Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172810 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #210 -: май 27, 2011, 16:49:01 »

vikki, аз си поръчах силиконови розички от Aegean Paradise. Ето сайта им http://www.europecatering.com/ Все още не съм ги виждала на живо, но може би това е, което ти търсиш. Разгледай каталога им. Цените им са много добри.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 28, 2011, 20:10:00 »

Не съм убедена, че разбрах за какви розички става дума, но в Двете кули мернах магазин, в който продават много голямо разнообразие от цветя  - изкуствени, но доста реалистично изглеждат...Мисля, че този е магазинът - с копринени цветя...
Ако някой има по-детайлни впечатления може да сподели дали са подходящи, аз просто минавах и ми направиха впечатление...но преди два месеца някъде - дали съществуват още не знам...Виждала съм същия магазин в една от пресечките от подлеза на Шипка посока адвокатската градинка, но не мога да обясня точно... nea


* Untitled.jpg (71.41 KB, 399x538 - видяно 206 пъти.)
« Последна редакция: май 28, 2011, 20:21:52 от Milataaa » Активен
vikki
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #212 -: май 28, 2011, 20:37:57 »

Благодаря Ви за отговорите  good
Тези в сайта май са тези които търся .... само, че ме е страх да поръчам нещо което не съм го виждала. Не знам ще помисля над този вариант. Благодаря ти pinkbird  girl_wink
Относно магазина в мола ще мина тези дни и както по Шипка  smile Благодаря ти Milataa  smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #213 -: май 28, 2011, 21:21:45 »

vikki, ако не са ти много спешни, ще се постарая утре или в понеделник да ги снимам и да ти покажа как изглеждат моите smile
Активен
vikki
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #214 -: май 28, 2011, 22:40:22 »

Не са спешни все пак датата ми е след 4 месеца  pardon. Само едно молба ако може да ги сложиш до нещо за да мога да направя някаква съпоставка  blush. Мерсииииии
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 29, 2011, 11:59:49 »

Някой може ли да ми даде инфо- къде са най- евтини бутониерите от естествени цветя: гривни и за закичване?
Активен
water_lily
Любопитен
*
Публикации: 20


Усмихни се!


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 29, 2011, 16:11:58 »

Аз си купих розички от едно магазинче между червения площад и чаталджа, ако се сещаш къде са плевенските закуски в една пресечка, точно срещу магазинчето има магазин за големи аквариуми.  smile
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #217 -: май 29, 2011, 21:22:47 »

Някой може ли да ми даде инфо- къде са най- евтини бутониерите от естествени цветя: гривни и за закичване?

ЗДРАВЕЙ,МОИТЕ БУТОНИЕРИ БЯХА4 ЛВ ЗА ЗАКИЧВАНЕ,И 6 ЛВ ГРИВНА. ПОРЪЧАХ ГИ ОТ ПЪРВАТА БАРАЧКА ДО  СВЕТОФАРА НА ЦВЕТЯТА НА ЧАТАЛДЖА. МН СЪМ ДОВОЛНА,И КАТО СИ ПОРУЧАХ ОТ ТЯХ И БУКЕТА,УКРАСАТА НА МАСАТА,И ОЩЕ 3 БУКЕТА МИ НАПРАВИХА ОТСТЪПКА И БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #218 -: май 29, 2011, 21:35:37 »

Нали в МЦ Младост накрая в последния кабинет се ходи именно за заключение. Даже огледай медицинското и ще видиш на него да пише нещо от рода на "годна да сключи граждански брак"... Не мисля, че ще има някакъв проблем. Да не говорим, че последните печати са от такъв общопрактикуващ лекар... няма как да знаят дали това е твоят личен лекар или не. Wink

И аз да се включа в темата. нашите медицински са от МЦ САНИТА,над гол пазарче в Младост, струваше ни по 40 лв/човек, 1-2 часа по кабинети и зчакване на резултати. и накрая заверката беше от тях,но мисля,че е засължително условие за медицнските,да са заверени от някой общопрактикуващ лекар(може и да не е лечния).
Отделно в ДКЦ 4,което е в двора на Окръжна медицинските струват по 30 лв.човек,но там е пълна лудница и решихме,че мн ще ни въртят и ще 1акаме по кабинети,защото е мн посешавано заведение.
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #219 -: май 29, 2011, 21:43:20 »

tarsya DJ za svatba v Varna. molya prepora4aite. edno znaem 4e ne iskame da e Rumen 4erkezov ako pravilno proiznasyam familiyata.
predpo4itaniya ni sa bez 4alga, po alternativna muzika - rok, pop, blues...
molya prepora4aite smile
Здравей,нашата сватба мина на 22.05.11 и беше страхотна,за което огромна заслуга имаше ДЖ Съни, пича е невероятен професионалист и влага мн чувство в това което прави, Говори мн въздействащо и успя да просалзи доста от гостите с положителни емоции. Дансинга ни не остана и за минута празен,подбира музиката и се сЪобразява с предварителната договорка за стила музика. Голямо впечатление е направил на гостите,че не е вземал пари за поздравите(а това го правят достъа оркестри и ДЖ ПО сватби). Мн коректен беше със заплащането накрая. Коментарите на всички присъстващи бяха хвалепствени за него,а знаете че музиката е в основата на доброто прекарване в ресторанта. Както каза мъжа ми Съно е великан в бранша smile smile човека тази година ще закръгли 600 направени сватби
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #220 -: май 29, 2011, 22:21:47 »

Здравейте момичета искам да обобщя информация за нашата сватба,която мина страхотно,и за която още се говори от приятелите ни  blum
- беше в ресторант Варна на хотел Одесос. бяхме 130 човека,храната беше добра,пиенето мн добре изстудено,обслужването прилично, управителя мн коректен. и обновената обстановка на ресторанта е страхотна,в златно и кафяво с големи ламиони
- за ДиДжвй вече споменах впечатленията си от Съни, проведе сватбеното ни туржество страхотно, бяхме се разбрали да не ни казва сюжета на сватбата,и всичко бе изненада и за нас и беше мн вълнуващо. без излишни игри,с мн интересни и запомнящи се ритуали
- булчинският букета,украсата на масата,бутониерите и 3 допълнителни букета бяха от първото павильонче на цветята на Чаталджа. доволна съм направи ни намаление и безплатна доставка на нещата
- камерата и фотото бяха екип .момчето е новатор като цяло,работи с мн добра техника и се стара изключително много. видях част от снимките които са готови и съм впечатлена. мисля,че ще се справи дори и по-добре от утвърдени имена,защото е по надъхан за работа и се старае много. Камерата чичо Димчо е човек който се занимава години с това,има също нова и хубава техника,снимаше мн незабелижимо,без да се навира в лицата на хората,и мисля,че ще стане добро видео. (още не е в нас) и този въпросен екип работи мноооого по-евтино от другите тарифи за Варна, на около половин цена за пакета услуга

Мисля,чв това са по големите и съществени неща. иначе сама си правих поканите,табелите по масите,подаръчветата са по моя идея, ако някой има за питане да пита smile
Успех на всички,и най-важното не се притеснявайте на деня,за да може да изживеете всичко и да го помните  pleasantry
« Последна редакция: май 29, 2011, 22:26:28 от rroni » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 01, 2011, 19:34:38 »

Момичета, дайте информация за добри фризьори и гримьори за сватбения ден?  give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #222 -: юни 01, 2011, 22:36:18 »

Мога да препоръчам една много добра фризьорка, казва се Саби и салончето й се намира срещу кораба Дръзки, до клуб Калифорния. Момичето е много кадърно, а цените й са много скромни. Тя работи по принцип с добра гримьорка и пак ходят по домовете (знам, че за повечето булки си е важно и това).
Който иска координати за фризьорката или гримьорката, мога да давам на лични smile.

Чувала съм много добри отзиви и за един салон на Червения площад, който предлага професионален грим и коса, като салонът праща гримьорът и фризьорът и в дома на булката при желание. Ето им фейсбук страницата: http://www.facebook.com/pages/SHE-Beauty-Culture/125993030782854, иначе имат и сайт с цени и т.н.: http://www.she.bg/.
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 02, 2011, 09:57:15 »

Princess аз съм много доволна от  моята фризьорка и от гримьорката която работи към салона й (моята сватба беше на 7ми май). Прическата ми не мръдна до последно, а гримът беше страхотен даже фотографите го похвалиха  Wink .
За гримьорката мога да кажа, че съм очарована, защото преди това ходих на проба при една от гримьорките които доста се хвалят, но резултатите  и отношението бяха доста зле. 
 Ако си заинтересована може да ти пиша на лични за телефони и адрес smile
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #224 -: юни 02, 2011, 10:13:28 »

За грим Марусия, за прическа Цвети. Страхотни са.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines