Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:57:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за дерматолозите в България и по-специално за д-р Малче  (Прочетена 3169 пъти)
 
doby79
Регистриран

Публикации: 3


« -: март 29, 2011, 19:33:26 »

Здравейте,
Не знам доколко ще Ви помогна с моето мнение за дерматолозите, но със сигурност ще имате повод да размислите преди да решите да предприемете нещо по-драстично.
Тъй като съм имала различни дерматологични проблеми, свързани с акне, бенки, белези и др. през годините. Посещавала съм най-различни дерматолози и като цяло съм ужасена от лекарите в България.
По повод лазерни процедури съм била съм при няколко различни лекаря в няколко различни града (София, Варна, Бургас) по повод процедури по премахване на бенки и белези. Имам добри отзиви за д-р Томов (все още), както и за процедурите с лазер във Варна в специализираните кабинети. Поне ти казват реално какъв ефект можеш да очакваш и те предупреждават за цената без да те лъжат.
За д-р Малчевски (клиника Малинов, София) мога също да споделя жизнен опит. Била съм при него по препоръка на познати, които са останали доволни от него, както и "благодарение" на множеството отзиви в Интернет. Определено рекламата и PR-а работят в негова и на клиниката полза. Мога само да Ви кажа, че работи само частно и цените му са меко казано "високи". Освен това в началото е много любезен и ви казва една "умерена" сума (ако попитате), както и ви обещава всичко, което искате. В последствие тази сума нараства до неимоверни размери, защото алчният доктор е "забравил" да спомене, че ще са необходими няколко процедури, за да постигнете желания ефект, като накрая дори не се постига такъв. Аз лично съм платила над 300 лв. за премахване с лазер на 2 белега (за сравнение по същото време във Варна платих за същата процедура 20 лв.), които така си и останаха и след като "издои" пациента, д-р Малчевски вече не гарантира резултат. Него не го интересуват резултатите, нито това клиента да остане удовлетворен. И защо ли - все пак е прибрал една солидна сума без гаранция или ефект. Това е като да си купиш продукт или услуга , да ги платиш и накрая дори да не ги получиш. Жалко наистина, защото клиника Малинов разполага с наистина модерна апаратура. Молбата ми е просто да бъдете внимателни, посещавайки определен лекар и да потърсите минимум още 2-3 мнения за същия проблем от други специалисти. Не се водете единствено по чужди мнения и фалшива реклама в блоговете в Интернет. Добринка Станкова
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines