Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:21:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 62870 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 22, 2011, 13:35:48 »

bejkite важното е че всичко е минало и сега се радвате на вашия малък бебешок  smile
 Аз 9 месеца се гласях за нормално раждане и както се гласях накрая секцио ,но  не съжалявам всичко мина толкова неусетно .
Сега ми е едно страно ниско долу на корема като издръпнало все едно не е мое ...но дано с времето се възвърне чуствителността  smile
Наистина останаха ли още мами с коремчета в темата  smile smile smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 22, 2011, 13:59:06 »

Савче,и на мен ми е изтръпнало,но това е така,защото при разреза се срязват и нервите.Чувствителността се възвръща след около 2-3 месеца.  good А вие как сте с бебка?  give_rose
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 23, 2011, 16:49:07 »

Ах, момичета, не съм герой- всяка от нас е готова на всичко за малката душичка  heart
А и какво можех да направя  pardon

Savka, а защо те оперираха накрая?

А аз си усещам като изтръпнал корема на допир. Но както казва Carlyangel, това е от срязаните нерви.

Поздрави и целувки на бебоците  blum
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 27, 2011, 14:45:53 »

Ние сме добре -растем вече сме на един месец и 4 кг и70гр и 56 см  smile smile smile
А операцията се наложи се наложи както каза доктора  -лош статус на главата. Деня преди да родя когато бях на лекар ми казаха че ако държа да пробвам нормално много ще се измъчим и двете и много щ ени срязват ако се наложи ....
Аз неможех да лежа по гръб бебето претискаше и в момента в който легнех и се задушавах .
По време на операцията помня че исках да ставам както си бях срязана имах чувството, че всеки момент ще спра да дишам и в момента в който я извадиха докторите казаха добре че е секцио .
И майка ми така каза че са срязани нервите  и е нормално да не чувствам нищо и да е изтръпнало  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 04, 2011, 20:52:14 »

Много лошо,че така те е притискала и слава богу,че всичко е минало добре!Но както и аз,предполагам,че и ти си доволна от професионализма на лекарите в "Селена"  girl_wink
Мина и този месец и ето,че темичката опустя и скоро ще замине в архива.Ще ми липсва тази темичка,в която споделяхме трепетите от бременноста  l_bye_girl  girl_cray3 Cray
Активен
didkam
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #260 -: юли 05, 2011, 16:47:05 »

Здравейте и от мен,отдавна не съм писала,но ви чета.Не остава време от малката,защото съм напълно сама,през деня.Иначе ние сме добре,растем,проявяваме характер  blum и така.Бяхме на консултация преди седмица и тежим 4240гр. и 54 см.,биха й и ваксината за хепатит Б,въобще не рева,само за няколко секунди,докато я взех в ръце,понесе я мн добре,нищо й нямаше,но и лекарката каза че тази е лека ваксина и няма да има проблем.Сега сме на консултация и две ваксини на 21,те са малко по-гаднички каза педиатърката,но няма начин ,дано ги понесе добре,без проблеми  :)Иначе наистина темичката ни съвсем затихна sad Хайде да си направим темичка за след раждането,да си обсъждаме там вече нещата свързани с мъниците  give_rose Само че аз не съм наясно с правенето на теми,така че който е наясно,ако има желание да направи smile Там предполагам вече ще сме по активни smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 12, 2011, 15:45:34 »

Речено сторено http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,29666.0.html
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines