Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВЕЛИКДЕН  (Прочетена 80113 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 23, 2011, 17:20:44 »

bastet  Bravo !!! много са нежни яйчицата с дантелата smile
bera начупени-неначупени , яйчицата са станали много красиви smile
merilen много ми хареса венеца - аз съм фенка на венците - коледни, великденски, че даже и за първи март имах венче на вратата smile
lionelsa невероятни подаръчета

и нашите яйца се изпонапукаха - от 30 имаме счупени десетина. Обаче пък ги настъргах, омесих ги с майонеза и станаха мноого вкусни сандвичи - спестих си приготвянето на обяда  blum

п.п. в галерията качвам снимки от нашите яйчица и декорацийките.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 23, 2011, 18:12:41 »

А мотивите с C 200  ли си ги лепила или с обикновенно лепило?...... И още нещо да тепитам,дали ако яйцето е боядисано с боя отдолу пак ще се получи?
Да, С 200 използвах, но става с всяко течно лепило. Но задължително се прави в-у бяла основа.
Благодаря за милите думи, момичета! heart
И нашите яйца са готови. Имам едно пукнато, защото го изпуснах  GROAN Аз изпозлвах домашния яйца, явно това дава голямо значени на здравината им, а и ги варих както ви писах по-рано.
Метнаха ни с козунаците - цяла седмица доставят невроятни и точно днес - някакви други. И те не са лоши. Вече ометохме единя уж за проба sarcastic
Ще правим за утре зелена салата и гнезда. Все още умувам, дали ще ни стигне и дали да прибавя и нещо картофено към гнездата. От друга страна, ако не преядем, ще има място за козунаците с яйца. girl_wink

Пускам ви линк към великденския албум във ФБ, за да ги видите. Качих и снимки на още една кошничка за две малки принцеси, пълна с шоколадови яйца.ЕТО ТУК
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 23, 2011, 19:16:37 »

Лионелса, първо едно огромно благодаря за съветите при варенето give_rose. С тази техника "артисаха" точно само 3 яйчица, което за човек с прякор "поразяващата ръка" си е направо лична гордост pardon.
И второ - страшно ми хареса декупажната техника и мога да си представя само колко ще се зарадват хората, на които ще подариш тези прекрасни кошнички.  smile
Бастет, това с дантелата също е много идейно! Бера, ти направо рисуваш с хранителни бои върху яйцата ли? Или аз нещо не съм разбрала. Много красиво, но и много сложно ми се струва.

Момичета, на всички и украсите и яйцата ви са прекрасни. Пожелавам ви и настроението да е на ниво в този светъл празник!

Аз намерих сили с този корем и при тези жеги само да боядисам яйчица и да се дотътря до басейна да се тонизирам малко, че и за това сили нямаше да стигнат. heat
Но за догодина, когато ще сме трима си записвам всичките ви прекрасни идейки! good
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 23, 2011, 22:23:35 »

И аз боядисах яйцата, но изобщо не ми е празнично. Ужасно е да си сам на празниците
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 24, 2011, 09:20:00 »

Христос воскресе,момичета!
Направо ви се възхищавам на красотите,дето сте сътворили.
BASTET,BeRa,lionelsa едно голямо  Bravo

Аз тази година боядисах едноцветни яйчица.Миналата доста се потрудих и бях направила перлени,рисувани и какви ли още не.
Курабийки си купих.Козунаци също.От една пекарна до нас изкарваха топли топли,та реших да се възползвам.Взех със стафиди и локум. good
За празничният обяд ще бъдем само аз и съпругът ми,но въпреки това си взехме агнешко.Предвидила съм агнешки ребърца с картофки.Мариноват се от вчера и след малко ще ги слагам да се пекат  girl_wink
Ще направя и една салатка от домати и краставици,че от марулята ми излизат киселини  give_rose
Това е от мен!Желая ви приятно изкарване на празника и много здраве  give_rose
Черпя ви с по едно яйце,пък дано да хванете бореца  tease
 


* qica.jpg (19.28 KB, 160x120 - видяно 10453 пъти.)
« Последна редакция: април 24, 2011, 10:48:05 от carlyangel » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 24, 2011, 14:09:29 »

И аз боядисвах яйчица вчера:



И козунаци правих - 6 козунака направих, но тях не съм ги снимала - леко безформени са, но за сметка на това супер вкусни!  girl_wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 24, 2011, 15:24:10 »

Eто ги и нашите яйца и козунаци.


Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 24, 2011, 15:25:57 »

Христос воскресе!
...с пожелание за много здраже, късмет и благополучие  give_rose

ние днес ще отбележим празника с 13 часов работен ден и ще пропуснем празничния обяд, но по някога нещеата не зависят от нас  pardon
След като боядисахме яицата ми доиде музата за Великден и пак ми се боядисват  pardon та нямам търпение да доиде следващия за да се развихрим хихихихихи....

minalina рисувахме ги директно с маркери за дискове  girl_wink ,като съответно са само за украса,...за ядене не стават, но пък прежалихме 4 яйца за да си поиграем малко  girl_wink

Весел празник на всички и хайде и аз да почерпя с яйчица  smile


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти преглеждаше тази тема.

menyanthe
прекрасни яйца... Bravo Bravo Bravo
Плами браво мила...супер са , а по козунака от кога ми тейкат лигитееее...  Bravo Bravo Bravo
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 24, 2011, 15:43:02 »

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !!!! Бъдете живи, здрави и много щастливи !!!!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 24, 2011, 21:31:27 »

Христос воскресе!
Колко хубави и шарени яйчица  good Как да не му се вдигне на човек настроението?!
Моето яйце беше победено, да ви се оплача  Girl_hide

cherry_dream, дано повече не си сама по празниците. Знам колко е гадно gu6

Аз съм много щастлива, защото моите гнезда станаха много сполучливи и всичко се изяде.



Спокоен празничен утрешен ден! Заредете се за сили за новата седмица!

Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines