Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:34:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172921 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 24, 2011, 12:47:21 »

Princess_of_the_Dawn радвам се, че са ти харесали..сама си ги правих, гледах в нета няколко клипчета, като това например: тук и така пробвах няколко пъти и се получиха розичките и това ми даде повод да си мисля, че мога все пак да си ги направя сама  smile и така се почна всъщност...

Много ти благодаря, определено ще ми свърши работа това клипче.  give_rose
Аз също смятам сама да си ги правя с помощта на една приятелка. Усещането е различно, когато сам си участвал в направата и организацията на сватбата си, нали?  smile

Ти при кой реши да си правиш прическа и грим?
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 24, 2011, 12:52:30 »

...да ти кажа спрях се засега на една фризьорка, при която често ходя...тя работи в салон за красота във Владиславово...но ще видя как ще се справи на пробната прическа и ще реша дали да е тя или ще търся друга...а гримьорка имали вече в този салон, което ме учуди, понеже до скоро нямаха smile..но ще пробвам и ще пиша как е минало и дали съм доволна?..а определено усещането да си правиш тези нещица-дреболийките за сватбата сама е много приятно, особено като се и получат както си си ги представяла smile..успех и на теб
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 25, 2011, 12:31:56 »

Здравейте и от мен smile Имаме си вече видео и сме страшно доволни.Имам си и клипче с избрани моменти- много му се кефя. Обещах да кача снимки, но няма май да е скоро, тъй като фотографа е мой приятел, който в момента е доста зает и може да ми даде само 1 част от тях, които е обработил, а аз искам да изчакам да ми даде всички. Клипчето обаче можете да видите в youtube. Краси Стоянов наистина е майстор и се радвам,че му се доверихме.(дано администраторите не го приемат като реклама-това е просто изказване на мнение и впечатленията от даден професионалист)
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 25, 2011, 12:33:17 »

Ето и линка към клипчето:  http://www.youtube.com/watch?v=YlFewdj2K4A
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #319 -: юни 25, 2011, 18:50:52 »

Честито ти клипче,много сте сладки и двамата!Само хубави моменти от тук нататък! butterfly
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #320 -: юни 26, 2011, 14:58:18 »

Здравейте момичета, отдавна не бях влизала и имах доста за четене  smile От работа не ми остана време за сватбените приготовления  angry Направих една гляма обиколка за рокл и сега съм много много объркана наистина...незнам какво да правя - представях си се с по лека рокля, но се харесах много с една с шлейф и доста тюл... huhhuh.gif та незнам какво да правя, ще преспя няколко дни и що го измисля. Вие за или против шлейфа сте?!? Искам да изкажа разочарованието си от магазин Росица Котюр - доста големи надежди възлагах и като отидох имаше 5 модел булчински рокли - нищо общо с рекламираните на сайта им  sad Започвам да мисля и за халките, но ще трябва да се пообиколят магазините...
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #321 -: юни 27, 2011, 08:54:20 »

Аз съм "ЗА" шлейфа  heart Стои много красиво, а шивачите обикновено предвиждат начин за прибиране на шлейфа със скрити копченца тук-таме smile
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 27, 2011, 10:04:50 »

magyyy ...много хубаво клипче, а вие сте страхотни и само прекрасни моменти занапред smile

VIks, и аз съм за шлейфа. Дори моята рокля също ще е със шлейф, който може да се и маха...много ми харесва smile...а в събота да ви се похваля бях на първа проба  и съм много доволна smile..утре ме викат пак за проба и казаха ако има други корекции ще поизчакам да ги оправят и мога да си я взема  danceg..много се радвам smile..а да ви се оплача за друго..в събота ходих също на пробна прическа  грим...и..ами занесох си снимчици за да ги ориентирам какво искам и очаквам, но нито прическата, нито грима ме удовлетвориха...дори като ми направи прическа и добре че и казах да ме снима с телефона, понеже после ми я развали и с развалена прическа ми правиха грима...не зная момичета, но при вас как беше..да не би аз да съм нещо взискателна...честно казано очаквах с приеската да  ми направят и грима, за да се видя в "завършен вид"..а не бе така sad..мисля да ги сменя и мислех за салон She...някоя от вас да е ползвала техни услуги?...моля ви да ми пишете вашите отзиви и препоръки ...
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #323 -: юни 27, 2011, 10:47:56 »

Deni878, това което описваш, не звучи много професионално ...Как така ще ти развалят прическата, ти си я плащаш и имаш право освен да се видиш в завършен вид, след това да излезеш някъде, така и така си направена ....Преди 2-3 страници само се обсъждаха гримьори, а относно She Beauty Culture, там работят двама фризьора (момче и момиче) и правят доста интересни неща и най-важното, слушат клиента и неговите желания. На страницата им във Фейса има снимки доста ....
Мога да препоръчам още една фризьорка, не знам дали съм я споменавала, тя е доста скромна в цените си, но много кадърна (също така и доста заета обаче), Сабина се казва, ето и нейни неща: http://www.facebook.com/pages/studio-Virtualist/139535046112483
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #324 -: юни 27, 2011, 16:13:02 »

Някой може ли да ми помогне от къде да купя бонбонки за късметчетата, че никъде във Варна немога да намеря?
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #325 -: юни 27, 2011, 16:16:00 »

Някой може ли да ми помогне от къде да купя бонбонки за късметчетата, че никъде във Варна немога да намеря?
Аз си правих сама късметчетата и в тях сложих, ориз/жито/стотинка и бонбонки купени от Пикадили. Не си спомням как се казваха точно, но има разнообразие от някои от едновремешните видове ...и Тик так сложих като се замисля също ....
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 27, 2011, 18:32:46 »

..аз за моите късметчета сложих бонбонки детска радост, като избрах само беличките, понеже бяха цветни...пакетчето стува 0.25лв. и ми трябваха трички за 35 бр. късметчета...можеш да намериш такива бонбонки в малките магазинчета за хранителни стоки...в големите вериги супермаркети не съм ги виждала..но можеш да сложиш каквито си решиш бонбонки, разбира се smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 27, 2011, 19:45:06 »

Maggy, много сте сладки smile
 Deni878, пробвай фризьори и гримьори, докато не почувстваш, че даденият професионалист ще ти даде нужното самочувствие и сигурност в деня, в който трябва да се чувстваш най-красива и спокойна! Споделеното от теб не ми звучи като да са добри професионалисти тези хора...Аз както съм споделяла ходих на 3 пробни грима, понеже не се доверявам лесно относно външния ми вид, беше ми доста нервно честно казано. И като съпоставих трите грима, без колебание реших. Знам, че е свързано с финанси, някои гримьори не вземат пари за пробен, при други е 20...Едната гримьорка ми гримира различно всяко око, при което бях в пълен шок - как да се възприема, освен като кривогледа?! Но ако имат и снимки в сайт, facebook, хубаво е да разглеждаш стила им на работа...
Viks, аз също мисля,че шлейфът придава една тържественост и красота, също съм за, а ако има и вариант да се сваля или прибира по-късно, ще е просто перфектно!
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #328 -: юни 28, 2011, 12:32:44 »

Благодаря ви за отговорите - надяваме се да ме пуснат в петък  в отпуск и да си избера най-накрая рокля...
Deni878 защо късметчетата ти са 35бр. аз съм чувала всякакви неща за бройката - на колкото години е булката, колкото неомъжени момичета ще има на сватбата, 1/3 от гостите и нечетен брой. Вие кое от всички спазвате?
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #329 -: юни 28, 2011, 16:27:09 »

Аз в моите късметчета сложих тик так. Не се разпадат като снежинките.. или както там се казваха smile
Даже не можах да преценя количеството и още се ментоваме с остатъците lol
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines