Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:35:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173173 пъти)
 
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 06, 2011, 14:35:47 »

magyyy аз мога да ти препоръчам Комплекс Макси (http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1825), който се намира в Св. Св. Константин и Елена. Апартаментчетата са невероятни, обзаведени луксозно, има си всичко необходимо, но не знам дали ще има свободен апартамент за вашата дата, и какви ще са цените. pardon Дано да съм била поне малко полезна.
« Последна редакция: април 06, 2011, 14:44:33 от Babyfreak » Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #31 -: април 06, 2011, 17:27:43 »

Момичета и аз обмислям да ме вземат от хотел. Незнам.... не мога да реша. Първо мислех да ме вземат от младоженеца. Него няма да го снимат от къде трагва за кумовете например, а мен да ме вземат от тях. Така добре, но малко се скарах със свекарвата \като цяло много се бърка\. И сега съм решила да я игнорирам в организацията като цяло.  Незнам какво да правя! Моля ви помагайте!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 06, 2011, 21:33:32 »

Само като идея - мен ме взеха от фризьорския салон.  pardon

kami2004, нямаш ли някоя приятелка или роднини, от чиито дом да те вземат? Хотелът също е често срещано решение.
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #33 -: април 07, 2011, 09:02:35 »

Маги, ето за това се сетих: http://bohemy-varna.com/
Не знам дали е точно това, което търсиш, но като цена звучи добре. Преди време щях да настанявам кака ми там, но те си намериха друго място и така и не го проверихме на място. Не знам дали е толкова хубаво, колкото ми изгляжда, но може да отидете да погледнете. Поне изглеждат просторни помещенията...

Момичета, помощ! Търся си перли - обеци и висулка. Бях спокойна, защото имаше един магазин в Мола зад Морското училище, където имаше страхотно разнообразие и моите перлени бижута всичките са от там. Обаче Мола са го затворили и магазинчето е преместено на 1/10 площ наблизо и няма почти нищо там, а аз искам да пробвам, защото обикновено това, което ми харесва не ми стои добре... Ходих в Мол Варна, там пак има един магазин с перли, но нищо не ми хареса. Някой да се сеща за друго място?
Отново хиляди благодарности  за инфото give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #34 -: април 07, 2011, 09:16:10 »

Магазин с много и всякакви перлени бижута има на бул. Владислав. От Образцов дом, като се тръгне нагоре, от същата страна на тротоара, подминава се Била, след това се подминава бившето фото Луна, след това има магазин за бельо и обувки и точно някъде там е и това магазинче за перлени бижута, успех smile.
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 07, 2011, 09:31:11 »

Мисля,че и в Гранд Мол-а съм мяркала перли, може да се поразходиш и там да огледаш Wink
« Последна редакция: април 07, 2011, 10:18:11 от Babyfreak » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 07, 2011, 10:02:56 »

shanny тук има няколко магазина, имат и адреса
http://www.bulmarket.com/varna/moda_i_dizajn/0315001.php
http://www.zygosilver.com/showpage.php?ref=about_us
http://www.bijuta.net/catalog/tags-%D0%B1%D0%B8%D0%B6%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0.html
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 07, 2011, 17:13:29 »

Misaki в Гранд мол имат перли, както и Bijou Brigitte можеш да провериш там smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #38 -: април 08, 2011, 08:15:54 »

Мерси, момичета, за съветите, както винаги. Бишкотски, вчера като ми писа се ударих по челото как не се сетих за този магазин, но снощи ходих и вече го няма... какво се случва във Варна, или аз отдавна не съм излизала по магазините, или всички магазини са преместени и затворени.
Но на ъгъла на Образцов дом, където преди имаше магазин за обувки, сега е за бижута - има модели с перли.. Май ще ходя днес и до Гранд Мол....

Между другото, попаднах на покана за още едно изложение, незнам дали ще има нещо, но все пак:
http://www.prikazenden.com/grandweddingshow

Хубав и топъл ден на всички  give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #39 -: април 08, 2011, 10:10:21 »

Ехх Shanny, жалко за магазина ....сори, ако съм те подвела ....

А за изложението и аз щях да ви казвам, утре е от 11 до 18 часа в Димят, в Банкетна и Конферентна зала. Влиза се отстрани, през входа за пристройката. Доколкото разбрах ще има доста фирми, ще има демонстрация на сватбен грим и прическа, както и някакво ревю май, но то чак към 18 часа...Каквото и да е, който има път, няма да е излишно да се врътне smile.
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #40 -: април 08, 2011, 10:20:18 »

Не си ме подвела, така или иначе трябва да се обикаля smile

Хайде, може с някои съфорумки да се видим утре на изложението Wink Да вземем да носим някои отличителни белези за да се познаем? lol
Активен
lena_13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #41 -: април 08, 2011, 16:05:17 »

Ох,доста сте поизписали докато ме е нямало...По повод изложението,предното което беше в Голден тюлип ,беше доста скучно дано това да е по добре.Има и още едно мини изложение утре в Бистро Амфора,но то е за ръчно правени аксесоари за сватбата.Някой ако иска мога да пусна на ЛС повече инфо.
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 09, 2011, 19:56:25 »

Здравейте, имам нужда от помощ, някой знае ли къде има хубави фигурки за торта, от тези които се слагат отгоре  smile.
Ходихме в Крамер и още една сладкарничка, но тези които имаха в наличност, нещо не ми харесват много nea  и сега сме малко в задънена улица sad
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #43 -: април 09, 2011, 22:56:19 »

Babyfreak, когато ходих да оглеждам за рокли, видях фигурки за торта и в магазин Алба, намира се до ритуалната зала. Незнам дали имат голям избор pardon не ги загледах много подробно.
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #44 -: април 11, 2011, 15:58:56 »

Babyfreak , в магазина на Крамер в Гранд Мол гледала ли си? Защото аз години наред поръчвам торти за поводи от крамер до медицинския и никога не съм виждала такива интересни фигурки там...а в Мола на полу-етажа имат нов магазин и май е добре зареден.
На сватбеното изложение в Гранд Мол бяха наизкарали страхотни фигурки. Качила съм техни снимки във фейсбук , но са брандирани и да не стане реклама. Ако искаш на лични да ти пратя линк да видиш...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines