Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:24:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172796 пъти)
 
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #225 -: юни 02, 2011, 13:14:47 »

Аз съм грим при Маруся, прическа - Милена. Но след 5 Юни ще кажа за резултата  Wink
p.s. Нямам търпение вечееееее insane
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 04, 2011, 00:28:42 »

Някой да е чувал някакви отзиви за DJ Krasi от министерството на купоните?
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 04, 2011, 12:40:51 »

Момичета, знаете ли къде може да се направят изследванията за брак в неделя?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 05, 2011, 11:45:03 »

Някой да е чувал някакви отзиви за DJ Krasi от министерството на купоните?
Ами за него нищо не съм чувала.Мога да ти препоръчам ДЖ Дидо от Парти ДЖ.Хем прави купон ,хем не прекалява с подмятания.Определено води със стил.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #229 -: юни 05, 2011, 12:08:53 »

Ами за него нищо не съм чувала.Мога да ти препоръчам ДЖ Дидо от Парти ДЖ.Хем прави купон ,хем не прекалява с подмятания.Определено води със стил.

 Подкрепям с 4 ръце gucci (моите и на съпруга ми, тези на гостите не ги броя Wink ) DJ Дидо беше на нашата сватба и сме повече от доволни. На първата ни среща беше доста сериозен и даже се запитах тогава как ще се получи весело на сватбата (а той само се държеше професионално, без излишни самохвалби). Обаче на сватбата...Тогава се преобрази в един невероятно чаровен и лъчезарен мъж ( какъвто си е), съобразяващ се с всяко желание на младоженците. Всичко казано от него беше на място и мога да кажа, че много голяма част от доброто настроение дойде от него  good
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #230 -: юни 06, 2011, 18:05:46 »

ОМЪЖЕНА ОТ 1 ДЕН!!!!
Момичета, сватбата ми беше приказка!!! Намаше как да не споделя първо с вас, защото вие сте голяма част от подготовката й! Всичко мина по-добре от очакванията ми, не съм била по-щастлива сигурно никога до сега....
Искам да благодаря на Милена за прекрасната ми прическа, която не мръдна до вкл. първата брачна нощ blush ; на Маруся за грима, въпреки че и роклята и ризата на младоженеця бяха целите в фон дьо тен, ама какво да се прави. DJ Иво изпълняваше по план всичко, което му бяхме наредили, каквото казвахме това правеше и се получи хубав купон мисля. Фотев Филм бягаха, залягаха, изпълняваха безропотно всичките ни прищявки, въпреки че булката е дооооста трудна за снимане, защото мноооого мига smile Нашите семейства ни подкрепиха също много. Майка ми и сестра ми ни направиха толкова много изненади, че нямам думи още да опиша всичко! И най-важното - голямо благодаря на персонала на рест. Марина на Слънчев ден! Професионализъм, организация, просто нямам забележки. Нямаше нещо, за което да ги напомним или ние да следим - ресторанта беше просто перфектно украсен от аранжорката им Ани, точно както аз исках - с много бели лалета и перли, изчистено и стилно! Надявам се скоро да имам и малко снимки да споделя с вас smile
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 06, 2011, 19:33:42 »

Честито shanny! Желая Ви щастлив семеен живот! smile
Най-важното е, че Вие сте доволни от Вашия ден, надявам се скоро да видим снимки  smile
Аз също много искам бели лалета, но се притеснявам дали ще издържат през целия ден, твоя букет "справи" ли се с горещината?
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #232 -: юни 06, 2011, 19:57:16 »

Момичета, дайте информация за добри фризьори и гримьори за сватбения ден?  give_rose
Здеавей, моята сватба беше скоро и съм много доволна от прическата която ми направи Теди от салона GRAND STYLE ,който се намира до входа на Мартини бара. Прическата ми беше мн ефектна и издуржа до края
« Последна редакция: юни 06, 2011, 19:59:37 от rroni » Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #233 -: юни 07, 2011, 15:12:05 »

Благодаря, момичета, за прекрасните пожелания!
water_lily, моя букет прекрасно се справи. Съвсем мало бяха отворени на края лалетата, аз си мислих, че доста повече ще се разтворят. Ето го: https://picasaweb.google.com/florisbg/Svatba9302#
Събираме снимките от любителските камери в момента и скоро ще кача малко. Фотото не знам кога ще успеят, ама когато - тогава, не искаме да ги пресираме...
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 07, 2011, 20:39:34 »

Много изчистен и красив букет, браво! smile  good
Активен
starletbg
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #235 -: юни 07, 2011, 22:04:34 »

Момичета, бихте ли ми казали откъде да намеря бутилки за сватбена ракия? Нямам много време -около две седмици само. Благодаря!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #236 -: юни 09, 2011, 12:46:36 »

starletbg, ние взехме бутилки от http://www.ecoprint-bg.com/ Имат голям избор и в наличност.
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 09, 2011, 13:31:46 »

момичета здравейте,

ние сме на вълна халки и имам въпросче към вас...някоя от вас дали е поръчвала халки от магазина на центъра, срещу църквата св. Николай май се казва, до магазина с кожени якета..там гледахме и наистина имат много избор и не са както в другите магазини да ти показват само снимки, ами можеш да си ги пробваш халките...моля ви да ми споделите вашите отзиви, ако сте си поръчвали там...как са като качество?...благодаря ви много smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #238 -: юни 09, 2011, 15:18:44 »

Вече имам няколко любителски кадъра в галерията си smile

deni878, относно халките - ние също ходихме там, но нещо попаднахме на продавачка в лошо настроение и се отказахме. Доволни сме от нашия златар, ако те интересува пиши на лични, ще ти дам контакт.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #239 -: юни 09, 2011, 15:44:21 »

Здравейте мацки ! Нова съм тук и много се радвам, че мога да споделя впечатления и информация с вас . Ще се омъжвам на 14 юли , т.е. след около месец . Сигурно си мислите че всичко ми е организирано .. Грешка ! До никъде не съм ако трябва да съм точна !
За сега имаме ритуална зала , църква и ресторанта сме запазили, също така съм пуснала поръчка а моята рокля и поканите ги взех вчера . И до тук !!
Ще правим сватба с около 50 човека и затова се спрях на хотел Аква на гарата , понеже предпочитах да е в града.
Май забравих да спомена, че чакаме бебче и затова се налага такава бърза организация !! Сега ще потърся случайно дали няма да ги има моите покани в нета , за да ви ги покажа ,че не мога да ги снимам.
Ще ми е нужна много вашата помощ и се надявам да сме си полезни взаимно !
Аз имам опит , защото преди 2 години сестра ми се омъжи и знам всичко около нейната сватба с пълните подробности ! Така че също мога да помогна на някой smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines