Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:19:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172727 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #390 -: август 01, 2011, 20:55:40 »

 Bishkotski, когато правехме нашата сватба Тони от ТМ Hair studio беше казал, че без проблем би пътувал до Балчик. Знам, че е от Варна, но ако не намерите друг, да го знаете като опция.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #391 -: август 02, 2011, 08:12:32 »

Bishkotski, когато правехме нашата сватба Тони от ТМ Hair studio беше казал, че без проблем би пътувал до Балчик. Знам, че е от Варна, но ако не намерите друг, да го знаете като опция.

Благодаря ти за инфото! То пътуват доста фризьори по принцип, но булката просто нямаше възможност по-рано да запази никой и се опитва сега, в последния момент, когато графиците на всички вече са пълни .... smile. Здраве да е, ще се намери smile.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: август 05, 2011, 12:02:07 »

Здравейте на всички!
С много вълнение чета този форум, тъй като съм бъдеща булка и сватбата ни е съвсем съвсем скоро-20.08.2011!!!  Oh my ... Накратко, всичко вече е почти готово,остават само някои дреболийки:резервна риза за младоженеца,бижута ... В тази връзка-може ли някой да ме насочи от къде мога да си намеря ветрило с бели пера...? Или в краен случай чисто бяло ветрило? По магазините около ритуална ми казаха че могат да ми направят само обикновено бяло,но аз много искам да е с пера... Другата ни голяма чуденка е: къде можем да намерим лазер за пукане на балони за нашия танц?Да разясня малко-ще има няколко големи балона,завързани някъде по тавана,в които ще има малки балончета и конфети.Идеята е тези големи балони да се спукат в точно определен момент от песента и да се разпръснат малките балончета и конфетки навсякъде  heart  girl_wink
Между другото ако някой се чуди за торти,грим,декорация,мога да му препоръчам няколко страхотни човека,на които съм се спряла и в които съм сигурна  Wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 05, 2011, 15:05:58 »

Аз имах ветрило от бели щраусови пера, купих го от e-Bay. Не знам дали ще ти стигне времето за доставка. Погледни все пак...
http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=federf%C3%A4cher&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=federf%C3%A4cher&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Postleitzahl&LH_SubLocation=1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=77&_fsradio2=%26LH_AvailTo%3D1&_saact=34&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50
Успех с търсенето  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: август 05, 2011, 15:58:06 »

anelcka80 , благодаря ти за линка-наистина има страхотни аз даже си харесах двечки  Bravo само дето срока за доставка не ме устройва.. нищо ще търся други варианти. По-трудна задача е как да пукнем балоните...гледах клипчета и май с тия лазери няма да я бъде,защото се пукат много бавно и ще се изпусне момента от песента .. да не говорим че са няколко големи балона ..  sad Някой има ли идея как да се измисли? Някой правил ли го е ?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: август 05, 2011, 16:45:34 »

Няма ли начин да се сложат в някакъв плат закрепен на тавана? Аз само съм чувала за нещо такова, но не съм виждала, и още по-малко  имам представа къде може да се предлага такова нещо...
Единственото което ми идва като идея е да се търси по парти-фирмите, които имат зари и други такива. Знам една за Варна - Министерство на купоните - http://showtimebg.com/index.php?lang=bg&page=home -пробвай тук.
Ето още предложения
http://www.biznes-katalog.com/101-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%BC%D0%B0
http://www.partyvega.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=73:2010-07-31-11-27-03&Itemid=15
http://www.goldenpages.bg/bg/b/FAA12A7F-1470-DC11-AF55-00145E9525E4
http://varna.ida.bg/?page=kat_list_e&did=159
Все някъде трябва да предлагат, обади се и разпитай...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 08, 2011, 12:51:56 »

anelcka80 Благодаря за помощта-отзивчива както винаги  Wink
По парти агенциите сме разпитали и всички ни обясняват за някаква пирозапалка,но ми се струва малко трудничко за изпълнение и се опасявам дали нашата агентка ще иска и дали изобщо ще успее да се справи.. huhhuh.gif То едни кабели се прокарват,че трябва да се скриват да не се стъпва върху тях.. ще видим... все още търсим някакъв друг вариант но навсякъде ни предлагат само този.
Но друго да се похваля - успях да си намеря ветрило с пера и съм супер доволна и щастлива  yahoo  danceg
Сега търся бели свещи за масите и млечно лилави салфетки. Салфетки намерих в Джъмбо, но изглеждат супер обикновени..ще ми се да са по-плътни
Остава съвсем малко време и вече ме тресе треска  angry  pardon
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #397 -: август 08, 2011, 13:01:15 »

Здравей, балоните се пукат с пирозапалка, става супер.Тази услуга си я поръчваш директно от фирма която се занимава с това, най-вероятно парти агенция или от тези които предлагат балонна украса.Кабелите се скриват, а за пукането е много вероятно да си пратят техен човек .Той ще си носи отговорност за всичко да стане ОК.Не е много просто, трябва всичко да е подготвено предварително. Класическият вариант представлява един голям балон, пълен с малки балончета и точно той се пука. Обикновено е вързан в центъра на дансинга, някъде по тавана.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 08, 2011, 14:08:04 »

Deliysky Мисля,че вече намерихме вариант-има едни много мили хорица,които се занимават с пироефекти,даже мисля че са вносители,обясниха всичко на агентката ни и тя ще съдейства - ще стане страхотно!!!   banana  danceg При нас са 3 големи балона,в които има много малки балончета и конфетки. Много съм доволна че успяхме да уредим и този въпрос, защото си мечтаех за падащите балони и конфети още повече че нашата песен е просто създадена за такъв ефект!!!  heart  Dance
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 08, 2011, 18:36:52 »

m0onlight погледни тук. Duni са световноизвестна фирма за салфетки и покривки от сатенирана хатия http://bg-bg.facebook.com/pages/Duni/131377470261811
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: август 09, 2011, 10:20:11 »

anelcka80 да знам я тази фирма - бяха на сватбеното изложение в хотел Димят.Но представям си какви са им цените..
От няколко дена все не ми остава време да си сложа снимки в албума, но днес вече успях!!!  girl_in_love Love girl kiss2
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 10, 2011, 17:24:43 »

Момичета, знаете ли къде във Варна мога да купя бонбони във формата на сърчица за кошничките. Днес погледнах в няколко магазина около Ритуалната зала и нямаха.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #402 -: август 10, 2011, 18:17:46 »

бонбони в различни форми съм виждала в моловете. Там има магазини за всякакви шоколади и бонбонки. Провери за всеки случай може и да има това което ти трябва.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 11, 2011, 21:24:04 »

Предстои ни избиране на датата - да попитам къде първо да си запазим датата. Мислим петък да подпишем, а неделя да празнуваме и да правим църк. ритуал  give_rose
И още един въпрос - горе долу какви са цените на кувертите - примерно в Бриз 2?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 12, 2011, 09:29:54 »

Здравей, _Ezra_ !
Добре дошла в клуба на бъдещите и настоящи госпожи  Curtsey
За датата - първо попитайте дали има свободни часове и в ритуална и в църквата,където ще се венчаете да не се окаже че ще запазите на едното място, а пък на другото да няма свободен или удобен час.
А за Бриз 2 - бяхме проверявали началото на пролетта-мисля че кувертите бяха около 30-тина, 35 лв. Отидете на място - има един много приказлив управител ще ви обясни всичко, ще ви даде примерни менюта. Не знам дали ще имате изнесен ритуал, но в Бриз 2 има страхотно място за такъв!!! Ние се влюбихме в него и много искахме да е там, но просто залата в Бриз 2 не събира всички наши гости.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines