Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:37:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172969 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 10, 2011, 14:27:10 »

Момичета, имате ли представа къде мога да открия по-евтини рози във Варна? На пазара вървят 1.50 лева едната, на мен ще ми трябват около 200 за украсата в ресторанта. Поръчах изкуствени рози, но сега не съм много сигурна, че ще стане хубаво. Ето линк където съм пуснала и снимките: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,28151.msg478177.html#msg478177

На борсите за цветя трябва да са по евтини.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 10, 2011, 14:41:20 »

Ние бяхме с подобна аранжировка с изкуствени рози. Нашите бяха в светли цветове - бяло и кремаво. За сега нямам професионални снимки, но довечера ще изровя някоя по-добра снимка и ще кача в галерията да ти покажа как изглеждат.

Ако пуснеш снимките, настина ще ми е от голяма полза.  give_rose Ще чакам с нетърпение.
Розите подобно качество ли бяха като моите горе долу, знам, че на снимка е трудно да се прецени?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #257 -: юни 10, 2011, 14:54:55 »

Намерих снимки. Не са най-доброто качество, но с това разполагам към момента.  blush Дано да успееш да добиеш представа. Моите рози бяха май малко по-добри като качество от това, което ти показваш pardon, но мисля, че и с твоите ще стане. Те всъщност не са мои, а на агенцията, която ми прави украсата. Аз много исках естествени цветя, но тази аранжировка изисква много цветя. Доколкото съм разговаряла по този въпрос с момичето, което ми прави украсата, трябвали поне по 40 бр за ваза.  pardon Сама ли ще си правиш украсата?
« Последна редакция: юни 10, 2011, 15:06:30 от pinkbird » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 10, 2011, 15:00:02 »

На борсите за цветя трябва да са по евтини.

Ще проверим и там какви са цените, но май ще е риск с естествени рози, особено, че не агенция ще ми прави декорацията и на самия ден ще трябва да се аранжират, докато ако с аизкуствени ще ги приготвим преди това. На тази снимка, която съм пуснала с високите вази, цветята са изкуствени, така че и моите би трябвало така да изглеждат. Надявам се. smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 10, 2011, 15:07:08 »

Ние бяхме с подобна аранжировка с изкуствени рози. Нашите бяха в светли цветове - бяло и кремаво. За сега нямам професионални снимки, но довечера ще изровя някоя по-добра снимка и ще кача в галерията да ти покажа как изглеждат.

Много ти благодаря са снимките, pinkbird. Наистина твоите рози са по-добро качество, то си личи.
Аранжировката ще я прави моя приятелка, тя е дизайнер и ще ми помага. А розите са при нея в момента, аз не ги виждам и засега смятаме да й изпратя топката, те пък са при мен, за да аранжира една топка с тези рози, с кристалчета и да видим как ще изглежда. Може би като се аранжират и сложат във ваза, ще е по-добре. Ние все пак само главите на розите ще използваме, не зелените стръкове към тях, така че може и да стане. Тя е много добра, така че мисля ще измайстори нещо/ И ще видим как ще изглежда. Ако не стане добре, поне имам време да продам тези рози и да търсим друг вариант. Но общо взето изчислихме, че ако направя 6 такива топки, ще ми трябват около 350 рози общо, което не е малко въобще и варианта с изкуствени рози ще е по-добре от финансова гледна точка.
Еххх, сватбени премеждия. smile
Като направим топката, ще ви пусна снимка да чуя и вашето мнение задължително. smile
« Последна редакция: юни 10, 2011, 19:25:29 от Princess_of_the_Dawn » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #260 -: юни 10, 2011, 15:32:24 »

За мен изкуствените рози в твоя случай са повече от добро решение !!! Аз днес ходих да се срещна с едната фирма за фото и видео ииии определено клоня към нея въпреки цената понеже мисля , че за такова качество цената няма как да е различна ! А ми ми угодиха точно тези фотограф и видео оператор които поисках аз - тях да ми осигурят smile Мисля че ако успея да поднеса информацията за цената на родителите ни по подходящ начин най-вероятно ще са те !!!
И за букетче питах в магазинчето на Чаталджа където shanny каза ( ако не се лъжа) че си е правила букета - първото магазинче от редицата с цветя . Там момичето е много отзивчиво и ми хареса че иска да прави по-интересни букети , а не типичния сватбен букет smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #261 -: юни 10, 2011, 15:35:46 »

gucci , и аз искам да мине без игри и ако стане ще е супер ама както казах искам резервен вариант ако гостите не се забавляват много ! иначе това за фокусника и мен не ми допада , тя както казах вече майка ми го предложи ... и аз смятам че е някак детинско ! Иначе ще се радвам най-много ако не ни се наложи да правим игри или номера !! Но в крайна сметка важното е да се забавляваме , нали !!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #262 -: юни 12, 2011, 12:58:00 »

Здрасти мацки ! Нещо тези дни сте не много активни smile . Аз се спрях на DJ Деси за сватбата и мисля , че ще се получи много добре !
Иначе нищо ново все още покрай сватбата !
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #263 -: юни 13, 2011, 16:25:17 »

Здравей, mynicheto. Аз толкова много цветари обиколих, че сигурно съм подвела съфорумките smile  И в този магазин ходих, ама там нямаше да могат да ми доставят лалетата. В крайна сметка си ги поръчах във Флорис и съм много доволна. Но най-добре е ти да си обиколиш и то няколко различни места и който ти вдъхне най-много доверие на него да се довериш...
Успех smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 13, 2011, 22:02:05 »

Princess_of_the_Dawn пускам за резервен вариант един сайт на борса за цветя http://www.exoticbg.com/asortiment.html
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 13, 2011, 22:12:09 »

Здравейте момичета,

и аз да ви споделя какви сме ги свършили досега smile...днес си намерих след дълго обикаляне много сладки сандалки и съм много доволна, че не е било напразно обикалянето smile..освен това поръчахме и костюм на милото, а в събота поръчахме и халките точно в този магазин, за който бях писала по-рано..днес се обадиха, че майстора ще ни ги изработи до 10 дни..и да си призная, нещата вървят все пак, а бях се притеснила доста smile..днес приключих и с късметчетата, а утре с кошничките и с възглавничката..после ще кача снимки да кажете вашето мнение:)...ами да засега е това...успех и на вас с приготовленията smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #266 -: юни 14, 2011, 07:28:47 »

Моят въпрос е малко следсватбен  pardon, но нашата сватба вече мина  Wink Някой знае ли от къде мога да си купя луксозни албуми за снимки - с картонени страници и твърди корици? Спомням си, че съм гледала някъде такива, но не мога да се сетя къде точно беше  crazy
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #267 -: юни 14, 2011, 08:07:53 »

pinkbird , има ги в повечето фото-магазини и студиа . По принцип последно видях много хубави във Пикадили Владиславово . Имаше няколко вида , но не знам дали няма да ги има във всички Пикадилита . Но наистина излез на разходка и разгледай по фото-магазините има определено ! Също си мисля , че в книжарници като АБВ или Пингвините няма как да няма такива албуми. Дано съм помогнала с нещо !
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 14, 2011, 10:39:14 »

  Момичета и аз да споделя, че си поръчахме халки и според мен доста изгодно. Магазина се намира като се тръгне от пощата към старата рибна борса мисля че третата пресечка казва се  Домино 777  Та: продадохме там злато по 35лв за грам и затова, че ги поръчваме там (по каталог) изработката е 12лв за грам. И така грам злато ни излиза 47лв. Смятам че е доста изгодно дано съм така доволна и от готовия продукт. Girl_hide
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #269 -: юни 14, 2011, 11:45:34 »

Ами то зависи пак какво моделче ви харесва и колко тежи .. Нашите халки са тежки и масивни и излязоха близо 600 лева .. Няма как ! Но иначе - честито за халкичките !
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines