Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:11:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 62873 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: март 17, 2011, 08:51:13 »



АПРИЛски мами

nina_dicheva - 05.04
Bebe_chaka - 21.04 
Little flower - 28.04 stork-boy


  МАЙски мами 

didkam - 12.05 stork-gurl
kotelinka - 28.05
maia_svet - 31.05
albenka - 31.05


ЮНскИ мами

Vanche_ - 01.06
savka - 03.06 stork-gurl
mstoqnova - 04.06 stork-gurl
ornella - 05.06
Mishmi - 06.06
bejkite - 11.06 stork-boy
carlyangel - 14.06 stork-gurl
Nastiq - 17.06 stork-gurl
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 17, 2011, 09:58:13 »

Брей, много сме приказливи  blum изписахме темата! Благодаря за новата, Данитка, и се надявам да е пълна с хубави новини и емоции!
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #2 -: март 17, 2011, 11:31:58 »

Хайде да ни е честита новата темичка и да я напълним само с хубави разкази  good
bejkite стискам палци всичко да се оправи по-бързо и да мине без оперативна намеса  good
а между другото за да не мислиш за това, ти слагам този линк да го разгледаш:
http://www.facebook.com/note.php?note_id=172696929444901
не знам дали си го видяла, ама като пратиш снимката с рисуваното коремче да дадеш линк да гласуваме  Bravo
♥_Veni_♥ това явно са подготвителни контракции, бебчо ще иска да излиза май скоро  girl_wink
Little flower много е хубаво да пазаруваш за бебо и аз с нетърпение чакам да дойде другия месец и ние да почнем да пазаруваме с таткото. Много е вълнуващо  Girl_hide
А иначе и от нас нищо ново, на 31-ви чак съм на консултация и до тогава мисля да се отдам на хубавото време и на разходки, тези дни го дават валежи, но да се надяваме да са само за ден, два  blush
За дрехите и аз съм като вас имам зимни, но за по-топло време ще трябва да си взема още нещо. От миналата година имам няколко широки роклички, но не знам коя ще ми стане  blum
Ами това е от нас, чао за сега и се радвайте на хубавото време  give_rose
Активен
didkam
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #3 -: март 20, 2011, 21:17:02 »

Здравейте и от мен smile Лелееее колко сте изписали,чак нова тема сте направили biggrin  Иначе от вчера вече съм майчинство,тоест от 28 съм по принцип,но ме накараха да взема и отпуската 5 дни и затова съм от вчера,въпреки,че не ми се седи отсега вкъщи nea Иначе на 16 бях на консултация,лекарката каза че всичко е наред,дано да е така и занапред  god Иначе вчера доста се депресирах заради колежката,която също е бременна в 6 месец,но прокървя и е в болницата сега за няколко дни на системи  shok Така ми стана гадно,почна и да реве,чисто се депресирах и само гадни работи си мисля от вчера и ме е хванал някъв страх,че....незнам. Много гадно,ама каза че още не са й казали нищо конкретно и й чакат изследванията.Надявам се всичко да е наред и да се оправят нещата  god Хайде спирам с тая тема да не ви депресирам и вас. Хайде лека вечер ви желая мами  give_rose
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 20, 2011, 22:18:32 »

didkam и аз именно заради такива паранои изживях един малък ад днес,и то напълно напразно  girl_impossible След като се изкъпах,забелязах,че ми държи някаква влага,която незнайно защо си въобразих,че е преждевременно изтичане на води.И оттам като се почнаха едни лоши мисли и викам на мъжа ми,край отиваме някъде на преглед.ЖК ми е в Хасково,та викам ще идем тук в Хирургиите в Пловдив.Отиваме ние,и там се лутахме бая време,докато намерим АГ отделението.Пред него беше пълно с цигани и вонеше ужасно  angry.Звъннахме на звънеца и една акушерка,в меко казано лошо настроение, ни отвори.Обясних й какви са притесненията ми и тя ми каза да се съблека.Взе ми кърпичката,която си бях сложила на бельото и капна някакъв оранжев разтвор,който проверява дали течноста е околоплодна.Не беше.После ме прегледаха и лекарката каза,че шийката е напълно затворена и няма никакви проблеми.Прескушаха тоновете на бебчето,151 удара,всичко 6 .Ама прегледа беше ужасно болезнен и въпреки,че казах,че ме боли изобщо не им пукаше,дори ми направиха забележка  cray
И още като лежах да скушат тоновете като ревнах,от облекчение и от уплаха,та не можах да се успокоя 30 мин. blush
Ето до какво водят параноите и внушението.. tease
Мъжът ми,горкият,се хвана за главата. blum
Та всичко идва оттам,че скоро си правих кола маска на триъгълника и сега мястото го усещам по-влажно някак си,а беше и след баня и не е имало никакво изтичане,ама пуст интернет.. pardon
Съжелявам за дългия пост  give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 21, 2011, 11:14:13 »

Как сте момичета, тези дни, виждам малко сте се попретеснили, спокойно бебчовците си знаят работата.carlyangel и аз го имах този момент, но беше в 17 седмица, гледах един филм и си поплаквах на сюжета и изведнъж усетих,че нещо ми толпли м/у краката.Виждам аз панталона ми мокър, леле не мога да ви опиша тревогата, която ме обзе бях сигурна, че е вода... Оказа се,че или съм се изтървала от напъването да рева по глупавият филм, или силно течение.Даже после като се прибрах видях, че дори не е толкова мокър , но на момента ми се стори,че целият е подгизнал   crazy
За това мн добре ви влизам в положение, това да си бременна в днешно време и с тази  информация, която прелива от всякъде не може човек спокойно да си изживее "мътенето"  heart
Аз момичета, още си чакакам момъка, ама няма никакви признаци да излиза, както писах и в темичката си... Само ме бута с ръце и крака да се изправят, ето даже и сега, защото съм се навела да пиша на компа... Ама отесня му май гарсониерката и аз все го приканвам да излиза, даже татито сега му сглобява новото гнезденце  girl_in_love
Това е мами за сега целувки от нас с бебчо и леко бременеене!!  heart
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 21, 2011, 11:59:04 »

Момичета, не се шашкайте  smile както ни казаха на една от лекциите за бременни, ако се чудиш дали раждаш или не, значи вероятно още не раждаш  blum нямало начин да се сбърка. Та не си тровете живота!
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 22, 2011, 21:32:30 »

Здравейте момичета!
Аз вече съм по- добре и от вчера съм на работа.

Didkam, сега си почивай, пазарувай и подреждай нещата за бебчо  give_rose
Carlyangel, съжалявам за ужаса, който си преживяла  sad
♥_Veni_♥, явно на бебко му харесва на топличко  pqz

Nastiq, благодаря за инфото. Пуснах снимка и който иска може да гласува за мен. Това е линка:

http://www.facebook.com/spisanie.9meseca

а това моята снимка:

Лека вечер и галки по пупите  heart


* 100_0304_ss.JPG (75.78 KB, 514x686 - видяно 312 пъти.)
« Последна редакция: март 22, 2011, 21:46:27 от bejkite » Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #8 -: март 22, 2011, 22:12:59 »

bejkite видях те и още сутринта съм гласувала за теб.  Bravo
Успехи с конкурса  good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 22, 2011, 22:15:13 »

bejkite гласувах за теб!Много ми харесва сладкото ти коремче  pqz Желая ти успех на конкурса smile good
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 23, 2011, 09:17:40 »

bejkite и аз се записах  Wink Успех и стискаме палци да спечелиш  good
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 23, 2011, 09:28:18 »

carlyangel мога да си представя ужаса който си преживяла в хирургиите в гр.Пловдив
Преди няколко месеца ми се наложи да потърся тяхната помощ и то през нощта и повече там няма да стъпа ....просто е ужасно отношението  sad sad sad
bejkite и аз вече гласувах  give_rose Успех и от мен !
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 24, 2011, 11:32:41 »

Да се включа и аз в новата темичка.
При нас всичко е нормално. И аз скоро усетих нещо като потичане, но бях убедена, че е някакво течение, а не изтичане на околоплодни води, може би странно, но изобщо не си и помислих, че ще раждам, въпреки, че в книжката, която чета пише, че щом вече съм в 7 месец не е изключено. Радвам се, че при вас въпреки притесненията и некомфортните прегледи всичко е наред  give_rose
Относно хирургиите в Пловдив, на мен там са ми правили две операции, но в лицево-челюстна хирургия и останах с много добри впечатления, много съм благодарна на екипа от хирурзи, които ме оперираха и на сестрите, които ме наблюдаваха денонощно, но да не се отклонявам от темата.
Днес, с една приятелка, която също е бременна ще ходим в болницата в която ще раждам на лекция относно кърменето. Veni_, ти посещавала ли си там училището за бременни? Предполагам, че ще е интересно.
didkam споменава за кола-маската. Аз преди време си мислих да повдигна темата във форума, но още когато забременях се консултирах с козметичката ми и тя каза, че няма никакъв проблем да продължавам да ходя на кола маска. Мисля последно да отида около 15 дни преди раждането. А за след това ще продължа, когато съм в състояние. didkam можеш да облекчиш овлажняването след кола маска с бебешка пудра, но ако е в същия или най-много следващия ден след процедурата, след това вече според мен си е някакво течение.
Хубав ден на всички! girl_wink
« Последна редакция: март 24, 2011, 11:35:22 от Vanche_ » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 24, 2011, 14:11:33 »

Vanche_ аз бях тази с кола-маската smile  blush Аз не ползвам пудра,но ще си купя.И аз мисля 1-2 седмици преди раждането отново да си направя.Моят лекар каза,че няма никакъв проблем,стига болката да ти понася,а на мен ми понася,понеже съм свикнала от толкова щавене  Wink good
Момичета,да ви попитам,кой как е решил да ражда?Мисля,че е време всеки да сподели избора си  good
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 24, 2011, 15:36:32 »

здравейте момичета,аз скоро несъм писала ,но няма нищо интересно.Бебчо расте,ритка си особено вечер blum Това е за сега от мен-Хубав ден ви желая  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines