас и после ще разказваш и ще показваш снимкииии  Wink  smile
« Последна редакция: август 19, 2011, 21:58:38 от m0onlight » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #431 -: август 20, 2011, 05:48:45 »

Princess_of_the_Dawn Благодаря ти!  Curtsey
Всичко мина прекрасно и нямам търпение за утрешния ден!!!  Сватбаааа
Ние ще бъдем в 'Белвю' на Златни пясъци - дано всичко мине безпроблемно и да си изкараме страхотно. Пожелавам същото и на вас и после ще разказваш и ще показваш снимкииии  Wink  smile

Нека сватбата ти бъде една вълшебна приказка!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 20, 2011, 11:25:29 »

Благодаря ви за информацията. Все още се колебая за Бриз - дали въобще да питаме там, защото кака ми празнува сватбата си там и ще стане малко скучно на едно и също място. Да, каса бианка магазинът е затворил, аз също много си го харесвах.
Princess_of_the_Dawn, миналата година бяхме на сватба в Романс на Дружба- красиво е и си изкарахме мн- приятно   girl_wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #433 -: август 20, 2011, 20:18:01 »

Благодаря ви за информацията. Все още се колебая за Бриз - дали въобще да питаме там, защото кака ми празнува сватбата си там и ще стане малко скучно на едно и също място. Да, каса бианка магазинът е затворил, аз също много си го харесвах.
Princess_of_the_Dawn, миналата година бяхме на сватба в Романс на Дружба- красиво е и си изкарахме мн- приятно   girl_wink

Днес бях (снимах) обедна сватба  в Бриз2 - супер е и управителят прави и отстъпки в куверта, пуска овъртайм и украса от него. "Романс" също е готин ресторант. Вие ще си изберете. Най-добре отидете на случайна сватба и погледайте и така решете сами.
Активен
nata6a
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #434 -: август 21, 2011, 10:14:34 »

Момичета дайте идея за евтина сватбена торта от къде да си поръчам? sad
Ако не ти е късно ще ти препоръчам ресторанта на ВиК Варна.Правят страхотни торти и са на много добри цени.От 2.20лв. на парче до 2.50лв.за малки тортички.Там правят и сватби за около 27лв.куверт като можеш да си внесеш алкохола.Погледни им стената във фейсбук. good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines