Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:07:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За ника разбрахме, а аватара?  (Прочетена 6681 пъти)
 
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« -: август 10, 2007, 22:24:10 »

Аз аватарите често ги сменям  blush
Този в момента го намерих, докато в играта с картинки търсех интересен педикюр за Дидка и понеже наистина исках да е нещо по-така и доста се порових, съответно ме бяха изпреварили  smile
Пък и не помежду другото съм фенка на хубавия и изряден педикюр, а този доста ми хареса и си го "лепнах", това е.
Скоро може пак да го сменя...
А вашия аватар?
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #1 -: август 10, 2007, 22:32:08 »

На моя аватар съм си аз  smile Тази снимка е от миналото лято, в Приморско. Изрязах си само главата и си я лепнах тук. На форумските срещи май никой не се е съмнявал коя булка съм точно  good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #2 -: август 10, 2007, 22:33:38 »

Моят аватар в момента е снимка от сватбата с моя съпруг. Преди това беше на булка с червени рози (точно както си представях моята сватба), а също така имах и една снимка на "shopping diva," защото понякога полудявам с пазаруването. И аз се опитвам да сменям аватарите честичко, за да има разнообразие, но обикновено искам да имат някаква връзка със самата мен.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 10, 2007, 22:50:00 »

Да ,този аватар го намерих в един руски сайт и много ми хареса,защото е много веселяшки и усмихнат и....аз съм си точно като тази звездичка.Преди това имах едно момиче със спортна шапка и облечена в някакъв милитари стил,което също прилича пък на войнствената ми натура,преди това имах снимка от сватбата,преди това снимка от Стара Загора,където живеех тогава..... и така.Бих си сменила аватара пак ако намеря нещо ,което част от мен
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 11, 2007, 15:44:05 »

моите аватари почти през цялото време са били снимки на мен и моето мило.тъй като бяхме доста дълго разделени нямахме много много снимки заедно.за това сега се снимаме за всичко laugh иначе предишният ми аватар беше едно лъвче, което милото ми подари-аз съм зодия Лъв и много обичам плюшени играчки. pardon това е!!!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 11, 2007, 15:52:24 »

Винаги много съм ти харесвала звездичката Фииби,страшно позитивна е,и съм се чудила от къде ги намираш good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 11, 2007, 20:55:09 »

ами аз много не смеех да съм с моя си снимка имах преди на мен и милото снимка малко преди предложението за брак в созопол точно ноща на великден но я махнах и сега ми е снимка с любимата рокля DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 11, 2007, 21:52:44 »

На моя аватар сме аз и душито (нахилени от ухо до ухо както винаги)  DANCE Тази снимка си я направихме когато отидохме на екскурзия в Холандия и се снимахме на брега на северно море, където духаше страшно силен вятър, затова сме леко чорлави в главите! Стори ми се весела снимка и затова я сложих за аватар!  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 11, 2007, 21:55:26 »

много сте сладки но ако само по нея гледах нямаше да те позная добре че ти пое инициативата по припознаването DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 11, 2007, 21:59:31 »

хехе, ако не беше торбичката на Germanos  laugh може би и аз нямаше да те позная толкова бързо  kiss2  smile Ти с този аватар си под прикритие  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 11, 2007, 22:00:21 »

е, аз пък ви познах без жокери  blum blum blum blum blum 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 11, 2007, 22:01:14 »

е да ние те зяпахме да видим ти ли си аз съм си инкогнито blum ама ще сменя и ще сложа снимка с милото
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 12, 2007, 13:33:00 »

И аз често си сменям аватара!  Wink
 Последната снимка е на мен с коремче, снимка от Мадрид girl_in_love Предпоследната също беше моя снимка, но от тук, от София!!! Wink

Иначе, ако си харесам някоя друга снимка или картинка сигурно ще си сменя аватара пак, това е!!! yahoo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 14, 2007, 12:08:43 »

Моята пък е на бебе , което много ми харесва!Предишния ми беше на мен и на съкровището!Като ми омръзне ще го сменя!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 14, 2007, 12:15:35 »

На мен аватара първо ми беше снимка от сватбата, но по едно време, че искам да я сменя с нещо интересно и понеже много ми хареса звездичката на fiibi_bg, много ми се искаше да си намеря анимирана картинка  Girl_sing Бях си харесала едно друго око, но беше синьо, а аз съм с кафеви очи и така намерих моето оченце  laugh
Много спонтанно ми хрумна и текста отдолу: "Мария наблюдава и вижда всичко smile " - нали съм модератор и трябва да наблюдавам  pardon
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines