Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:09:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се омъжиш в черно!?  (Прочетена 36759 пъти)
 
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 01, 2012, 00:13:53 »

Булчинска рокля в черно.. може би булката иска да покаже, че погребва живота си, а не че се радва на този ден smile

Напълно съм съгласна, това по-скоро би било някакъв протест срещу собствената си сватба, знак на несъгласие, неодобрение... Е, траурният цвят на изток е бялото, но все пак тук разбиранията са други...
Мои приятели направиха тяхната сватба в бяло-черната гама, булката имаше акцент черен колан на роклята си, всичко беше много добре поднесено, но с ограничения в черния цвят, получи се много добре.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 01, 2012, 00:30:09 »

Макар, че в световен план има модни тенденции към черния цвят в сватбения тоалет и декорацията (сватбата на Ким Кардашиян беше бяло и черно), като презункцията е, че черното не изразява емоция, а стил. По нашите географски ширини обаче се смята точно обратното- бялото е цвета на чистотата и невинността, на празника и радостта. И ако оставим на страна етимологията и тълкуването на цветовете с черна рокля можеш да облечеш винаги. А бяла рокля за сватба ще носиш веднъж (дай Боже smile ).

След това идва момента, че повечето от гостите няма да те разберат. За съжаление българина има все още консервативни разбирания.

След това мисля, че ако все пак избереш черна рокля или черен акцент, то трябва да се съобрази и с декорацията, а декорацията от своя страна винаги е съобразена с интериора на ресторанта. 
Активен
ele0nora
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #32 -: май 30, 2014, 15:13:54 »

Бих предполчела всякакъв нюанс на бялото (екрю, шампанско, ...), но не и нюанс на черно.
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #33 -: август 09, 2014, 17:48:37 »

Нестандартно и смело и определено не за всеки smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #34 -: февруари 18, 2015, 20:50:49 »

Според мен, може да се получи страхотна сватба с черно в съчетание с други цветове. Но нямаме много двойки, които избират тъмните цветове за сватба, така че голяма част от идеите са трудни за осъществяване smile Ето някои вдъхновения...


* melodica black and white wedding.jpg (70.53 KB, 600x900 - видяно 646 пъти.)
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #35 -: септември 04, 2015, 18:46:08 »

Аз винаги съм го намирала за странно, черният цвят е символ на злото и някак не ми се връзват двете неща.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #36 -: декември 22, 2015, 14:33:18 »

На мен също не ми допада,но щом ти харесва така, няма лошо.
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #37 -: октомври 20, 2017, 13:57:09 »

Аз мисля, че е много смело, и ако се направи с вкус - защо не?!  smile Страхотно е когато хората проявяват малко креативност на специалния си ден, не само с роклята, но и с традициите  good
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines