Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:57:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 14  (Прочетена 163068 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #450 -: юли 11, 2011, 19:39:53 »

Точно това казвам че нямам от кого да взема да пробвам girl_wink нищо де ще видя какви ги има по магазините като тръгнем да обикаляме и ще преценя дали да си взема, може пък с бебо да се нагодим и да не ни трябва blum
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 12, 2011, 07:30:59 »

Minalina, Много Благодаря, че сподели тези продукти  give_rose
Тук за добро или лошо ги няма повечето, които си показала. Искрено се надявам да се нагодим някакси с наличното, ако не да купя продуктите, които ще покажа по-долу.
С 300 зора бях намерила нещо подобно на възглавницата за спане. За съжаление дунапрена ужасно миришеше на химикали и аз я върнах. Единственото горе долу близко е това:

Прегради има тук, но са от плат

Възглавницата ми за кърмене е тази (имам я):

Много се надявам да успея да се науча да кърмя легнала, ако е удбно за беба и мен.
Другите продукти ги няма  angry

Катето, за съжаление не мога да се изкажа за количка, защото тези модели не се предлагат тук. Успех!
« Последна редакция: юли 12, 2011, 07:46:32 от Anichka » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #452 -: юли 13, 2011, 13:38:01 »

Аз харесвам тази възглавница дето Ани е показала ама се надявам да не ми потрябва а да се научим с бебето да суче без такива екстри girl_wink моите познати не са се оплакали до сега че имат проблем с кърменето без възглавници и т.н.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 13, 2011, 14:03:19 »

Аз много съжалявам,че не си купих от тези дългите възглавници sad Докато бях бременна спях с една малка,после като кърмих си подлагах тук и там възглавници,но накрая се примирих и известно време карах само на мускули,сега като погледна назад щеше да ми е много удобно да имам good ,за следващото ще знам girl_wink По магазините имаше само едни евтини,твърди и не ми харесаха и не си направих труда да потърся от по-качествените,та си останах без възглавничка blush
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 13, 2011, 20:21:25 »

Аз използвах една плюшена играчка-възглавница с общо-взето капковидна форма и ми беше много удобна, красива декорация си е и сега. Не ми харесва, че тези възглавници, които се продават тук, са с толкова грозни калъфи. В Premaman и Mothercare има много по-красиви, но като материал са като евтините на бертони, а като цени като онези еко-меко-то. Продават се и само калъфки, но първо не са евтини, второ са различен размер.. Поне тези вторите защо не ги правят с по-красиви калъфки, като им искат 80-90 лева, просто не ми го побира умът. А на йогата за бременни пък колко ни бяха красиви възглавниците.. то не че не можем сами даси ушием калъфки, ама то и вата можем да си купим по тая логика и да си ги направим съвсем сами.. аз като купувам нещо искам да е както трябва, в крайна сметка, а не да си го преправям после!
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 14, 2011, 08:07:38 »

... аз като купувам нещо искам да е както трябва, в крайна сметка, а не да си го преправям после!

 good good good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #456 -: юли 16, 2011, 19:01:07 »

Много ми харесва играчката за над леглото, само провери дали става за сгъваемите кошари, защото нашите кумци ще са с такава кошара и като тръгнаха да търсят въртележка и от всякъде им обясниха че не стават за сгъваема кошара, защото са и меки стените. Ставали само за дървени кошари. Така че преди да купиш питай за всеки случай smile Иначе е много хубава. Каква и е цената?

Играчката точно този модел дето показах по-рано я няма в наличност от доста време, но днес ходихме до Пакостник и момичето ми показа същата но не с мечета а с други животинки




попитах я специално дали става за кошара и тя категорично каза че става и ако съм решила почти веднага да сложа такава на кошарата да е по-шарена за да впечатлява бебето а ако е едноцветна нямало да и обръща внимание girl_wink аз съм много  yahoo защото съм си я харесала от доста време и мисля да си я поръчам danceg

Харесах си и скрин най-накрая за бебо пак от там но за тях се правело поръчка само онлайн и ще си пусна а като дойде ще го снимам вече сглобен да ви го покажа smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 16, 2011, 21:12:31 »

Ивето,имаме абсолютно същата играчка.
Дъщеря ми обожава магаретата,а аз вече мразя мелодията  pleasantry

Играчката е тежка и иска стабилна основа.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #458 -: юли 16, 2011, 21:16:51 »

Да не те разочаровам, но ще ти е много трудно да я поставиш на сгъваема кошара.Моята стои опакована.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 16, 2011, 22:32:09 »

Още нещо за играчките над кошарите - по принцип не се препоръчва поставянето им съвсем в началото, когато зрението на бебчето не е съвсем регулирано и не фокусира добре (сама ще забележиш, Ивето, че бебчето ще събира очички навътре към нослето доста често, докато е съвсем малко).
В началото бебетата виждат на 20-30 см, колкото горе долу е разстоянието до гърдата, поне така пише по книгите. Ако играчката не е центрирана точно над очите му, не е добре и затова се слага обикновено поне след първия месец. Ели започна да се радва истински (тоест да подскача и да й "говори" като я види) на нашата дори след втория Wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 19, 2011, 13:47:11 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines