Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:17:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 14  (Прочетена 163070 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 08, 2011, 23:31:52 »

Тази картинка на триколката случайно я избрах, не съм се спряла точно на тази. Благодаря ти за съвета. Ако решим да купуваме, ще гледам гумите.
Аничка, идеята за дъска за рисуване е много добра. give_rose Дари много обича да рисува с пастели и то не само на разрешените места  blum Вероятно и пъзел някакъв ще взема.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юли 09, 2011, 11:23:08 »

Да се включа и аз с нашия опит с количките и триколките-колелца. Първо за количките сменила съм около 5-6  crazy, повечето ми бяха триколки/на мен лично ми бяха по-удобни/, като последната вече беше Бъгстър/ много съм доволна good/, хем лека, хем много маневрена, няма скърцане, возех Криси с голям кеф, а той тежеше доста. Возила съм го там до към 1.9г., после вече си ходеше сам и то доста време, така че стана излишна. Всичките колички, които съм ползвала го продадох след това, така че съм много доволна.
За първия му рожден ден му купихме това http://misto-bg.com/puky/cat1l.htm с подложка по краката и с коланче, скъпичко е, но напълно си заслужава парите. Криси още го кара, вече му е малее, но пък нито скърцане, нищо, перфектно е. Имаме и колело без педали, но още не е сигурен на него. Пукито е страхотно, препоръчвам го на всеки, които може да си го позволи, сега сме на село и го ползва предимно по трева и off road терени, колелото е  good.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юли 09, 2011, 17:43:44 »

Момичета,благодаря ви за мненията относно кошчетата и бебефона,мисля че вече реших какво искам и остава да наближи момента. give_rose
Гледам и за играчки за кошарките си говорите,та аз много се двуомя и за тях...дали такава http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_41_10751_-1_14732_71833_10001_14053 или някаква такава http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_41_10751_-1_14732_97638_10001_14053 ? ohah
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 09, 2011, 18:52:30 »

Росито, аз от опита, който имам вече с въртележките, мога да кажа, че Ели не заспива, а се забавлява с нея (не че е лошо, де).
Бих избрала втората, защото светлинното шоу с първата си мисля, че няма да успокоява и приспива бебето, а напротив pardon А за да се виждат светлините, това означава, че ще се пуска по тъмно, когато се предполага, че трябва да спинка crazy Аз съм за втората good Иначе и двете са супер сладурски и много веселяшки и пъстри! smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 09, 2011, 19:13:25 »

Аз и друго се чудя за играчката със светлинката,защото и ние искахме да я вземем,но се отказахме-как бебето ще фокусира на таван,който е отдалечен на 2 метра от него?Тук на картинката изглежда,че отражението е върху тавана  над бебето ,а той е доста нисък  huhhuh.gif  crazy
Може и аз да се бъркам нещо  huhhuh.gif
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юли 10, 2011, 00:41:55 »

Имаме едно такова чудо на Фишър Прайс. Действително отражението се размива до тавана и не е така ясно като на картината. Обаче абсурд да ми приспиваше детето, напротив - разсънваше го. Ползвала съм го по-скоро сутрин да се върти там нещо да го забавлява, че да мога да скокна до тоалетната или да взема един бърз душ.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 10, 2011, 10:05:50 »

Отговарям тук на питане на Аничка по повод полезните "уреди" за спане с родителите (или поне това, което на мен ми е от полза).

Възглавницата, която е коментирана и по-назад в темата, лично на мен много ми помага, защото ме беше супер страх да не му направя нещо на това дете (спя дълбоко а и леглото ни е само 140 см широко). Но знам, че inaxastra даже няма нужда от нея.

Ето това е нещото :

 
А ето и преградата, която ползваме – тук е сложена на дивана, но се слага с минимално усилие и на леглото. Ще помоля ако Ина може да попита от къде е купувана, за да ви покажа на търговския сайт на марката по-подробно за какво иде реч (а и искам да си купя същата и ме интересува инфото – тази е взета само на заем).



А за първите дни на бебето, аз лично бих препоръчала и това: 

http://www.redcastle.fr/fiche-produit/p/cocoonababy/?tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=254&tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=29&cHash=2bcad4e6e5

Жалко, че е толкова скъпо и не си го купих преди да родя. Но просто опитахме един ден и сложихме детенце да легне върху дълга възглавница за кърмене свита на две (за да постигнем същия ефект) и по-щастлив от него нямаше.  Спа като къпан. После всичко е индивидуално, зависи си от бебето!

И последно, за кърмене, аз лично си харесвам тази възглавница, дадена ми на заем от една приятелка. Просто ми е сто пъти по-удобна от нормалните дълги! Но това е пак строго индивидуално, трябва да се опита : http://www.mybrestfriend.com/products/original-pillow/

 
« Последна редакция: юли 10, 2011, 11:17:48 от minalina » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юли 10, 2011, 10:57:49 »

Имаме едно такова чудо на Фишър Прайс. Действително отражението се размива до тавана и не е така ясно като на картината. Обаче абсурд да ми приспиваше детето, напротив - разсънваше го. Ползвала съм го по-скоро сутрин да се върти там нещо да го забавлява, че да мога да скокна до тоалетната или да взема един бърз душ.

И аз за това я ползвам. Както и да сляза на долния етаж и да си взема нещо за хапване.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #443 -: юли 11, 2011, 08:42:28 »

Аз много се чудя дали да взимаме тази възглавничка за кърмене, а няма от кого да я взема да пробвам и в крайна сметка може и да я вземем ще видим, така като гледам тук доста мами съм чела че я ползват, пък и в списъка за бебето я имаше girl_wink

Това дето е показала Minalina за първите дни на бебето е много хубаво но не съм го виждала по магазините pardon изглежда удобно
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юли 11, 2011, 11:12:37 »

 give_rose Момичета спрях се на тази количка ,какво ще кажете smile тези дни я видях на живо но в лилав цвят, а родителите са мн доволни (засега  blum)


* hhhhhhhhhhhhhhhh.jpg (59.19 KB, 800x577 - видяно 294 пъти.)
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #445 -: юли 11, 2011, 12:11:00 »

Някой от моите приятелки ползват тази  http://www.ecolina-bg.com/product.html?product_id=221 възглавничка за кърмене, а и като предпазна преграда може да се използва!  smile
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 11, 2011, 12:18:43 »

kateto87 и аз много я харесвам тази, но още не съм я виждала, иначе и на мен в лилаво много ми допада
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юли 11, 2011, 12:33:28 »

Тази не се различава особено от възглавницата на Бертони. Само дето последната не е съвсем права, като не е закопчана, но пък е достатъчно мека, за да приема почти всякаква форма. Аз имам такава и я ползвам вече и като преграда, откакто Ели започна да се преобръща на поразия.

http://family-bg.com/prX_4122.htm
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #448 -: юли 11, 2011, 14:25:10 »

Кате количката много ми харесва мила girl_wink видях я и в лилаво по-хубава е разбира се girl_wink

Тези възглавници ме заинтригуваха girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 11, 2011, 15:46:33 »

Някой от моите приятелки ползват тази  http://www.ecolina-bg.com/product.html?product_id=221 възглавничка за кърмене, а и като предпазна преграда може да се използва!  smile

Това са дългите възглавници, за които говорих. Много хора са супер доволни от тях. А на снимката е показано точно по начина, по който и ние я бяхме сгънали и се беше харесало толкова на бебче.

Ивето, бях чела в бг-мамите, че едно момиче е закупило правата на тази марка за България и скоро ще разпространява тези продукти.Щом можеш да вземеш на заем дългата възглавница можеш да пробваш на първо време с нея (макар и, признавам си, да не знам какви може да са последствията върху гръбначния стълб, но щом са го показали така хората, защо не). Просто бебе кукун-а е готино нещо, но и цената му си е високичка.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines