Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:07:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се омъжиш в черно!?  (Прочетена 36763 пъти)
 
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« -: март 15, 2011, 16:15:35 »

Момичета, искам да ви питам какво мислите за избора на черна рокля на сватбата!!!Аз съм присъствала на една такава сватба и бях много , ама много шокирана, когато докато чакахме да се появи булката в ресторанта, тя изведнъж се зададе с черна рокля, черни обувки, черна змия на врата за бижу .....да продължавам ли!!!
« Последна редакция: март 15, 2011, 17:10:03 от fiibi_bg » Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 15, 2011, 16:25:30 »

Заинтригува ме с тази тема! Поразгледах в нета и забелязах, че наистина се продават черни булченски рокли. На снимките момичетата изглеждат все едно отиват на бал  blum . Определено черната булченска рокля е нещо, което не одобрявам.
Знаете ли защо булката е в бяло на сватбата, а младоженеца в черно?
Защото сватбата е последния бял ден на жената, а на мъжа- първият черен  funnytooth
Предполагам, че този цвят рокли са измислени специално за почитателите на готик стила  Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 15, 2011, 17:07:47 »


Предполагам, че този цвят рокли са измислени специално за почитателите на готик стила  Wink
И аз така мисля!  smile Аз лично не бих го направила в никакъв случай, но като тайна почитателка на Готиката ми изглежда много привлекателно! Създава една особена атмосфера- провокативно е! good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 15, 2011, 19:01:09 »

Ами аз също се изкушвам да споделя, че тайно завиждам на една шармантна мадама, която би се престрашила да го стори с черната сватбена рокля. smile Аз не си позволих много залитания, а избрах само черни акценти, че да няма припаднали родители  sarcastic
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 16, 2011, 18:36:59 »

Аз съм рокля която да е по-закачлива със черно нап. , но в никакав случай чисто черна!

Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #5 -: април 02, 2011, 14:28:59 »

Еее само черна не, на нас мажете тогава какво ни остава да носим бяло на сватбата ли  crazy. Мисля, че булката да е в бяло е задължително.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: април 16, 2011, 21:44:15 »

Едва ли в днешно време някоя жена се омъжва "невинна" .......
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 16, 2011, 23:25:07 »

Cardissimo, не виждам нищо нередно младоженецът да е в бяло! smile

nadelina88goodpost Като се почне с тази невинност и падам! :offtopic:къде се изгуби?!?!
Активен
djidja83
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #8 -: май 18, 2011, 20:23:34 »

Аз също не намирам нищо лошо в това младоженецът да е в бяло - моят съпруг на нашата сватба също беше с бял костюм.  smile
Активен
aneliaivanova86
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #9 -: юни 10, 2011, 09:55:43 »

И въпреки, че никоя не се омъжва "невинна", не бих отишла на сватбата си с черна рокля  shok Това не пречи на почитателите на стила, но на мен не ми допада...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 11, 2011, 02:58:30 »

 aneliaivanova86, аз също не бих се омъжила в черно, но просто казвам, че ми е малко смешно, когато се прекалява с демонстрирането на невинност. Визирам само да се прекалява.  smile
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #11 -: юни 12, 2011, 20:18:48 »

Едва ли в днешно време някоя жена се омъжва "невинна" .......
  аз се омъжих невинна, не слагам кавички, защото не е чак толкова невероятно smile но определено дрехите не правят хората невинни или не smile Разбира се, за сватбения ден бялото винаги е предпочитано:)
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #12 -: юни 12, 2011, 23:02:28 »

Според мен не е чак толкова лоша идея и не мисля че в черно се женят само почитателите на готик стила. В последните години черните сватбени рокли стават все по-популярни  girl_wink .
Ето няколко предложения
http://cdn3.iofferphoto.com/img/item/193/395/422/gorgeous-black-wedding-prom-evening-formal-dress-gowns-818f1.JPG
http://w-weddinggowns.com/wp-content/uploads/2010/02/black-wedding-gowns-2.jpg ( heart)
http://www.blackloveandmarriage.com/wp-content/uploads/2011/03/black-wedding-dress.jpg
http://dreamirishwedding.com/blog/wp-content/uploads/2011/05/wedding-gown-black.bmp

А аз преди няколко години бях решила, че искам да се омъжа в червено и се бях влюбила в ето тази рокля!
http://wedding-enjoy.com/wp-content/uploads/2010/02/red-and-black-wedding-dresses-1.jpg

И извинтете ме но за каква невинност говорим? Белия цвят може и да е символ на невинност, но бяла рокля с прозрачен корсет, огромно деколте и цепка до кръста определено, не прави булката да изглежда като девица. В днешно време просто всеки си носи каквото си иска и си прави деня така както на него му харесва, така че щом може булките да са толкова разголени, значи може да се носят и черни сватбени рокли  pardon
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 17, 2011, 21:21:05 »

За чисто черна рокля се съмнявам,че се има кандидатки  crazy

Ето една,която изглежда много добре  smile
http://wedding-gallery.net/index.php/Wedding-Dresses/Davids-Bridal-Gown-3
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #14 -: юни 27, 2011, 16:27:34 »

На мен черният цвят ми е много изкушаващ..Моята сватба мина,но скоро ще правим църковен брак и мислех да се появя в черна рокля,но не ми стиска.За това ще заложа на черното само като акцент..Иначе много ми харесва идеята..
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines