Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:54:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как си взехте отпуска за сватабата?
Без никакви проблеми! - 71 (70.3%)
Много трудно! - 13 (12.9%)
Ами-средна работа - 17 (16.8%)
Общ брой гласове: 100

Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпуска за сватбата  (Прочетена 104480 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 17, 2006, 10:49:11 »

Споделете, имахте ли проблеми с взимането на отпуска за сватбата или напротив?  tease

Аз нямах никакви, даже цял месец няма да съм на работа! Половинката и той, като казал, поздрави ли го и му дали целия месец!!!  LOVING
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:20:46 от Teo » Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 17, 2006, 10:52:58 »

Това е супер.
Защото най-добрата ми приятелка още на следващият работен ден трябваше да бъде на работа.  crazy (счетоводителка)
При нас пък няма проблеми за такова нещо, макар че сме голям колектив. Шефовете имат само едно условие, да ги поканят на сватбата  pardon
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:21:03 от Teo » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #2 -: август 17, 2006, 12:39:50 »

Споделете, имахте ли проблеми с взимането на отпуска за сватбата или напротив?  tease

Аз нямах никакви, даже цял месец няма да съм на работа! Половинката и той, като казал, поздрави ли го и му дали целия месец!!!  LOVING
}:->Защо не си се похвалила за това,а?? Но иначе е супер!!! Браво на вас, че сте случили на шефове! Вземете да ги  drinks, та да дадат по още един месец!  give_rose give_rose give_rose give_rose @}->--за най-добрите шефчета!! danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 17, 2006, 12:44:15 »

Аз моя го поканих лично, но за съжаление   nea sad  той ще е в Канада, но след сватбата ще благодарим по някакъв начин!!!  drinks danceg
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #4 -: август 17, 2006, 12:44:54 »

Ми аз вече споделих, че беше доста трудно при мен. Малко хора сме, а тогова бяхме даже още по-малко и първата реакция беше-абсурд  diablo diablo diablo Ама с малко  beating beating се разбрахме  crazy crazy crazy
Затруднението беше още по-голямо и от факта, че двамата ми шефове са дърти ергени  crazy diablo crazy и даже трябваше да изслушам и лекция от сорта на "ама ти луда ли си, за каво ти е тоя брак сега" и т.н. А пък аз- Blush Blush Blush
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:21:17 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 17, 2006, 12:49:06 »

denisimo, ние сме само 2 в офиса и пак всичко беше ОК!!!  hiphip hiphip hiphip

Ама и колежката ми (и тя е поканена Wink) все пак и тя се съгласи, ама къде ще ходи иначе  beating  Wink  danceg
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #6 -: август 17, 2006, 12:51:51 »

Ми аз вече споделих, че беше доста трудно при мен. Малко хора сме, а тогова бяхме даже още по-малко и първата реакция беше-абсурд  diablo diablo diablo Ама с малко  beating beating се разбрахме  crazy crazy crazy
Затруднението беше още по-голямо и от факта, че двамата ми шефове са дърти ергени  crazy diablo crazy и даже трябваше да изслушам и лекция от сорта на "ама ти луда ли си, за каво ти е тоя брак сега" и т.н. А пък аз- Blush Blush Blush
Ама какви са тези хора бе??? А и да ти кажат "ама ти луда ли си?"  :hysteric:Такова хубаво събитие е това!! Но ти си се справила добре  Wink като казваш, че си си  Blush Blush Blush
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #7 -: август 17, 2006, 13:48:53 »

Може би трябва да уточня, че шефовете ми не бяха поканени (първо сватбата беше в по-тесен кръг, а пък и не бяхме много близки, защото те все пазеха дистанция  dirol dirol dirol). Така или иначе бях сигурна, че няма да дойдат дори и да ги поканя, щото са си странни такива  diablo diablo А после на вас ако ви ги дрънкат такива вие бихте ли ги поканили  tease crazy tease crazy И те тогава не знаеха, че няма да ги каня, тъй че не е да са били засегнати нещо, ами просто са  mega_chok mega_chok mega_chok И това е при положение, че иначе съм им едва ли не най-доверения служител, ха ха  crazy crazy Колежките ми бяха поканени естествено и те после са ги поразпитвали, ама ергените не се обадиха едно Честито да кажат  diablo diablo Абе все едно не сватба, ами престъпление  mega_chok Ама то в такъв момент си толкова  Dance Dance и не ти пука от нищо и никого, поне аз съм така  yahoo Пращам ги всички да се  mega_chok mega_chok mega_chok
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:21:44 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 23, 2006, 11:10:22 »

Та, като говорим за отпуска...  yahoo

Вижте това! tease


* untitled.jpg (44.08 KB, 478x640 - видяно 666 пъти.)
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:20:19 от Teo » Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #9 -: март 13, 2007, 09:18:04 »

 Нека и аз да се включа в тази тема,защото наистина е много интересна и особено важна.Въпреки че до нашата сватба има още много време,това е въпрос който определено ме притеснява.Веднага ще кажа и защо...
 Миналия месец трябваше да ходя на лекар за едни изследвания,казах на шефа ми,а той направи една физиономия...да не ви разправям.Както и да е-пусна ме.Обаче,мина една седмица и аз трябваше да отида да си взема резултатите....той направо полудя!Аз толкова много се обидих,че изобщо не отидох а пратих майка ми.
 И така....сега съм му казала за сватбата(той не е сред поканените),непрекъснато му правя намеци,че ще трябва да ми даде отпуската,а той се прави на приятно разсеян и ми обяснява,че нямало кой да ме замества  angry .Аз съм решила,че ако не ме пусне-ще напусна,защото в крайна сметка това е много важен ден за мен.Дори,ако не се лъжа по закон са длъжни да те пуснат 3 дни почивка.
 Ще видим как ще се развият нещата,но аз определено не съм съгласна в петък да съм до 18,00 часа на работа,в събота да се омъжвам и в понеделник-пак на линия.Няма да стане!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 13, 2007, 09:51:42 »

geri84  много лош шев имаш sad
милото е военен и знам че за сватба им се полагат 5 работни дни отделно от отпуската.
може да разпиташ как е по закон и да му затвориш устата на този гадняр
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 13, 2007, 10:12:01 »

ЕТО ТОВА ИМ Е ХУБАВОТО НА ВОЕННИТЕ ЧЕ МОГАТ ДА СИ ПОЛЗВАТ ВСИЧКО КОЕТО ИМ СЕ ПОЛАГА ПО ЗАКОН  Bravo
АЗ ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПОПИТАХ МОЯТ ШЕФ "ШЕФЕ ЩЕ МОЖЕ ЛИ ДА СИ ВЗЕМА МАЛКО ПО ГОЛЯМА ОТПУСКА ОТ ОКОЛО МЕСЕЦ ?!!!"  blum, А ТОЙ СЕ ОБЪРНА И МИ СЕ УСМИХНА И МИ КАЗА МАЙ ЩЕ ТЕ БРАКУВА МЕ А?
И АЗ МУ КАЗАХ ТОГАВА ДА ЧЕ ЩЕ ПРАВИМ СВАТБА А ТОЙ МИ ОТГОВОРИ ЧЕ КАКВОТО ЗАВИСИ ОТ НЕГО ЩЕ ГО НАПРАВИ. И ВЪПРЕКИ ЧЕ РАБОТА САМА В ОФИСА С ДВАМАТА СИ КОЛЕГИ КОИТО ИЗПЪЛНЯВАТ КОРЕННО РАЗЛИЧНА РАБОТА ОТ МОЯТА И НЯМА ДА ИМА КОИ ДА РАБОТИ ЗАРАДИ МЕН СЪМ СИГУРНА ЧЕ НЯМА ДА ИМАМ ПРОБЛЕМ ОТНОСНО ОТПУСКА ЗА КОЕТО МНОГО СЕ РАДВАМ  yahoo
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ДАНО НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ С ШЕФОВЕТЕ СИ  girl_wink
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #12 -: март 13, 2007, 10:15:04 »

geri84  много лош шев имаш sad
милото е военен и знам че за сватба им се полагат 5 работни дни отделно от отпуската.
може да разпиташ как е по закон и да му затвориш устата на този гадняр

 Не знам,дано да се разберем по някакъв начин.То нали знаеш,че в частните фирми е така-законите много не ги вълнуват,ако ти изнася,ако не......заминавай си!Аз се надявам да ме пусне,в противен случай-работа има колкото искаш.Няма да позволя да ми развалят най-прекрасние месец в живота ми.Казвам месец,защото предполагам че поне толкова ще ме държи.Преди сватбата ще е лудница-прически,гримове,последни уточнения и т.н.,след това меден месец....  girl_in_love .Така че твърдо съм решила-или ще се разберем да почивам поне половин месец(седмица преди и седмица след сватбата)или изобщо не мисля да оставам тук.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 13, 2007, 10:30:03 »

СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДАНО СЕ РАЗБЕРЕТЕ В ТВОЯ ПОЛЗА  girl_wink
ВСЕ ПАК МУ КАЖИ ЧЕ ВЕДНЪЖ СЕ ЖЕНИ ЧОВЕК И ТРЯБВА ДА СЕ НАСЛАДИ ИЗЦЯЛО НА ТОВА НОВО НАЧАЛО  yahoo
И МОЯТА РАБОТА НЯМА ДА ИМА КОИ ДА Я ВЪРШИ НО ЯВНО МОЯТ ШЕВ Е ЧОВЕЧЕН И РАЗБРАН ВЪПРЕКИ ЧЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ЖЕНЕН НО МАЙ МУ ПРЕДСТОИ И НА НЕГО  Bravo
УСПЕХ МИЛА  blum
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #14 -: март 13, 2007, 10:41:13 »

СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДАНО СЕ РАЗБЕРЕТЕ В ТВОЯ ПОЛЗА  girl_wink
ВСЕ ПАК МУ КАЖИ ЧЕ ВЕДНЪЖ СЕ ЖЕНИ ЧОВЕК И ТРЯБВА ДА СЕ НАСЛАДИ ИЗЦЯЛО НА ТОВА НОВО НАЧАЛО  yahoo
И МОЯТА РАБОТА НЯМА ДА ИМА КОИ ДА Я ВЪРШИ НО ЯВНО МОЯТ ШЕВ Е ЧОВЕЧЕН И РАЗБРАН ВЪПРЕКИ ЧЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ЖЕНЕН НО МАЙ МУ ПРЕДСТОИ И НА НЕГО  Bravo
УСПЕХ МИЛА  blum

 Много ти благодаря!Аз мисля в началото на април да седна и сериозно да си поговорим по този въпрос,за да съм наясно какво да правя и как да си организирам нещата.След това задължително ще пиша какво сме се разбрели.И аз много се надявам да се разберем.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines