Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:54:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как поддържаме здраво и красиво тяло всекидневно?  (Прочетена 85848 пъти)
 
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #30 -: декември 30, 2015, 12:00:38 »

Сега разглеждах в нета различни статии и попаднах на тази http://health.actualno.com/tazi-napitka-shte-vyrne-mladostta-vi-news_511684.html . Тази домашно приготвена напитка ще ни помогне да поддържаме в добро състояние косата,тялото и ноктите си. Не знам доколко е ефективна, но ще я изпробвам със сигурност. Някой от вас пробвал ли я е?
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #31 -: януари 04, 2016, 11:21:48 »

Аз също не съм я изпробвала, но си струва да опитаме. В крайна сметка нищо не губим дано наистина има ефект.
Активен
mihaelanedyalkova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #32 -: февруари 14, 2018, 19:56:34 »

Дойде ми идеята за тази темичка, когато се замислих какви грижи полага всеки, за да води здравословен живот и съответно да изглежда добре и свеж всеки ден. Нека обсъдим:
Какви грижи полагаме всекидневно, веднъж седмично или веднъж месечно?
Имаме ли си програма от задължителни неща?
За какво се грижим и как: за зъбите, за косата, за чиста кожа, за здрав стомах и т.н.?
Какво избягваме да правим, пием и ядем?
Какво съответно задължително правим, пием и ядем?
Правим ли си домашни релаксиращи или СПА процедури?
Изобщо какви навици сме си изградили, за да бъдем здрави и красиви и да се чувстваме добре, и какви искаме да си изградим?
Смятам, че ще е полезно да споделим, а и да се подсетим едни други за някои неща! smile





Момичета, и аз се включвам да ви споделя какви грижи полагам.
Най-важното, стремя се да пия по 2 литра вода на ден. Знам, че ви звучи много банално, но това е ключът към всичко! Здраво тяло, коса, кожа, нокти. Да си изградиш навик да пиеш по 2л. вода на ден си е истинско предизвикателство. Или поне за мен си беше biggrin Помня, че в началото си купих сладка розова бутилчица, която винаги разнасях с мен и я държах пред очите ми, за д ме подсеща, че трябва да пия вода. И Voila. Ето, че вече консумирам по минимум 2л вода на ден и забелязвам значителни промени. Косата ми започна да расте по-бързо, кожата ми е по-сияйна и гладка и ноктите спряха да ми се чупят. Разбира се този ефект се дължи и на здравословния режим, който започнах да водя. Изключих всякакво сладко, мазно, пържено и тн, не за да отслабна, а за да изчистя организма си от всякакви токсини. И за моя изненада, колкото и да смятах, че всички тези вкусотийки ще ми липсват, се оказа точно обратното. Организмът ми привикна да се храня със здравословни продукти и дори не изпитвам нужда да си похапвам толкова често по някой друг шоколад. И другото нещо е движението! В завързаното ежедневие не ни остава много време за спорт, но е много важно да намерите нещо,не е задължително да е спорт, което едновременно ви доставя удоволствие.
Следвате ли тези три простички неща ви гарантирам, че не само ще се чувствате по-добре, но и няма да имате нужда от скъпи козметики.



SEO оптимизация
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #33 -: февруари 21, 2018, 19:58:23 »

Открих много полезни съвети, които нямам търпение да приложа
Активен
ivelena
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #34 -: април 30, 2018, 10:05:54 »

Аз не пия почти никаква вода, а знам колко е важно, за да изглеждаме млади и красиви, полезно е за кожата.
Активен
melisapetrova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #35 -: май 04, 2018, 23:52:03 »

Хубаво е да се пие вода, поне по 1, 5 литра на ден.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines